Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (тъпаЗаядливка)
Публикувано28.09.08 19:30



Да си призная - не ми е ясно. Когато започваш диетата - дълго време преди това си се тъпкал на воля с каквото си искаш. После решаваш, започваш да дъвчеш едни меса, и за 5 дни отслабваш 5 кг! После продължаваш бавничко по схемата, смъкваш, да речем, още 2-3, и изведнъж ти се налага (или просто ти писва!!) да нарушиш диетата. Да кажем, че 2-3-4-5 дни ядеш КАКТО СИ ЯЛ ПРЕДИ ДА Я ЗАПОЧНЕШ. Естествено - качваш малко. Или повечко. И после - пак я започваш.

Къде е логиката организмът ти да не реагира така, както е реагирал при първоначалното започване на диетата? Т.е. - 5 дни - 5 кила?? Защо е това 15 дневно (според теб) прекъсване на процеса?

Моля те, не ми отговаряй, че трябва да прочета книгата. Сега съм заета през малкото си свободно време да чета учебници за 6 клас...



Редактирано от yниKaлнa на 28.09.08 19:31.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: yниKaлнa]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 21:13



Здравейте
ето ме и мен.казвам се чая и моля да ме приемете.
утре е великият ден. Стартирам със 71кг. Като гледам как се смалявате и се топите ден след ден ме амбицирахте и аз да започна.
Дориииии супер си! Николи ти също! Надявам се и другите са доволни от постигнатото. Утре започвам и аз. Пожелавам си успех.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 22:19



Моля, пишете ме и мен на "таблото". Сега-71; Дюкан каза-62; аз искам-58.
Благодаря предварително. Пак си пожелавам успех. /лакомичка съм/



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: yниKaлнa]  
АвторOlli (Нерегистриран)
Публикувано29.09.08 10:04



Това, дето го питаш, няма да го намериш в книгата, доста неща ще трябва да изчетеш за да го разбереш, ама няма смисъл - просто го приеми, факт е. Аз също много се чудех, дори не вярвах, но е самата истина. Казват нещо от рода, че тялото "помнело", че се "борело", абе оказва се, че тялото го подценяваме интелектуално


Както става ясно, не мога да ти обясня причината, просто ти казвам - така е, вярно е, независимо от причината. И не е само за Дюкан, за всяка диета е валидно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Olli]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.09.08 10:08



Аз също нямам логичен отговор.
Истина е и изводите ми са емпирични.
Вече дюканствам в разните му там фази от една година и два месеца - начела съм се и нагледала на истории....


Който си прегреши, си е за негова сметка.
Целувки.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: 4aq]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.09.08 10:09



Чая, здравей.


Почна ли, разправяй!
Дай ни и ръст и годинки, pls

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Olli]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано29.09.08 10:14



Здравейте на всички и хубава седмица!
Дорче моля те да промениш резултатите ми в табличката, защото от вчера кантара показва 66.6 кг.


Екстра , много съм доволна, успех на всички и най - вече на начинаещите момичета! Дерзайте има смисъл.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Авторgalimanda (Нерегистриран)
Публикувано29.09.08 11:02



Хайде момичета помагайте и на мене. Започвам: ръст 158см. 57кг. 35год. - желано тегло - 52 - 53кг. Мисля да започна с 4дни чисти протеини към 3дни з+п. Какво ще кажете. Много благодаря предварително!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор eilib (непознат )
Публикувано29.09.08 11:11



Здравейте на всички! Казвам се Ели и имам 9 кг за сваляне. Като чета колко удивително се справяте ми хрумва идеята и аз да опитам! Супер много ще се радвам да си помагаме взаимно и ще дам всичко от себе си да не се откажа до края. Искам да ви помоля да ми отговорите на въпроса дали някой е изпробвал режима 2/5 и какви резултати мога да очаквам. Не бързам със свалянето, мисля че Нова Година е добър срок за мен. Моля ви, пишете ми!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18 [re: Dorchester]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано29.09.08 13:32



ЗДРАВЕЙТЕ
днес е ден1-ви.Започнах.Ядох попарка с трици и извара. Обяд-бъркани яица и пил.месце/сварено/. Пия доста вода и се чувствам чусесно. Мислех,че ще е гадория на вкус, но се оказа вкусно.
Н 164 и съм на 42.
Цамо не съм преценила по коя схема. трябва да сваля 8-12 кг.
Хайде Дюканки, помагайте.
Опита да си каже думата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.