Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема абе не знам  
Авторнeвpaлrия (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 07:52



как отслабвате с тия диети като само за ядене говорите и мислите, за да птслабнете трябва да убиете апетита и да не мислите за храна



Тема исках да кажа [re: нeвpaлrия]  
Авторнeвpaлrия (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 07:54



че човек като чете тука му се дояжда веднага и да не е гладен :))))така не се слабее мили девойки, спрете да говорите за ядене и излезте навън да ходите пеша поне 2 часа



Тема Re: исках да кажа [re: нeвpaлrия]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 09:59



Мноооого невралгично





Тема аз ако [re: нeвpaлrия]  
Авторнeвpaлrия (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 10:01



ям по дюкяна ще стана 100 кила то са пържоли то са екстри. нека си кажа рзмерите 178. 64 кг бюст 98 , талия 70 ханш 93



Тема Re: исках да кажанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторнeвpaлrия (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 10:02



аийде малко се поограмотете де. невралгия и невроза нямат нищо общо



Тема Re: Аз пък искам да кажа, [re: нeвpaлrия]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано19.08.08 10:30



че ако беше регистриран/а, щеше да можеш да си редактираш мненията, вместо да пускаш няколко едно след друго. Сега ми изглежда че си пишеш и отговаряш сам/а.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: аз аконови [re: нeвpaлrия]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано19.08.08 12:41



Бравос за мерките.
Ако си беше направила труда да се "...поограмотиш", не щеше да пишеш глупости разни из форумите. Благодари за тез мерки и се моли на онзи отгоре, нивга да не ти се налага да стигаш до "дюкяна", щото всички дет' са "в него" не са от преяждане там, а от гладуване! Но ти туй ще го разбереш по-нататък някога. И тогаз се обади! Някои от нас ще са тук още и с дарго сърце ще ти се притекат на помощ.
И ако щеш смени си името, щото туй дето си си го избрала някак си на глад го докарва. Ако беше хем слаба, хем сита, щеше някак си по другому да звучиш!
Ха сега със здраве!



Редактирано от mecopuh на 19.08.08 12:44.



Тема Re: исках да кажанови [re: нeвpaлrия]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 13:45



По постингите ти имам чувството, че те мъчи точно невралгична болка: кратки изречения в отделни постинги, като че писани между поредни пристъпи. Не съм имала предвид, че си невротичка (Неврозата е разпад на личността, вследствие на съществуването на комплекси.)

Невралгията е често срещано заболяване. Името и произхожда от гръцките думи : "Неврон" - нерв и "aлгус" - болка. Става въпрос за особено болезнено усещане, дължащо се на увреждане на един или друг нерв. Най-характерните, оплаквания, дължащи се на невралгия са честите пристъпни болки, разпространяващи се по хода на засегнатия от заболяването нерв и чувството за парене. Тези оплаквания могат да бъдат налице, както в състояние на покой, така и при движение и промяна в положението на тялото или при допир на кожата. Възможно е невралгичните болки да бъдат провокирани дори от дразнители като силен шум и светлина или от нервно-психическо пренапрежение.



Тема Re: исках да кажанови [re: нeвpaлrия]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 14:04



Сега малко по-сериозно.

Смятам, че съм прилично грамотна и образована, не казвам достатъчно, защото никога няма да бъда, винаги ще има какво да уча.

Това първо, второ - доста е грубо от твоя страна да влизаш във форум за взаимопомощ, където хората имат проблеми, а затлъстяването е световна заплаха, да размахваш мерки и да раздаваш елементарни съвети, които всеки знае - малко ядене, много движение - тъпи дебелани такива! Не се научихте, хем сте дебели и пак за ядене мислите!

Смяташ ли ,че е толкова елементарно да се справиш? Който успее да открие универсално лекарство със сигурност ще вземе Нобелова награда.

Трето, като говориш за грамотност, спазвай малко правилата за правопис, Например ново изречение започва с главна буква, в края се поставя точка и т.н.
"аийде малко се поограмотете де. невралгия и невроза нямат нищо общо




Тема Re: исках да кажанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано19.08.08 15:11



"Не съм имала предвид, че си невротичка. (Неврозата е разпад на личността, вследствие на съществуването на комплекси.)"
Безподобна, нали не мисилиш сериозно, че невралгия не е изтъкана от комплекси






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.