Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: абе, Безподобна, ти ли няма да ме разкискаш! [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.08.08 16:54



Оп, моя грешка. Ходих да проверя. Иска 67, сега ще оправям. Другото число е изчислено от калкулатора на Дюкан.
Благодаря за намесата.



Готово е.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 07.08.08 16:58.



Тема Re: абе, Безподобна, ти ли няма да ме разкискаш! [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 17:00



Смей се ти, ами я си представи, че мъжо поставил ултиматум! Или 4 килца отгоре тез кокали или няма да та пипна :)))
Дано Корсичка не ми се обиди, с най добри чувства и малко (е не толкоз малко) завист за резултатите.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 17:11



Не, не искам да стана 71, а имах предвид че калкулатора на Дюки ми дава 71, а ако питаш мен искам да съм 65 и затова май съм избързала с трета фаза, но вече толкова съм зациклила на 67, че изглежда това е оптималното ми тегло.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.08.08 17:19



Добре, Корсичка, само ми кажи - колко кила да пише в целта ти.

Да взема да ти пиша 65, а? И моите 58 си стоят, смятам да си ги стигна даже, само не знам кога.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано07.08.08 19:38



О,толкова хубава таблица Dorchester!!!

И аз съм в нея сега най и по...Банята се позапълни с пищни телеса от Рубенс до Ботичели и настъпи един дюкански ренесанс,малееее!!!Само сега теляк да не ви се прииска!!!Искаш предложения за корекции?А не може ли да размениш местата на цифрите на моите години?Е, като бях на 26...!!!И аз като мъжете..."и да ти казвам в казармата, нали знаеш..."."Приятно вспомнить"!!!Шегувам се!Не се старамувам от годините си и се чувствам превъзходно!!!Особенно във вашата компания и ще стана една мама за показ и възхита!!!Добави в таблицата, че все още съм висока 62 см.Обичам ви момичета



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kateluna]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 20:20



Аз пак да се изкажа, но просто не мога да се сдържа! Днес в автобуса гледам едно момченце си държи ръчичката на бутона за сигнал за спирка по желание, ама и той един такъв червен, голям само да го натиснеш! Майка му се кара, недей така, ще ни свалят, а то милото пръстчето му трепери да натисне

. Та и аз..
Само исках да те поздравя! Не мога да повярвам, че си на 62! Много малко хора познавам, които са на ти с компютрите на тези години, а и имат дух като твоя! Доскоро си мислех, че аз съм от старите маймуни, дето се развяват из форумите.
Още веднъж поздравления! И аз те обичам!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано07.08.08 21:04



Когато искаш нещо много силно, няма нещо което да те спре да го имаш!!!Има много чудеса, които са ставали благодарение на някаква вяра-вярата в Бог, вяра в любовта, вярата че ще успееш... в нещо там, към каквото се стремиш!Сега ние вярваме, не, ние твърдо сме убедени,че ще отслабнем и всяка от нас ще достигне до желаното тегло и това ще стане!!!

Нали затова сме в този форум-заедно да вярваме, защото това не е чудо, а нещо съвсем в реда на нещата !Бъдете позитивни и напред!Ще бъдем неотразимо красиви!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: Dorchester]  
Автор mecopuh ()
Публикувано07.08.08 21:15



Дори, поздравления и от мен за таблицата! Страхотна хрумка!


Та да си дойдем на думата: нещо не успях да се справя с изпращането на лично съобщение /малко нещо сме назад с технологиите/ и затова пиша за всички, които решат да го прочетат, а и за мотивация на новодошлите: Фаза: 2; Ръст: 170 см.; Възраст: 47 г. /почти на 48, ама още 3 месеца ще съм на 47/; Старт на режима: 08.03.2008 г.; Стартово тегло: 122,400 кг.; Тегло сега: 96,300 кг.; Разлика: 26,100 кг.; Цел / по какулатора/: 83 кг./може и по-малко, ама ще е според зависи/ Е, това е! Виж там, ако намериш местенце, вмъкни ме и мен, моля!
Лелеее, чета и чак не ми се вярва, че съм била толкова...., да речем огромна!Как съм го мъканала всичкия този товар с мен толкова години? Ако някой ми каже да пренеса чувалче с цимент от тук до някъде, какво ли ще му чуят ушите, а пък аз съм си го мъкнала туй чувалче с мен си непркъснато!!! Ужас!!!
Аз в момента нещо съм го запънала и кантара ми е сърдит, но ще мине и този период! Номера е да не се отказваме!
Е, за сега приятна вечер и целувки!

Редактирано от mecopuh на 07.08.08 21:22.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: kateluna]  
Автор mecopuh ()
Публикувано07.08.08 21:29



Кателуна, шапка ти свалям за куража и оптимизма!
Много целувки от мен!!! И дано да станеш най-красивата мама, точно такава, за каквато си мечтаеш!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 15 [re: mecopuh]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 21:40



Едно предложение от мен: Ако може направи табличката с малко по-голям шрифт, че на фона на всичките изгубени килограми тя се губи нещо

И още едно предложение имам: Когато някой достигне целта, в която се е устремил, нека /ако иска/ да качи снимки "преди и сега". Това също ще бъде за насърчение на всички Мечопух, не се чуди че си носила една торба с цимент и сега си я хвърлила . Аз също съм с твоя калибър, ама сега ще могат да ни наемат за строителни работници и няма да ни е тежко, защото сме си свикнали на тежести . Шегичка!.
Вярвайте и ще ви бъде!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.