Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: дaни]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 10:57



Здравейте млади и по-млади Дюканки!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 11:21



Имам проблем-не мога да пиша!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 11:22



Мила Дори,поздрави от все сърце!!!
Корсичка,много ми стана мило на душата,като видях,че се интересуваш къде съм!!!
Ето ме мили дружки-щастлива и окрилена след 10 килца по-малко!
За новичките и протокола:старт на диетата 28 юни,ударна 7 дни-свалени 5,5кг
Втора фаза 5/5.Общо за 37 дни диетка -10 кг по-малко!
Мили момичета спазвайте всичко точно-ще има резултат!Имаше дни ,в които задържах кг,но го очаквах и не се предавам.Исках да сваля 12-15 кг,май оченцето ми става ненаситно и вече искам 15-17 та да съм "кат фиданка" на моите 49г.Няма да пиша откъде стартирах,че ме е срам,ама накрая ще ви призная


Колко е хубаво да сваляш кг и едновременно да си в добра кондиция,самочувствие и здраве!
Забелязах,че като пия повече вода по- бързо свалям и не задържам дълго.Овесените трици вършат чудеса-перисталтиката ми се подобри,разбъркани с малко вода ги поемам най-лесно.Кожата на лицето ми се избистри,обиколките на всичко се смаляват,походката се промени,абе и комшията ме заглежда
Успех на всички и бъдете по-щастливи и от мен даже!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Paдa]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано03.08.08 12:42



Привет и от мен!

Няма нещо ново при мен, но старите ми сланини бавно се топят и вече това се забелязва от приятелите!И веднага те разпознават -"от протеиновота диета ли е ?"Всяка втора жена тайно е започанала и бързите резултати издават добрите намерения.Но страшно съм доволна от интервюто на д-р Дюкан във вчерашния в-к 24 часа!!!Непременно го прочетете!Няма кой знае какви нови моменти в интерпретирането на режима,но все пак е много интересно.Но докторът подчертава да се ядат първо много риби и рибни дарове, после нетлъсти меса ,млечните продукти и зеленчуци-като за внасяне на повече витамини са задължителните-зеле, чушки и домати.И естествено много вода и триците, което си го знаем!С тази диета са отслабнали с 100, 75 ,53 килограма!!!Но най-масово се изполвала за отслабване между 10 и 20 килограма.За тези които знаят добре френски-скоро ще съобщят чрез страниците на в-ка един час в който д-р Дюкан може да отговаря в чат на въпроси за режима.Успех милички!Ако не успеете да намерите вестника, може да ви разкажа допълнително някои интересни неща от интервюто.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Paдa]  
Авторabradabra (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 10:33



ехо здравейте аз почвамднес вече зеленуци, защото ми писна :)) как сте Дюканки??? Рада, браво!!! абе май няма някой да не е доволен от тази диета. Мисля, че наистина е създадена за жени, които поначало ядем по -малко месо и прекаляваме с въглехидратите и от там слабия метаболизъм. Не знам колко кг съм, но на талия и ханш съм минус 1 см. Мисля, че ако Дюкан се съчетае със спорт, ефектът ще е невероятен, заради изобилието от протеин. Много съм ентусиазирана и ме е яд, че не започнах по-рано :)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Paдa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 11:35



Добре дошла Рада,
Радвам се за постигнатите резултати, твърде добре за толкова малко време.
При мен нещата вървят по-бавно - 15 от осми април. Чуствам се прекрасно, започнах малко спортуване, купих си степерче, пускм си музика и така 15 мин. се забавлявам.
И аз като теб си бях поставила цел 73, но вече съм 67, ако мога да ги задържа ще е супер.
Чакам Ивчето да се включи, при нея нещата вървяха трудно и дано не се е разколебала по време на отпуската.
На всички новички, младички и не толкова - желая успех, ВНИМАНИЕ, за ПОДРАСТВАЩИ режима НЕ Е подходящ.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 11:41



Абрадабра,
спорта не се препоръчва в първите две фази!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: kopcичka]  
Автор Tan4ety (Усмивка)
Публикувано04.08.08 12:41



Хей здравейте на всички, някой чете ли съботния 24? Пак имаше интервю с Дюкан но нещото което ме учуди е че разказвайки главно за триците той казва "Дори добавих овесените трици и в моя режим в третата фаза, но скоро ще направя подобрения и ще ги включа и във втората...." Много се учудих з-то в книгата си пише да се почнат още от първа.... :) Ако някой е чел и има мнение да каже :) Иначе целуффки от мен и нека хората в трета фаза дане се притесняват аз вече съм почти месец и половина в трета хапвам си всичко позволено като единствено от време на време порпускам варивата ама не нарочно а не се сещам ама това е рядко иначе си ги хапвам по план и кантара не мърдааааааааа :) Много съм щастлива най после успешния режим е налице...:) Поздрави и успешен ден :)





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Tan4ety]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 14:48



Можеби са сбъркали в превода. В скоро време ще излезе книга специално за триците. Аз лично ги взимам от първата фаза, така пише в книгата.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор samsara2 (непознат )
Публикувано04.08.08 19:02



Здравейте!
Искам да попитам-аз прочетох книгата на Дюкан,.имам приятелка,която преди година започна да се храни по неговите препоръки и се чувства много добре,освен,че изглежда много добре:)
Но искам да попитам-сега когато е сезона на хубавите плодове-диня,пъпеш.на домати,краставици и т.н. не е ли по-добре,да изчакам септември месец да започна тая диета?
Все пак ,аз поне се нуждая от много плодове и зеленчуци...
А някакви подготвящи дни някой правил ли е-примерно само на плодове или на мляко и мюсли..
Отговорете ми какво мислите,наистина ми е спешно..
До скоро!:)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.