Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 21:35



И аз искам да разкарам 2-3 кг., но говорим за мазнини, не за обезводняване. За сега съм на ПЗ, но с калорийна рестрикция. Мисля да мина 1 ден на П, после 2-3 дена на ПЗ и после пак същото. Дали ще има ефект. Мога да карам така доста дълго, но ме интересува ще се получи ли?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано10.08.08 21:56



скъпа Дори ,благодаря за таблицата , суперска е! Дано е полезна на всички, вкл и на тези които все чакат да се разболеем, да се сбръчкаме и т.н.(казвам го,защото около мен такива има доста). Моля те впиши и мен- данните по колонки са-ІІІ фаза, 46г.,172см,27.02.2008г.,77,8кг, 14 кг, 62кг.
Всъщност, в един неудържим период се спрях на 64 кг, и преминах в трета фаза на тези килограми, може би ще намеря сили да се върна отново в трета, но това ще стане като я приключа- на 4.12.2008г.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: lodka_v_moreto]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (непознат)
Публикувано11.08.08 06:59



Току що се изфуках на Дори (за да ме промени), ама немога да не споделя и с вас.

. Вече съм 75.700. Ама гордо си разкарвам новия вид из града. . Целта се приближава с всеки изминал ден. Целувам Ви всички.



http://lines.myjane.ru/rules/166794/weight/75.7/line.png

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.08.08 09:21



Целувки на всички


Направих корекциите, сега ще кача новата табличка! Лодчице, виж моля, дали правилно съм те записала!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано11.08.08 12:06



Поздрави и от мен.Може ли някой да ми каже дала е ползвал "Зарсена"-билков продукт за редукция на теглото-помага и при запек.Притеснява ме, защото в нега има пшеничени трици и се страхувам че триците ще ми дойдат множко!Усмивки и целувки на всички!
Ураааааа!

Един килограм по-малко!Станаха минус 10

Редактирано от kateluna на 11.08.08 12:32.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.08.08 14:10



Вий се умълчахте днес...
Аз имам малка новина: реших да си боря старата цел. Искам си ги тези 58 килограма, пък.


Затова от днес съм пак нещо като второфазничка - сега стартирах 5 П дни. Имам да свалям и горницата на 60, която ми варираше непрекъснато напоследък, значи грубо - 5 килца ме чакат. Стискайе ми палци.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано11.08.08 19:57



Благодаря , Дори! Таблицата е мн яка!!


Стискам палци за твоята нова фаза. Аз засега си дадох "почивка" в трета фаза, като че ли съм на границата да не се харесам чак толкова слаба?!?! Представете си само! Такова нещо преди 27.02. изобщо нямаше и през ум да ми мине..... За моя ръст и възрастта ми 64кг го приех като добър резултат, макар че целта първоначално беше 62кг.
Браво на Кателуна, много вдъхновяващ резултат!!!
Желая радостни дни и много минусчета!!!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор matea (непознат )
Публикувано11.08.08 22:25



Дами вие сте невероятни дано и аз да успея.Книгата ще я имам чак след месец и за сега ще разчитам само на вас.Само ме е страх да не прекаля с месото аз и едно пиле на ден мога да изям.Много се радвам,че ви има





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: matea]  
Автор an4i (непознат)
Публикувано11.08.08 23:07



Чета вашите мнения по тази тема много оттдавна , а така също и прилагам от 3 месеца тази диета и се чуствам отлично! Свалила съм 8 кг от теглото си и съм доволна от себе си , но имам още за сваляне- поне още 5 кг.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от an4i на 11.08.08 23:18.</EM></FONT></P>

Редактирано от an4i на 11.08.08 23:21.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор Oнaзи cъщaтa* ()
Публикувано12.08.08 02:00



Здравейте, мили сладки момичета,
Чета Ви от близо два месеца и Ви се възхищавам... (за завистта и дума няма да обеля

)
Аз съм във фаза "Подготовка за режим Дюкан". Зная, че такава няма, но се уча да пия много вода, докато си търся книгата и овесените трици. Навикът го придобивам постепенно, но книгата и триците ги няма и няма... Живея в Монтана. Имам десетина килограма за смъкване.
На 44 години съм, 164 см. висока и съответно 68 килограма. Кажете какво да правя, за да се отърва от излишните кила, които натрупах само за последната зима. Аз през деня не ям, само вечерям и то без хляб. Не мога да си обясня дебелеенето. Със съпруга ми имаме навик да си пийваме по 50-100 грама ракийка след тежък и уморителуен ден... дали това е причината?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.