Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Възможно ли е...нови  
АвторLast_Hope (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 10:27



Не съм дебела, ммм да.... но съм напълняла. Та на 12.08 т.е. след приблизително седмица ми предстои мнооого важно събитие и въпросът ми е възможно ли е за такъв кратък перид да сваля 5 кг и как точно? От днес съм на строга диета - ям само ябълки и това не ми е проблем. Толкова съм мотивирана, че ако трябва само на вода ще мина, но притеснението ми е че за толкова малко дни едва ли ще успея да сваля цели 5 кг? Има ли някаква диета или трик за забързане на метаболизма и по-бързо отслабване?



Тема Re: Възможно ли е...нови [re: Last_Hope]  
Авторнc (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 20:22



Килограмите може и да свалиш, но в никакъв случай това няма да са само мазнини. ПО-голямата част ще е изхварлена вода. Освен това после ще трупнеш още кила отгоре. С ябълките само ще озверееш от глад, а и те са въглехидрат. С въглехидрат мазнини не се свалят. Препоръчвам ти белтъци от твърдо сварени яйца, пилешко филе на грил, риба на грил или фурна, извара. Нека това ти е храната за тази седмица, но не продължавай и след това в този дух, защото белтъкът идва в повече и може да направи някоя поразия. Това е начин да си задействаш метаболизма. За максимум резултат се придържай само към тези храни и пии поне 1,5-2 литра вода на ден. Избягвай плодовете и зеленчуците тези дни. Така ще намалиш бързо сантиметрите ( мери се със сантиметър, не гледай килата на кантара. Успех! :)



Тема Re: Възможно ли е...нови [re: нc]  
Автор biofreak ()
Публикувано04.08.08 23:16



напълно е възможно да ти кажа
но е толкова вредно, че не бих го споделила пред всички

а всъщност помисли си какво правят анорексичките и умножи по 5 поне



Тема Re: Възможно ли е... [re: biofreak]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.08.08 23:42



Ееее, какво му е пък чак-толкова вредното за 5 дни? Това е основата на цялата философия Дюкан - защо ще е вредно?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Възможно ли е...нови [re: нc]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 23:43



Извинявай, но момичето/момчето иска да отслабне рязко! С тия съвети за белтъчна храна и то без да даваш указания за количествата, доникъде няма да стигне. Разбирам аргументите ти, но изобщо не помагаш за казуса, още повече, че тя вече е почнала плодова диета, а ти я съветваш да я смени с белтъчна, което допълнително ще забави процеса на отслабване.
Всъщност, няколко дни на ябълки не само, че не е вреден, но е и доста разтоварващ летен режим. А дали човек трупа кила, зависи само от него, а не от диетата. Каквато и диета да ползваш, ако пак почнеш да ядеш като слон, пак ще си станеш слон.





Тема Re: Възможно ли е...нови [re: Билянa]  
Авторнc (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 00:49



Хубавото на белтъчната храна е, че апетитът така или иначе намалява и се чувстваш сит. Дори да иска да яде страшно много протеини - просто ще и дойде вповече и сама ще се спре. Така, че - количествата се определят от само себе си и без усилия. Опитайте да сте един ден само на пилешки пържоли на грил примерно и ще видите, че ще ядете много по-малко, отколкото сте предполагали. Един ден на плодове е окей, но цяла седмица... Аз не бих си причинила това.Но всеки сам си решава. Аз просто казвам какво според мен би помогнало да свали бързо сантиметри. Никого не насилвам. Това си е моето мнение.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.