Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 09.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема малко офф  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 11:13



Вашите мъже забелязват ли промяната в теглото ви? Защото моя май хич нищо не забелязва - като го питам надебеляла ли съм /при положение че съм качила няколко кила/, ми казва не, това хубаво обаче сутринта се тегля и виждам,че съм 2 кила надолу /голям успех!!!/ и го питам - виждаш ли,че съм отслабнала и пак ми казва НЕ!

Щях да го бия! Съгласна съм да не вижда като дебелея, ама като отслабвам ТРЯБВА да вижда!



Тема Re: малко офф [re: Mepи]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 11:31



Нормално, - мъже!


То ако гопиташ имам ли целулит кво ще ти каже? Един познат разправяше, че приятелката му толкова често гопитала, сега как е имам ли целулит, намалял ли е, как е, че той най-накрая наистина забелязал, че има целулит, а тя с едни хубави големи очи ,, кой ти гледа към целулита.



Тема Re: малко офф [re: Mepи]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано26.08.08 11:32



Що офф, много хубава тема.



Моят вижда, ама не казва, за да не си виря носа. Тъй подразбрах.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: малко офф [re: Mepи]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано26.08.08 12:31



2 кг не винаги личат, че да ги забележи някой.

Моят така или иначе не ми се бърка и не ми влиза в личното пространство, т.е. и да забелязва нещо не коментира.
Не ми е небходима неговата оценка, нито пък отслабвам заради него.
Е, комплименти не пести, но дотам.



Тема Re: малко офф [re: Wildberry]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 17:36



То и аз не гоправя заради него, за себе си го правя, но ми се ще това да се забелязва някак си

Интересно, че една колежка днес забеляза,че съм отслабнала - тя каза: много си отслабнала! Е, 2 кила не може да са много, ама тя забеляза, а мъжа ми не!



Тема Re: малко офф [re: Mepи]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано26.08.08 17:54



Хм, ставате смешни вече...
Наистина ли мислиш, че първо, 2 кг си личат, второ, мъжът ти сутрин става със сантиметъра в ръка и почва да те мери, и трето, въобще го интересува чак толкова (колкото и теб) това, че си отслабнала 2 кг (което държа да отбележа НЯМА НИЩО ОБЩО с това дали още те обича, да, обича те :)??? Пиша ти го от гледната точка на мъж, който подобни супер-незначителни проблеми изобщо не го интересуват. Не мога да разбера как въобще успявате да си създавате подобни грижи и проблеми???



Тема Re: малко офф [re: Blake]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано27.08.08 09:59



Blake, това не са грижи, това са радости

- 2 кг., ехеее каква радост. Просто искаме да споделиме радостта си



Тема Re: малко офф [re: Blake]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 10:04



Ама наистина много се радвам, че има представители на мъжкото съсловие в нашия клуб. Така по-лесно може да разберем "какво искът мъжете".





Тема Re: малко оффнови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 10:45



Историята има продължение

Снощи като си лягах забелязах, че мъжа ми ме гледа с една такава "хитра" физиономия, питам го - какво? А той - гледам колко си отслабнала!



Тема Re: малко офф [re: Blake]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 10:54



Благодаря ти за мъжкото мнение! Не, не се съмнявам, че ме обича слаба или дебела, болна или здрава

, просто се чудех наистина дали мъжете забелязват отклоненията нагоре надолу в теглото ни, защото при повечето жени това се преврръща в комплекс/мания/фиксидея и 2 кг нагоре са УЖАС!, а 2 кг. надолу са УАУ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.