Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дюкан и ресторанти [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано01.08.08 13:06



Корсичка, да не би да смяташ цял живот да караш на фаза две и половина? Замисли се, Дюкан досега излъга ли те в нещо? Защо оспорваш правилността на писаното от него, което се касае за трета фаза?

Ех, не ми се иска да бъда критична...

Мисля, че НЯМА да развалиш това, което си постигнала, ако си правиш трета по устав.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано01.08.08 13:09



Добре дошла в отбора.

Не си измисляй предварително грамажи на порциите, ядеш докато се заситиш! Поне 4 хранения на ден, вкл. сериозна закуска.

Възможно е да усетиш чувство на слабост през първия период, не се учудвай - нормално е - но може да ти попречи на спорта.

Не забравяй млечните и много вода.

Успех.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Дюкан и ресторанти [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 13:22



Ами добре, може би е доста драстично, но въпреки всичко малко ме е страх.
Явно трябва да карам трета по устав, но всеки ден на кантара.
Хайде целувки!!!,





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Авторabradabra (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 19:23



Благодаря. Искрено разчитам на вашата подкрепа ! Аз не си измислям грамажи, ами отчитам какво съм яла, за да може, ако нещо не е като хората,да ми се правят забележки :) Сега си готвя някакви карантии. Иначе досега съм изяла и една пилешка пържола на скара около 200 грама.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор mecopuh ()
Публикувано01.08.08 20:06



Здравейте и от мен!
Дори, честита годишнина!

Дано и аз да стигна до там! За сега само 5 месеца, ама пък колко успешни 5 месеца - минус 27 кг!!! Е в момента съм зациклила и кантара не е мръднал от 10-ина дни, ама нейсе - рано или късно ще мръдне! Няма къде да иде!
Не можех и да си представя, че ще почна да се харесвам! Не ми се беше случвало много отдавна. В момента даже "дрехите от кашона" са ми големи! Сутринта даже малко си се пофуках пред огледалото, защото успях да се напъхам в едни дънки от преди 20 години, които си ги пазя,защото са новички, истински /от "Кореком"/ и си имат спомени. Та се сетих аз за тези дънки, измъкнах ги от найлончето, в което си отлежаваха от 20 години и реших да ги пробвам. Какво беше изумлението ми, когато не само, че се напъхах в тях, ами и успях да ги закопчая! Вярно, с усилие, ама това не се е случвало от 1988 г.! Е, още няма да мога да ги нося цял ден, нооо и това ще стане! Тъкмо есента ще се фукам с нови, маркови дънки - кеф!!!
На новичките - добре дошли, слушкайте, папкайте и не се отчайвайте! Рано или късно всичко си идва на мястото! Спазвайте стриктно режима и резултатите ще се появят!
Целувки: ваш'та леля!

Редактирано от mecopuh на 01.08.08 20:07.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: mecopuh]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 22:58



ето един линк за рецепти за по-новите



http://www.marudi.org/forum/index.php?showtopic=26



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор abradabra ()
Публикувано02.08.08 09:36



закуска: два белтъка и един жълтък
телешко месо с маалко чесън и лук и много подправки
Merkite mi са :
талия : 73
ханш :101
бюст:99-100 <P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от abradabra на 02.08.08 10:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от abradabra на 02.08.08 12:54.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 10:21



В книгата пише, че е хубаво до обяд да приемеш 3-те лъжици овесени трици, така че е по-добре за теб ако свикнеш сутрн да си правиш кис.мляко с трици, или Дюкански палачинки- 3с.л. трици, 1 яйце, 1лъж.кис.мляко и може да сложиш малко сирене. Объркваш го и го печеш на тигана. Слагаш по 1 лъжица от сместта и я разстилаш в тигана. Става супер



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: edna_juli]  
Автор abradabra ()
Публикувано02.08.08 11:31



Аз съм си купила триците , но още не мога да се престраша да ги ям...нещо изглеждат като стърготини. Вкусна ли е палачинката???



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 13:50



Палачинката е най-вкусното нещо от цялата диета- за мен

А триците са от голямо значение и са задължителни ако искаш наистина да правиш диетата както трябва. Иначе се опорочава идеята. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.