Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 31.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: 4aq]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано04.10.08 17:33



То бива наглост, ама това твоето...


В далечния януари аз правих 10 дни ударен режим, свалих точно 3,900 кг. След 5-тия ден не свалих и грам. Нито грам, разбираш ли?
Това обаче ни най-малко не ме разамбицира и си изкарах упорито 10-те дни, абсолютно безмислено - но аз изпълнявам решенията си.

Така, че решение=търпение=
Успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Дeбeлa]  
АвторEнтycиacтka (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 18:26



Искаш ли да започнем заедно? Тъкмо чета и се нахъсвам. Много съм впечатлена от снимката на Дорчето и от невероятния резултат на Edna_juli!Ама се чудя как ще е по-добре-от утре ли да почна или от понеделник. Май ще е от утре, като съм решила-да започва. Само ще трябва да понапазарувам. Имам си трички от по-рано. Щях да спазвам, ама се разсъхна работата, а триците останаха-тъкмо да не търся.Имам един неуспешен опит-първия ден ядох някакви пуешки филета и щуротии, от вакуумираните, ама то толкова солено, че чак горчи! Поначало не ям много солено и това ми беше направо като отрова. После въобще не ми се ядеше. Как се справяте с тези "соленини"? А и как се справяте на работа? Не искам да знаят,че съм на диета, да ме разпитват и да слушам ненужни съвети, чиято единствена цел е да ме разколебаят. От вас приемам съвети всякакви, аз съм такъв тип, че лесно се повлиявам и имам нужда от насърчение, поне в началото.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Eнтycиacтka]  
АвторДeбeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 21:01



Ами май няма да успея да напазарувам, за да започна от утре. Също така се нуждая от известни разяснения т.е липсва ми нужната теоретична подготовка :-). Ако ме водиш с 1-2 дни, ще ми подсказваш какво да поемам като храна, особено в дните на комбинирано хранене и респ. колко продължително и така нататък.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 21:53



Сани, Благодаря ти!
Радвам се, че вече си победила в борбата с килограмите. Браво на теб!
И аз ще разкарам голямото дупе, охоооо.
Както съм му се заканила-ще го изритам от панталоните.....!
Айде успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Дeбeлa]  
АвторДeбeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 23:14



Справих се и с въпросника за оптимално тегло. Съвпада с моето желание, остава и да започна и да успея с режима.

Моля някой да ми каже все пак колко време да редувам I с II ра фази? Става въпрос за 16 кг. Моля.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Дeбeлa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано04.10.08 23:47



Разчитай на схемата 5/5, защото и теорията, и практиката я доказват като най-удачна. Т.е почваш с пет удрани дни, след което въвеждаш зеленчуците и почваш редуването на смесени и протеинови дни пак по пет.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Eнтycиacтka]  
АвторДeбeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 23:55



Ако искаш пиши в лични или можем да си разменим скайп или e-mail адреси?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 12:22



Здравейте момичета.
Никакви поражения след галата. Засега.
4ая,не съм победител все още. Само една спечелена трудна битка. Победата ще празнуваме края на март. Страшно съм мотивирана,но.........знае ли човек.
Момичета от 3та замислила съм се дали може да се съчетае гала с нишестени? Не мисля ,че мога да преглътна макарони ,ориз или картоф без мъничко мазнина.Макар ,че вкусовете се променят. Ако щете вярвайте ,но снощи си съжалявах за пилето. Изобщо не ми беше вкусно свинското. Май и аз нещо не го бях приготвила както трябва

.
Пак ще опитвам да се регистрирам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: caни]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.10.08 13:26



Здрасти пак.
Много моля, утре до 11 часа приблизително да ми се обадите за корекции в таблицата.
Като пусна новата тема, да сме актуални.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 18нови [re: Dorchester]  
Автор Me4тaтeлKa (непознат )
Публикувано05.10.08 14:09



(бивша Дебела)
Ето, че се регистрирах вече официално. Досега се разгръщах в клуб Готварство :-)))))))), НО е време и за малко промяна ;-).

Благодаря за съвета Dorchestar. Ще разчитам и занапред на него, т.е. трябва да ми кажеш колко дълго да редувам 5/5 - докато сваля до желаното тегло или до определено тегло.

ПИШИ МЕ В ТАБЛИЦАТА: 79 Кг - препоръчително по Дюкан 57 Кг (олеле, май няма да са само 14 както исках), възраст 42 г, жена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.