Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 21.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
АвторAбeлap (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 20:21



С удоволствие се включвам в таблицата - възраст 51 год.,начално тегло 125 кг.,начало на диетата - 7 май,височина - 166 см.Цел за постигане - 68 кг.И най-вече супер здраве,енергия и настроение!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Aбeлap]  
Автор unina (непознат )
Публикувано12.08.08 22:08



Здравейте на всички! Много се радвам , че ви открих и ми хареса добрия тон във форума. От три месеца и половина съм на този хранителен режим и съм много доволна. отслабнах с цели 24 кг , но продължавам. Ще си пратя данните на Дори, за да ме включе в табличката . Приятна вечер на всички





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Aбeлap]  
Автор matea (непознат )
Публикувано12.08.08 22:09



да се похваля едно пиле и две пуешки пържолки мъжо ме гледаше невярващо как ги ометоха,защото не съм месарка попринцип,но смело напред



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: matea]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано12.08.08 22:50



Привет от мен и поздрави на новичките дюканки!


Всеки който е решил да прави тази диета трябва не само да си купи книгата, но тя трябва да му е настолната книга в дните на режима!Аз например няколко пъти я четох/чета я особенно много когато съм само на П и ми е много трудно с тези меса/но не съм я чела внимателно и съм пропуснала много важни указания .Така например, че е "препоръчително,да се изпива една голяма чаша студена вода преди ядене,втора-на няколко пъти по време на яденето и трета- преди да станеш от масата"-стр.188
Затова книгата трябва се чете внимателно!Форума само ще помогне но основата поставя книгата!Тук ще се обсъждаме и подкрепяме.Ако не беше този форум, сега нямаше да имам тези резултати!Благодаря ви момичета!



[image][/image]

Редактирано от kateluna на 12.08.08 22:54.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: kateluna]  
Автор unina (непознат )
Публикувано12.08.08 22:56



Четох книгата внимателно , но явно това за пиенето на вода ми е обягнало.Благодаря ти Кате , че ми припомни , а също така за доброто посрещане





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 09:23



Здравейте на всички,
отдавна не съм се вясвала, имам много работа и нямам време.
Дорче поздравявам те за всичко, което правиш за нас. Аз също се върнах на втора, защото само за няколко дни от 67 станах 68.300. Можеби ще трябва по-дълго време да се задържат и тогава в трета. И аз като теб ще гоня своя блян в лицето на 65.
Целувки на всички!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.08.08 09:48



Хехе, едно килце гътнах, бре! Работи си пустият му Дюкан!!!

Още две ми остават до тези от таблицата и после още две до прекрасната ми позабравена цел.

Корсичке, смених ти целта. Фазата я оставям 3, така ми се струва по-информативно. И моята си стои 4.

Добре дошли на Абелар и Unina, пожелавам ви приятно прекарано време при нас и резултатно дюканстване!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 11:38



Благодаря ти Дори,
Браво, успяла си, а аз като един тъп и упорит овен ще продължавам да се боря.
Нещо много го зациклих, а става въпрос само за 3 кила, мамка му!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано13.08.08 14:02



моля даите ми съвет, днес изядох едно пакетче солети - диабетични, но незнам дали да вляза в захранване, защото, започва да ми се яде, или да продължа до заветните, 65 кг. много ме е срам от мене си! моля за помощ





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: TEDl444]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано13.08.08 14:17



здравейте, милички!!
на TEDl444 искам да кажа: изяла си солетите, сега недей преживява толкова, и ние имаме своите "грехове", продължавай с режима и не се отчайвай. Естествено като си изяла нещо различно, организмът се активизира и апетитът се събужда. Това не е повод да се вайкаш и да зарязваш всичко!!! Дръж се здраво за протеините и не се изоставяй, докато не си постигнеш заветната цел!


Желая хубав и усмихнат ден и минусчета!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.