Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: пepлa]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано05.09.08 06:36



Перла, постинга ти ме накара да се усмихна рано, рано сутрин! Благодаря ти от сърце, дано наистина успея!

Хубав ден!





Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: пepлa]  
Автор LoVe_RuLeS (disparate)
Публикувано05.09.08 09:25



btw интересното при корнито е,че в германия например е само в опаковки по 25 грама, в бг е 50 мисля. има и един еквивалент müsli riegel, който е драстично по-евтин и по-вкусен.



На Обърквация пожелавам да е борбена и никакво отказване. Да хапва повече на закуска и да се стреми да разнообразява. Млякото да не го забравя.
И най-важното - резултатите не идват мигновено, необходимо е търпение.


Поздрави

Редактирано от LoVe_RuLeS на 05.09.08 09:26.



Тема за oбнaдeждeнaнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор нa Axил жeнa мy (м т к)
Публикувано05.09.08 14:10



Относно резултатите ти намерих това:

цитат от книгата - “По този повод трябва да ви предупредя за една честа реакция, която се наблюдава при прехода от ударния режим към подобрения със зеленчуци протеинов режим. Много често през първата фаза отслабването е било светкавично, а после, с въвеждането на зеленчуците, кантарът сякаш замръзва и стрелката спира да слиза, дори като че ли леко се покачва. Не се безпокойте, не сте сбъркали пътя. Какво всъщност става? През ударната фаза ограниченото само до белтъчини хранене дава тласък на мощен хидробежен ефект, който не само стопява резервните мазнини, но и прогонва голямо количество застояла в организма вода. Точно този двоен ефект обяснява значителния спад в теглото. Но щом зеленчуците се прибавят към белтъчините, изкуствено прогонената вода отново насища тъканите, което пък обяснява неразбираемия застой. Истинската загуба на тегло, свързана с топенето на мазнините, продължава, макар и намалена от въвеждането на зеленчуците, но тя е скрита зад водата. Малко търпение - щом дойде редът на протеиновия режим, водата отново ще бъде изхвърлена и ще открие истинското ви тегло.”






Тема Re: за oбнaдeждeнaнови [re: нa Axил жeнa мy]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано05.09.08 20:34



5-ти ден, днес:
Закуска - 2 твърдо сварени яйца и парче краставица
Междинна - Айрян
Обяд - Салата от домати и краставици + Пилешко шишче + Малка пилешка пържолка
Вечеря - Същата салата като на обяд + Варено пилешко месо /без сол и каквито и да било други подправки/ + 2 печени чушки



Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: LoVe_RuLeS]  
Авторпepлa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 16:38



Хей, Обърквация, какво става, как вървят нещата :)? Надявам се, че скоро ще ни изненадаш с хубави резултати :)!



Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: пepлa]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано07.09.08 18:08



Здравейте, не съм се отказала. Не бях с достъп до интернет тези дни.
За съжаление вчера бях организатор на едно доста мащабно събитие и съответно режима ми беше провален - цял ден нищо не хапнах нищичко, само минерална вода...вечерта една салата и малко задушени зеленчуци.
Днес...сутринта изядох един сладолед...но не, че ми се ядеше или нещо такова. Деца в неравностойно положение ми го подариха - били събирали по 5 стотинки миличките, за да ми го купят. Как да не го изям ми кажете!!!
След малко ще вечерям таратор и нещо месно или рибесто...
От утре съм основно на месни продукти и малко млечни + яйца.

Искам да споделя, че преди 2 часа се претеглих и съм минус малко повече от 5 килца. Домашните ми казаха, че ми личало... Пърхам от радост!!!
Ей такова начало ми трябваше!! Продължавам с невероятен хъс!

За съжаление нещо съвсем нямам апетит...дори вчера едвам изядох салатата си, и то само защото си внушавах, че е редно да се случи... Днес пак без апетит никакъв. Как съм си мечтала за подобна ситост!!

Искам да ви благодаря, защото без вашите съвети, може би нямаше да постигна тези си резултати!!!



Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: Oбъpkвaция]  
Авторпepлa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 20:23



Ехееей, браво на теб :)!!! Бравоооо :)! Страхотно начало. Имай предвид, обаче, че голяма част от тези 5 свалени кила са просто вода. Така, че... нещата тепърва предстоят. Може да влезеш в сайта на спайдърите ( бих го изписала тук, но не знам дали е позволено заради рекламата ). Там има формули, по които може да си изчислиш разхода на енергия в покой и при различните видове дейност. Така ще си доста наясно по колко чисти ще мазнини сваляш, ако намалиш калориите с еди колко си. Чети и форумите им. Много можеш да научиш оттам. Потърси в гуглето на спайдър спорт. И хапвай, хапвай :). Дори и да не си много гладна. Че иначе... знаеш какво ще стане. Още веднъж поздравления :)!



Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: пepлa]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано07.09.08 21:09



Мерси! Знам, че тия 5 кила не са всичките мазнини, а може би изобщо нито един не е мазнина... Но е толкова мотивиращо, че не ми пука какво са.


Преди малко се заредих с огромно количество пържолки... Ще прдължа да си хапвам по 2 яйца за закуска...на обяд примерно месо + таратор и за вечеря месо. Като за междинни закуски най-вероятно отново ще са айрянчета. Така го планирам от утре, пък ще видим...
Днес вечерях таратор + рибка + задушени зелени зеленчуци. Натъпках се меко казано. Но определено количеството не е както едно време /до преди 10 дни/. Може би стомахът ми се е посвил леко.



Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: Oбъpkвaция]  
Авторпepлa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 21:54



Менюто ти е идеално според мен. Само едно уточнение за айрана и таратора - нека са от кис. мляко с нисък % масленост и да са БЕЗ СОЛ! Въобще... стреми се да избягваш максимално солта :).



Тема Re: Помогнете ми, моля ви!!!нови [re: пepлa]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано07.09.08 22:36



Тъй вярно!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.