Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: а какво ни казваш ти? [re: Aбeлap]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 11:27



Я! Тук някакъв спор без мен се заформя :).
Малко ми е гадничко да намесваме Кастанеда в нашите плътски терзания, предлагам Тортила Флет на Стайнбек, никога не е излишна известна доза хумор.
„Ако къщата не беше изгоряла — мислеше си той, — аз щях да ламтя за наема. Приятелите ми щяха да изстинат към мен, защото щяха да ми дължат пари. Сега ние можем да бъдем отново свободни и щастливи.“



Тема Re: Силни мотиви за да започна диета... [re: Xeй]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.08.08 11:53



yoanence, прочети внимателно поста на "хей" и ми кажи колко правилни и колко неправилни неща виждаш.

(Плезя се, но питам сериозно.)

Мотивация все ще се намери, аз мисля, че по-важно е да откриеш НАЧИНА. Веднъж ако си убедена, че даден режим е подходящ за теб, нататък е лесно.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Силни мотиви за да започна диета... [re: Dorchester]  
АвторXeй (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 12:06



кое е НЕ-правилното, че ми стана интересно?! всеки разбира правилното по различен начин и всеки има свое мнение, но да видим ...



Тема Re: Силни мотиви за да започна диета... [re: Xeй]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.08.08 12:51



Ако чакаш отговор от мен, няма да дочакаш.

Аз искам да разбера как е настроена авторката на темата спрямо препоръки от твоя вид.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Силни мотиви за да започна диета... [re: Dorchester]  
АвторXeй (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 13:01



не знам и аз защо писах тук - стан ми жал някакси и реших да споделя личен опит- иначе препоръките са хубаво нещо, но са безсмислени АКО ЧОВЕК САМ НЯМА ЖЕЛАНИЕ за ...промяна- трябва сам да поискаш нещо и да работиш за това то да се случи - толкова от мен - нямах за цел да давам препоръки, просто при мен това работи - предполагам че при вески е различно и всеки сам може да подбере как да живее така че да се чувства добре :)



Тема Стогодишната война... [re: Xeй]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 13:59



В отговор на:

кое е НЕ-правилното, че ми стана интересно?! всеки разбира правилното по различен начин и всеки има свое мнение, но да видим ...




Извинете ме, че се намесвам, но клубарите знаят, че съм си драка.

Този спор сме го водили и това е битка без победител. Едни са воините от армията на Емилова - общо взето вегани (препоръчва го), плодове, зеленчуци, зърнени, силно ограничени мазнини, животински продукти и т.н. - срещу тях са праловците на НВД - основно месо и зеленчуци, чат пат плодове.

Общото, което може да предизвика примирие е в отричане на бялото брашно, захарта и маргарина.

Ако много ти се спори можеш да отвориш тема, че да не спамиме тази.



Тема Re: Стогодишната война... [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторXeй (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 14:21



не съм фенка на Емилова и не воювам с никой, нито ми се спори - исках да помогна ...при мен веганството се наложи по медицински причини - имах висок холестерол и ...КАМЪНИ в бъбреците - оксалатни, ха познайте как било като излизат ако въобще тръгнат да излизат и не ям нищо зелено-листно също:) и нищо мазно (с прегънат жлъчен мехур съм по рождение) - та причината при мен беше медицинска...



Тема Re: Стогодишната война... [re: Xeй]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 16:16



В отговор на:

кое е НЕ-правилното, че ми стана интересно?!



Стори ми се, че тръгваме на спор. Извини ме не съм разбрала.



Тема Re: във всяко действие има мотив [re: Aбeлap]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано14.08.08 21:16



Благодаря ти. Много силни изечения и думички си създал . Хареса ми. Опредлено и теб ще си те принтна. Защото само четейки и мотивирайки се чрез вашите думи аз знам, ше ще успея. Да знам , че всичко единствено и само от мен зависи и най вече от мисленето ми. И знам че този 15 годи6ен проблем 6е го реша един път завинаги, или както казват много от вас тук цял живот ще се наложи да се боря с него.В момента зтластяването побеждава и води с 30 кила отгоре.

Незнам Дюкан дали ще ми реши проблема. Може би, щом толкова много са хората които се хвалят, но мисленето ми не е на нивото на тази книга.Сигурно ще ми отговориш тогава сет си така дебела с 30-те си кила отгоре. Но с години съм живяла по съвсем друга система,знам как съм се чувствала от нея независимо ,че пак съм връщшала килата.

Редактирано от yoanence на 14.08.08 21:19.



Тема Re: а какво ни казваш ти? [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано14.08.08 21:21



Благодаря ти Обнадеждена. Така е ,за какво е живяла човек ако не за да е в помощ на другите. А за това се иска голямо и добро сърце ,но истинско добро а не от привидните.Истинското то се усеща не се налага насила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.