Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: caни]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 19:42



namigam] И днес кантарът ми се усмихна. - още 1кг. Много съм горда.
Ама освен промяна в храненето има и фитнес. навеждане, 2 дръвчета, изправяне,
пренасяне,връщане и пак и пак, докато напълним мазето...кубик след кубик прибрахме дръвцата.
Сани, прати снимки. Ти си победила килцата,нали?
Обаче знаете ли какво.......Имам проблем с ВЦ-то.Пия лаксена.
Така ли е и при вас и какво използвате?
Успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: caни]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 19:49



Сладурчета,здравейте!Приемете моите искрени благодарности!Всички,които ме четохте,съветвахте,поздравявахте и за малкото грамчета ,които свалях за тези дни!Знаете ли колко пъти ми се хапваше нещо нережимно,чак ми се плачеше-сядах пред компютъра,вадех някоя любима дреха,която все още не ми ставаше,пусках Радио 1-любимо ми е и танцувах пред огледалото,за да си давам кураж,мислех за дните,когато ще се харесвам и обличам с ъс самочувствие!
Това ме спасяваше и ми даваше сили да продължа напред!

Излизам служебно-ще пиша по-късно ,до скоро!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 21:14



Здравейте пак!Сега смятам,че свалянето на кг при мен беше по-лесното,за щастие всички режимни храни в фази 1 и 2 са ми любими-то какво ли не обичам?!ТРУДНИТЕ 200 дни предстоят!Надявам се да си спомням често как на 90кг не ми се излизаше от къщи,нямаше какво да облека,посещавах само магазините за втора употреба,защото в другите нищо не ми ставаше...Сега от размери 56-58 съм на 46-48!
Да си призная страхувам се от фаза 3,сериозно мисля да сваля до 68кг/нещо като аванс/,за да се движа между 69-71кг Впрочем изчисленото оптимално тегло по Дюкан е 72,а аз преди още да го изчисля си бях решила,че желая 70!
В сайта четох,че една дама се храни по схемата:
понеделник-протеини
вторник-протеини+зеленчуци
сряда-нишестени
четвьртък-протеини
петък-протеини+зеленчуци
събота-гала
неделя-нишестени
Мисля да се възползвам,лесно е за изпълнение и навярно е проверено в практиката...
Мили Дюканки,какво ще ме посъветвате вие,как се чувствахте и моля"успешните" ни момичета да дадат съвети!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано01.10.08 21:36



Здрасти момичета!
След дълго отсъствие се завръщам във форума. И си признавам, че не съм имала някаква особена причина да изчезна от хоризонта. Просто ме примързяваше да пиша - май смяната на сезоните ми се отразява в посока "калпазанлък". Но важното е, че продължавам заинатено да си спазвам режима. И той си работи - вече съм 67кг. (т.е имаме си още 2 кг в минус за табличката

), определено започвам да се харесвам, купих си няколко нови дрешки, абе всичко си е ОК. А интересното е, че Дюкан започна да се превръща в начина ми на хранене. Вече даже не заглеждам нережимните стоки, и с приближаването на крайната цел, започвам да се притеснявам, че организма ми привикна към този тип храни и кой знае как ще се захранвам в 3-а фаза. Май като малко бебе - с мъничко от едно, после мъничко от друго, и т.н. Но все още остават още 7 кг., а със забавянето темпа на сваляне, май 3-а фаза за мен ще стартира около новогодишните празници. А това ми навява един въпрос, който започва да ми се върти из главата и да ми се иска да споделя. Мисля, че не само аз ще достигна желаните килограми някъде в този период. А за мен Коледа, нова година и многото именни дни са сериозен психологически проблем - винаги досега съм се поддавала на юнашко плюскане през зимните празници и винаги съм се "освинвала" здраво. Та май ще ми е добре по това време да съм си във втора фаза - свикнала съм с нея и си мисля, че тя ще ми е най-сигурният начин да опазя новата си форма в критичен период. Мислите ли, че ще е добре, дори и при постигната цел, да се продължи втора фаза, да кажем във формат ПЗ и само протеинов четвъртък, или да се започва трета във време, през което навсякъде ти предлагат руска салата, банички, баклави и подобни изкушения?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор eilib (непознат )
Публикувано02.10.08 10:20



Здравейте на всички!

Аз отбелязвам напредък: -2кг за два дни. Вчера доста ходих пеш, около 2 часа, а и повечето, което съм свалила е вода, разбира се, но вайното е, че дънките ми са малко по-малко тесни вече . Аз, да ви кажа, смятам, въпреки съвета на Дори (Дори, сори, мила, ама мн ми пада кръвното без плодове ) да правя 3 дни на Дюкан и 4 дни на нискокалорична диета с маааалко въглехидрати. Към края на седмицата ще ви уведомя дали съм свалила още нещичко. Реших се на този вариант и защото е малко по-щадящ и се сваля малко по-плавно, искам максимум по 2 кг на седмица да свалям, е, първата седмица може и 3 ;) Надявам се да не вляза в редиците на еретиците с тоя пост ;);) Пожелавам успех на всички и намаляваща цифра на кантара!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: eilib]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.10.08 10:49



В отговор на:

Надявам се да не вляза в редиците на еретиците с тоя пост ;);)




Влезе, и още как!
Моля те, само не казвай на хората, че си на Дюкан, защото вече си на светлинни години.

На всикчи други: честито за намаленията. Какво ще кажете, трябва ли в случаи като този да премахна от таблицата името на Ели, или да нанеса двата й килограма, постигнати все пак с Дюкан?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор eilib (непознат )
Публикувано02.10.08 11:08



Да, май ще се окаже, че на повече от три дни седмично без плодове не мога да издържа. Все пак смятам, че това не бива да обезкуражава никой, просто на мен ми пада много лесно кръвната захар. Вие кажете дали мога да остана тук или следва да отворя нова тема. Ще ми липсвате, ако не мога да пиша повече тук, но ако така е по-коректно, така и ще направя.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Kukita]  
АвторOlli (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 13:10



Сякаш ми говори дъщеря ми


Що не почакаш още поне два месеца преди да почнеш да се притесняваш
Не съм дюканка, просто ви се радвам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: eilib]  
Автор _NlELKA_ (непокорна)
Публикувано02.10.08 14:00



Първи и втори ден- 2кг, трети ден- застой! Дали това не е така, защото съм в цикъл? Моля да ми кажете дали смесването на риба и кисело мляко може да ми навреди?

Редактирано от _NlELKA_ на 02.10.08 14:01.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: _NlELKA_]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.10.08 14:49



Ой, милата. Цикъл в началото на Дюкан = странни номера на кантара, така си е. Ама недей да мислиш, че е задължително да сваляш по кило на ден. По -спокойничко карай.

Риба и кисело мляко е ОК. Например обяд от пъстървичка на скара и един голям айрян.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.