Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 31.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Me4тaтeлKa (непознат )
Публикувано05.10.08 14:11



Забравих - ръст 164 cm.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Дeбeлa]  
АвторEntusiastka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 14:54



Здравей! Скайп - Entusiastka /не Entusiastkaта, че има и такава/.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Дeбeлa]  
АвторEнтycиacтka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 14:59



Защото мисля, че на лични не мога да ти пиша, понеже не сме регистрирани. Аз опитах толкова много пъти да се регистрирам и все ми даваше заето име, че накрая ми омръзна.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано05.10.08 19:41



Здравейте момичета и момчета /ако има такива/!!!
От много отдавна не съм се появявала, но имаше технически причини - компа беше на ремонт!

Но вече съм на линия! И даже мога да се похваля - към днешна дата вече съм 91.8 кг., което е с 1.5 кг. по-малко от последния път. Не е много, но последните килца мноооого трудно се дават!
Но съм се заинатила и ще ги преборя!
Добре дошли на новичките, не се отчайвайте, спазвайте стриктно режима и резултатите няма да закъснеят! Бавно, но сигурно ще влезете във форма!
Доричка, промени ми данните в табличката!
Целувки на всички от мен!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: mecopuh]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано05.10.08 20:07



Нещо ми се бъгна старата линийка, та си направих нова - ама тази изглежда по-добре!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: mecopuh]  
АвторEнтycиacтka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 22:34



А...тези линийки откъде ги взимате?

Искам да си направя и аз.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: caни]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.08 09:37



Здравейте сладурки,
Сани, ние с теб сме почти на едно и също положение. Аз също съм в трета от един месец и за сега няма съществени поръжения. Тази сутрин бях малко разочарована от кантарчето, показа ми 1 кг плюс. Надявам се да е временно. Аз изобщо не мога да се върна към свинското. Включила съм само хляб, ориз два пъти в седмицата, плод, ниско маслен кашкавал и пълнозърнеста паста със зеленчуци и пил.месо пак два пъти в седмицата.Туршия нали може? Естествено без захар. Хапнах си и малко ядки - бадем и орех /обожавам ги/, но не съм прекалявала. Аз също ще се боря за задържане до месец март. Вчера ядох и кисели краставички, бяха божествени.
Ами това е, мисля си обаче че кантара ми не е от най-верните, защото ако се кача два три пъти понякога ми показва различни стойности.
Успех на новичките, желая им да се въоръжат с огромно търпение и стриктно спазване на режима. Успеха няма да закъснее!!!
---------------------------
Слабичка в трета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.