Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.08.08 14:56



Теди, доста вече си постигнала и съвсем малко ти остава. Лодка е права, изкарай си докрай. Влезеш ли в трета на 68 килца, не чакай да станеш 65. Малко вероятно е.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано13.08.08 16:25



много благодаря, ще продължа до 65кг. и тогава ще спра, добрече сте вие! сърдечно ви благодаря!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: TEDl444]  
АвторAбeлap (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 18:52



Здравейте момичета, за табличката вчера съм пропуснала да отбележа колко килограма съм в момента - 106 кг.,т.е.за около 3 месеца съм намалила теглото си с 19 кг.

Да ви кажа,че толкова години се опитвам да правя различни диети и само преди 20 год.успях да сваля около 20 кг.с диетата на Аткинс,но се чувствах отпаднала,виеше ми се свят,докато сега се чувствам прекрасно,кипя от енергия,не съм пила дори и едно хапче от началото на диетата.

Винаги съм мислила,че е здравословно да се ядат плодове и зеленчуци с малко месо,докато сега се убедих,че е важно да се избягват мазнините и захарта.

Желая на всички много успехи с килограмите





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано13.08.08 21:13



Здравейте всички слабеещи и хубавеещи съмишленици!
Е, аз за момента съм сърдита на кантара, но искам да ви се похваля с друго - днес си взех поредните изследвания от ДКЦ-то. Напук на всички, които ни чакат да се разболеем и да "...увредим телата си!" изследванията ми са страхотни. Единственото, което ми е на горната граница /но в норма/ е общия холестерол. Но и Дюкан в книгата си казва, че това е нормално, защото всичко, което се топи от дупетата ни отива в кръвоносната и отделителната системи. Така, че, ако някой има някакви съмнения относно здравословното си състояние по време на режима да си пусне изследвания. Сега е сезона на профилактичните прегледи и Джипитата са по-либерални по отношение на направленията.
Е, това имах да кажа и го казах. Когато кантара реши пак да тръгне надолу отново ще ви пиша. За сега само ви чета с удоволствие!


Целувки и успех на всички!
Хубаво лято!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: mecopuh]  
Автор matea (непознат )
Публикувано13.08.08 22:15



да се отчета и аз едно пиле 2 яица и овесени трици с о % мазнинки и -1,5кг това ми даде крилца



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: matea]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано13.08.08 23:46



Матея и Абелар - поздрави за страхотните резултати!!!
А на Мечопух - не се сърди на кантара, той макар и бавно, но винаги накрая ни радва!!!

Ти нали си си режимна, ще има успех! Пък и като гледам по таблицата вече доста си преодоляла и остава малко!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано14.08.08 00:14



Боже, как ви завиждам за резултатите момичета!

И все едни страшни отличнички-Edna juli,Mechopuh,Uninaq,Абелар... Ами виждате ли какво става с The_knight-за няколко дена свали 3 килограма!!!Тук има някаква дюканска магия!!!Страшни сте милички!Вие сте моите пътеводни звезди!!!



[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.08.08 09:37



Само минавам да ви шляпна една усмивка.


Е, айде три - за късмет

Правя промените в табличката. Утре е празникът на Варна и няма да работим - имам три почивни дни! Ще си чета тук, но няма да мога правя корекции в нашия "отчетен документ". Казвайте днес ако има нещо.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: mecopuh]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 09:59



Мечо Пух, и аз съм сърдита на кантара. Последните 3 кг. са се запънали съвсем. Не знам какво да мисля, калкулатора на Дюки ми казва, че трябва да съм 71, но аз съм висока 164 и искам да сваля до 65. Сега съм 68, за кратко бях 67и втора седмица не помлъдвам надолу. Продължавам обаче, в никакъв случай няма да се предам.
Успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: kopcичka]  
Автордeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 12:46



Здравейте,адмирации за табличката ,много е мотивираща.
Кажете моля,след като се премине в трета фаза колко килограма се качват?
От таблицата виждам,че тези които са в трета фаза са с тегло по-високо от желаното,не ми се вярва да са влезнали в трета фаза преди да са достигнали желания резултат.И така се появява нормалния въпрос ,все пак могат ли да се задържат свалените килограми ?
Аз съм на този режим от два месеца,свалих доста килограми,но и ми остават много.Започвам да се чудя има ли смисъл да продължавам след като не мога цял живот да бъда на този режим,а е факт че още в следващата фаза се качват килограми.Ако са само 2-3 добре,ще премина в следващата фаза по-късно,но ако бавно и славно килограмите са завръщат!?
Нали уж "да отслабнем завинаги",пък то какво става!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.