Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: edna_juli]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 09:40



Ей сега ще нанасям корекции... Само Кателуна, 62 см? Сега ще те пиша 162, ти ме поправи, ако не е така.

Не може по-голем букви, момичета, това е положението.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 09:52



Ей, забравих....

Искам да ви информирам, че промени в таблицата мога да правя само в работно време...



На домашния комп нямам необходимите програмки засега.

Т.е. табличката има почивни дни събота и неделя

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано08.08.08 09:55



ето ме и мен за таблицата......ръст 158, стартово тегло-85кг, стартова дата-28.03.2008, настоящо тегло 64 кг(т.е -21кг), тегло според калкулатора на Дюкан -60, но ще се стремя май поне до 58кг....

....успех на всички





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: bobi786]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (непознат)
Публикувано08.08.08 10:05



Дори,
аз да питам още нещо има ли вариант да се добави още една колонка, където да се вижда колко остават до целта (пример сега съм 77.100 искам 59.300 остават 17.800) Мисля, че е още един стимул. Само идейка е. Поздрави на всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано08.08.08 12:09



Dorchester, много ти благдаря мила за забележката!Ама и аз съм една дюканка заспала!И като гледам, само аз имам толкова малко свалени килограми!

Но нали съм още новачка, ще се оправяМечтая си когато минусите ми ще бъдат двуцифрено число и да започват с 2Таблицата е страхотен стимул,като гледаш тези големи минуси!!!Успех момичета



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано08.08.08 12:21



Ей ме на, отново съм тук

. Казах ви, че ще вися непрекъснато в таблицата и че тя ще ми е стимул. И по тази причина от вчера до днес съм вече минус 500 г. Имам едни такива притеснения , че ще замязам на чироз, ако продължавам така . Всъщност, сега съм си един приятен "слабеещ Рубенс" (за табличката, която работи само в събота и в неделя - ръст 164 см).

УСПЕХ, момичета, и хубав, релаксиращ уикенд!

ОБИЧАМ ВИ!

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 12:22



Хей , Kateluna, чудесен резултат си имаш, ще си имаш и по-чудесен, той Дюкан си знае работата!



Сега да кажа на всички:

Повече колони в таблицата не мога да вместя!
А за това, да се следи кой-какво, има линийки, които се слагат в подписите. Аз съм почитател на . Мога да помагам, ако искате.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано08.08.08 12:46



благодаря ти, че ме включи и мен в стройната ни табличка....май съм забравила да напиша на колко съм годинки, а те са 34





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: bobi786]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (непознат)
Публикувано08.08.08 12:55



дори е права както винаги. Ама аз нали не мисля.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Teя]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 13:03



Нанесох още корекции. Свиркайте, ако има грешки.

Тея, табличката НЕ работи в събота и неделя...

Почивни дни са и за мен, и за нея.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.