Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано31.07.08 10:25



Ето сега - монтаж от "Преди" и "След" (77/60 кг):



и актуална от юли т.г.




Манекенка не станах, ама съм си доволна.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема баааси [re: Dorchester]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано31.07.08 10:42



мацката!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано31.07.08 11:41



Здравейте момичета , Дори приеми и моите поздравления макар и с малко закъснение

, успех и за напред . Искам да поздравя и edna_juli , 26 килограма са си едно много ама много добро постижение !!! Това са едни чудесни резултати ( и на двете ви) които могат да служат за стимул на много хора . Успех и на всички останали и ви желая един слънчев и усмихнат ден и минусчета на кантара .



Тема Дюкан и ресторанти [re: Dorchester]  
Авторoh (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 12:13



Как се храните пред хора с Дюкан. Поръчвате си само мръвка, или мръвка и гарнитура и не ядете гарнитурата. Обясявате ли се на близки , че сте на диета, или пък го пазите в тайна?Молите ли персонала да не добавя олио в дробчетата, например? Изобщо как процедирате?? Аз засега все още сде "подготвям" спихически. Гледам да ям само крехко месо и зеленчуци. никакви млечни, тестени или плодове. Страх ме е как ще се справям социално само на месо, как ще се обяснявам на хората.



Тема Re: Дюкан и ресторанти [re: oh]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано31.07.08 15:06



Е, аз имах късмета да съм заобиколена с "подкрепящи ме" хора - колеги, семейство... Редувах 5П/5ПЗ дни (5 на протеини и 5 смесени), като гледах в тези 5П да се храня на работното място, в ПЗ е лесно ходенето "на кръчма" - пържолка и салата. Имаме си наблизо заведения, където пържолите са си на скара, без мазнина. За салатите изрично помолваш да са неовкусени. За дробчета и др. дреболии се съмнявам, че ще ги приготвят някъде режимно... Шишчетата стават.

Пък на хората няма какво да им се обясняваш. Ако смяташ, че няма да те уважават за това, че си "на диета" - казваш, че си на режим, предписан от лекар и толкоз.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Дюкан и ресторанти [re: Dorchester]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано31.07.08 15:14



Заради служебно задължение ми се е налагало да се храня и в ресторант- поръчвам си само месо, евентуално в ПЗ и салата или задушени зеленчуци. Не съм издребнявала чак да поръчвам специално приготвяне без мазнина - просто не исках да предизвиквам въпроси от околните.
Случвало се е да съм и в ресторант "на меню", с група. Просто изяждам само месото и зеленчука, без да вдигам шум.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано31.07.08 18:40



Браво Dorchester, страшна разлика между старата и новата мацка!

Направо ти се възхищавам на упоритостта и волята!!!Де да можехме и ние новичките като вас!Ще видим докъде ще я докараме!
При мен нещата се движат бавно, но слава богу надолу.Но като "овълчея"за зеленчуци и се наблъскам през ПЗ с всевъзможни салати става една "мацана",в резултат на което или задържам килограмите или даже качвам за мой ужас!!!Как може нали е салата?!И после през П започвам бавно да валям килограма който съм допуснала да си набавя през ПЗ и после вече следват новите минусчета.Значи все пак не може току-така да ядеш колкото искаш-както казва Дюкан.Пак трябва да си мериш порциите!
Е,ще се постараем да ядем по-малко
Успех момичета,с нови минусчета, напред към нови победи



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: kateluna]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 19:07



oh, кой точно ти е проблема? Моите близки хора знаят например, че съм на режим, а като отидем някъде гледам или салата- със или без сирене, или скарите- шишчета, риба, дроб на скара, пилешки пържолки на скара или карета...., кола лайт, айрян... има богат избор. Пък и в крайна сметка ако влезе в организма ти по невнимание половин лъжица мазнина от някое месо... няма да те отрови- бъди сигурна. Не се тръшкай толкова

. А мляко и млечни.... трябва да ядете. Не е добре за организма само месо и зеленчуци толкова дълго време. Ако ви трябват 5-10 килограма- да. Бързо ще ги свалите, но ако ви трябват като на мен повече килограми да сваляте се въоръжете с търпение и непременно яжте млечни- мляко, извара и сирене, защото здравето не можете да го намерите после. Организна има нужда от много неща, които млякото набавя...
Поздравления за Dorchester! Страхотна видима разлика! Изглеждаш много добре и аз много ти се радвам. След още 2-3 месеца и аз ще ви покажа мои снимки да ви шашна



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автор abradabra ()
Публикувано01.08.08 11:45



Започвам Дюкан. Начално тегло 66-67

ръст 173.
Цел- всичко между 58-62 ме устройва. Малко ми е нервно как ще издържа и как ще се справя с толкова месо. Разчитам на вашата подкрепа. Закуска 100 грама изплакната скумрия от консерва. Мисля да си сваря дробчета за обяд/вечеря. Сега отивам на плуване.
План за влизане във форма -Дюкан, плуване, антицелулитни масажи и сауна.
Цел: хубава спортна фигура, без отпускане на кожата.Намаляване на целулита Нормализиране на нивото на инсулин както и на ПКЯ/естествено, пия и Диане/.



Тема Re: Дюкан и ресторанти [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 12:51



Скъпа Дори,
честито и от мен!!!
Отдавна не съм се появявала, но има какво да споделя. Момичета вече съм в ТРЕТААААА. След триседмично задържане на 70, вече съм 67 и талията ми падна под 80. Щастлива съм!!!
Милички, ако имате да сваляте под 10 кг. карайте по-лежерно, достатъчно е да минете на нискомаслени режимни храни и два протеинови.
Дори, аз внесох някои "подобрения" в трета и искам да те питам дали не греша. Първите два месеца мисля да не включвам гала вечерите. В трета съм до Нова година. Включвам само плод, свинско филе - 3% масленост, два пъти в седмицата ориз режимен, не включвам варивата, картофите и хляба. Просто не мога да си позволя да разваля това което съм постигнала. От 82 на 67 и талия от 95 на 79 от 8 април до сега.
Продължавам да се чуствам прекрасно, като едно младо момиченце, въпреки напредналата ми възраст. Толкова съжалявам, че Дюки се появи в България толкова късно. Утре в "24 часа" ще има статия за мъж, който е отслабнал със 100 кг., ако ви интересува прочетете я.
Вече ми е мъчно за Ивчето и Рада, които отдавна не са се появявали.
Дорче, много си готина на снимките. Аз страшно съжалявам, че нямам предишни снимки, защото не обичах да се снимам, но ще се поразровя да намеря някоя и евентуално мога да изпратя.
Хайде, успех на новичките и успешно задържане на тези в трета и четвърта.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.