Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Oнaзи cъщaтa*]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано12.08.08 08:42



Здрасти на новичките!

Книжката ще ти я пратя,ако ми пишеш на мейла,почвай режима и не се колебай, докато е периода на отпуските може да е по-лесно да почнеш.Алкохолът е много вреден за теци които имат наднормено тегло, основно защото отваря зверски апетит, освен това блокира разграждането на мазнините и все едно никакви усилия вече не са ефективни!!
Целувки и пожелания за много минуси на всички!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: lodka_v_moreto]  
Автор matea (непознат )
Публикувано12.08.08 09:31



Току що изядох първата чаша кисело мляко с овесени трици на мен ми харесва за 10 ч имам 2яица и малко сирене.Днес трябва да се заредя с месце заштото не искам да ям толкова млечни.Кажете колко храна изяждате заден да се ориентирам в пазаруването.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: matea]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.08.08 09:48



Лодчице, важното е да се чувстваш добре! Килограмите ти са си супер за твоя ръст.

Матеа, няма такова нещо като "прекаляване с месо" при Дюкан - ядеш колкото ти душа сака! Ограничение има само за млечните: препоръчително е да са до кило на ден, в това число до 250 мл мрясно мляко. Искаш ли да влезеш в табличката?

Ан4и, добре дошла при нас - кажи данни за табличката, ако желаеш.

Онази същата*, ракийчицата не знам дотук как е действала, но временно трябва да я позабравиш, ако ще ставаш Дюканка.
Ако се решиш, почвай с нас, ще помагаме!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 12.08.08 09:48.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор matea (непознат )
Публикувано12.08.08 09:58



това ми хареса месо на корем аз съм 170 см 90,40кг цел 59кг според Дюкян 62 кг на 27 години.Сега ще сложа едно пиле да се пече в плик без кожата и с много подправки.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: matea]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.08.08 10:20



Хубаво.

Успешна ударна фаза! Измери се с шивашкия метър, направи си "дебела" снимка, после да имаш база за сравнение.
Пиша те в таблицата.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано12.08.08 13:20



МОЖЕ ЛИ И МЕН В ТАБЛИЧКАТА
ФАЗА - 2, ВЪЗРАСТ - 31, РЪСТ - 165 СТАРТ - 23.04.08, СТАРТОВО ТЕГЛО - 94,00, ТЕГЛО СЕГА - 68, РАЗЛИКА - 26 ЦЕЛ - 65
МНОГО БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: TEDl444]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.08.08 13:30



Готово, Теди. Ама ти си била голям отличник!?!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: Dorchester]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано12.08.08 13:37



МНОГО БЛАГОДАРЯ, ГОРДА СЪМ ОТ СЕБЕ СИ, БЛАГОДАРЯ И НА ВАС! МИСЛЯ ОТ 23.08 ДА ВЛЯЗА В ТРЕТА ФАЗА! НАДЯВАМ СЕ И ТАМ ДА МИ ПОМОГАТЕ КАКТО ДОСЕГА!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: TEDl444]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 15:28



Еееееееееех ,младост ,та младост. Аз едно килце го боря по седмица-две,ама борбата си е приятна ,де. Толкова съм щастлива като се погледна в огледалото. Доста дълго бях с наднормено тегло и все се изненадвах когато случайно се погледнех. Сега се усмихвам и не пропускам витрина или огледало. А има още да се желае. Много се радвам ,че открих Дюкан и вас. Невероятен стимул сте ми.
Дорче,ако го прочетеш поправи ме в табличката 73.5 . Обещавам ,че няма да корегирам често ,но това не съм го виждала повече от 5 години. Извинявай и предварително благодаря.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15нови [re: caни]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.08.08 15:35



За мен е удоволствие - готово.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.