Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14нови [re: samsara2]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.08.08 14:03



Стига бе,

тука е тема за Дюкан, пък ти.... Понички, туй, онуй...
Аз не смеех да пиша какво ям в трета фаза, да не дразня другите момичета... Сега пък хич не пиша за ядене, че ще ви се завие свят
Избягвайте да споменавате таквиз нережимности, не се знае колко са им здрави ангелите на хората.
А, от мен здрасти, Самсара, извинявай, че пропуснах да те приветствам по-рано.

Посочената диета си е ПЗ на ДЮкан, но не би могло през втория месец да се очакват същите резултати, както през първия. А иначе, 8 килограма за месец са възможни и с Дюкан, но е вероятно да са по-малко.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14/до Самсара2/нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано05.08.08 14:05



ОК разбрано, благодаря Дори.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14нови [re: samsara2]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 14:09



Извинявай самсарке, но тази "диета" предложена от лекар, който я знае от друг лекар..........., та било то и грък не би ми направила никакво впечатление, а камоли да се захвана да броя колко пъти на ден, по колко чаши и колко време преди ядене......... извинявай, но това е пълен кошмар. Ако искаш да станеш дюканка, купи си книгата и я прочети ВНИМАТЕЛНО. После я прочети още веднъж. Всичко трябва да ти се изясни, и както казва Дюки ще добиеш и мотивация. А на твойта докторка й кажи много здраве. Болестта на вибрацията може да се получи при миньорите след 15 годишен труд с тежките разбиващи машини, които вибрират в ръцете им.
А за поничките и толумбичките забрави!
Извинявай Самсарке ако не е тайна на колко години си?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14нови [re: kopcичka]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 14:17



О, извинявай Самсарке,
в момента в който пуснах постинга ми щракна, че ти беше казала за годините.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14/до Самсара2/нови [re: escada]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано05.08.08 16:45



Както вече ти казаха в отговорите, хубаво е да прочетеш книгата и да я имаш под ръка.
Аз искам само да добавя, че не ти е необходимо конкретно меню - просто зареждаш хладилника с режимни продукти - нискомаслено мляко - прясно и кисело, извара, пилешко месо, Екскуиза 0.1%, желатин /за кремчета

/, подсладител......и почваш да ядеш когато и колкото ти се иска.
Не забравяй водата - колкото повече - толкова повече /както казва Мечо Пух/
Мъжа ми беше изумен от непрекъснатото ми ядене ......сега е изумен от резултата - -13кг/което беше и целта/!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14/до Самсара2/нови [re: kopcичka]  
Авторabradabra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 20:15



абе за триците те не трябва ли даса непременно овесени???? Тук доста мацки пишат за пшенични или просто за трици, но то си пише, че за овесени става дума

Момичета, аз почнах зеленчуците. мисля да правя или 5+5 или 3 белтъци на 5 б+з. При зеленчуците може ли домати"? Все пак те са плод ботанически. Иначе моят опит е, че по тия жеги млекото и белтъци на яйца ме спасяват, защото просот не мога толкова месо. А пилешкото нещо ми е супер гусно и слузесто...не знам защо така Готвя си дробчета, телешко и риба. Заешко позволено ли е? Все пак то е доста постно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14/до Самсара2/нови [re: samsara2]  
Авторabradabra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 20:18



може може шунка, ама не е много хубаво, защото има разни е-та. Поне аз се опитвам да си готвя сама месото. Но за диетата си може без никакъв проблем! Ям пуешка- тя ми е любимата и е много нискомаслена



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14/до Самсара2/нови [re: samsara2]  
Авторabradabra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 20:20



имаш ограничения на млечните до 800 гр киселомлечни и 200 прясномлечни. Иначе мисля, че може, но не е добре заради метаболизма. Сигурно би се забавял. Аз съ
о не мога много меса по жегите- правя си риба и белтъци на яйца. а месо предимно вечерта и на закуска, когато е по хладно



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14/до Самсара2/нови [re: abradabra]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано05.08.08 21:38



здрасти на всички!! и поздравления за постиженията!


заешко и въобще всякакъв дивеч може, месото им е доста постно. през втора фаза бях купила един заек, замразен от "пикадили" и го опекох във фолио, стана много вкусно, от домашните животни едвам се вредих.
така че може заешко. целувки на всички и пожелания за мн победи!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14нови [re: kopcичka]  
Авторsmasara2 (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 22:20



ОК..просто питах за тaя диета ,а не я предлагам като алтернатива на Дюкан..
книгата изчетох и си подчертах основни за мен неща,днес прекарах добре първия си ден:))) но наистина никъде не видях,че кис.мляко е ограничено до 800 гр.???
а за вибриращия колан..ОК..и аз ще си го купя...утре начевам втори ден и нямам търпение да се кача на кантара:)
Със здраве!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.