Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.08 15:01



Едно предложение и от една недюканка за сега, Дори защо не я заковеш таблицата като тема например "Резултати с Дюкан", така ще е постоянно to top it all. За да не мрънкат останалите диетуващи, по тяхно предложение може да се наприви и друга таблица.
Да знаете само какъв стимул сте - истинска Дюкиагра! Само като ви чета резултатите и ме обхваща една еуфория, едни Радини вълнения......



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 15:09





Олеле, съвсем ще зяпнат някои личности... Т.е. биха зяпнали, ако си позволя да закова нещо "Дюканско".

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано08.08.08 16:05



Аз съм поразена от резултата на The Knight-с такъв голям минус 34 килограма и то от 25 май т.г.

Браво, ами това си е направо златен олимпийски !Ама, я да се покаже и малко да разкаже на нас новачките, какво е правила,че е така напред в материала?!Много я моля!!! или да ми изпрати лично съобщение.Успех и приятна почивка на всички дюканки и не поглеждайте прасковите по витрините!Три лъжици кисело мляко и малко степче с дъх на праскова ще свърши работата!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 16:32



Мога само да кажа, че The knight е мъж. И аз го каня да се представи.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано08.08.08 17:10



Да бе, да бе! Точно така го прочетох, ама обратното съм го написала. Голям съм откачалник, извинявай

. От жегата малкото ми останал мозък се разтича, явно.
Ама това пък съвсем не ми пречи отново да пожелая УСПЕХ на всички големи, малки и ще по-малки дюканки. Айде, доскоро !

ОБИЧАМ ВИ!

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kateluna]  
Авторmel (Нерегистриран)
Публикувано08.08.08 17:15



Значи, ако сте чели книгата трябва да сте видяли ,че при хора с много голямо наднормено тегло се получават по -големи резултати -в смисъл килограми.Не може човек който е например 60 кг да чака такъв бърз резултат .Просто по бавно става всичко.С една дума този режим е за много пълни хора ,който трябва да свалят много килограми.Успех на всички и приятна почивка



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: mel]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 17:47



Ей ти едно цитатче:

"За кого е предназначен [режимът]?
- За дебелите, които желаят да свалят между 10 и 20 килограма
- За свръхзатлъстелите, които имат 30 и повече излишни килограми
- Но и за дамите, които желаят да се повталят, преди да отидат на море "

ВСЕКИ може да се възползва от вълшебството, разбираш ли?



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано08.08.08 21:14



Дабе,да не искате да кажете, че за три месеца ще остлабна с 30 килограма точно заради моите 103 килиграмови сланини?!

Зная какво пише Дюкан!!Може би защото е мъж и сваля по-бързо?!Може би спортува и по този начин помага на метаболизма си.Все пак е млад мъж!Изразходва енергия...Добре де, да не се крие-няма да му правим снимка-да каже нещо.На младата женска компания ще и бъде приятно



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: mecopuh]  
Автор mecopuh ()
Публикувано09.08.08 13:07



Да пробвам появи ли ми се линийката!


Появило се е нещо, ама не е линийка.!Помощ!!!!
Нещо не мога да се справя!

Редактирано от mecopuh на 09.08.08 13:17.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: mecopuh]  
Автор edna_juli (непознат)
Публикувано09.08.08 15:21



[url=http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/167015.png[/img][/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.