Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ЛиДа Дайдайхуа - 3  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано16.07.08 21:46








Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: Wildberry]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано18.07.08 09:36



А някаква информация за другите капсули (на Прогнозис) дали излезе? Щото поне според описанието съдържат доста по-различни работи (уж)???



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: Blake]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 11:04



всички чакаме аз други не бих си купил



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: Wildberry]  
АвторCary (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 14:48



Момичета, прочетох почти всички коментари по темата и вече бях решила да пробвам, когато търсейки сатай на вносителя открих на него следната информация:
В изпълнение на предписание на СРИОКОЗ 482 / 27.06.2008, ПроГнозис Консултинг ЕООД Ви информира че: LiDa Daidaihua капсули, произведени за ПроГнозис Консултинг ЕООД са изтеглени от българския пазар, аптеки, дрогерии с приемно-предавателни протоколи от дистрибуторите СТИНГ и ЛИБРА. ПроГнозис Консултинг ЕООД прекрати всички промоции и рекламни активности, касаещи продукта LiDa Daidaihua капсули и преустанови продажбата му в търговската мрежа. Причина за предприетите мерки е заповед на ИАЛ Б-7/09.06.2008, класифицираща продукта като „фалшив лекарствен продукт”, съдържащ „активното вещество сибутрамин и неговия основен разпаден продукт, което не е обявено на опаковката и е пуснат на пазара с неотговарящ сертификат”.


Сега незнам какво да мисля.Очаквам вашето мнение



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: Cary]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 16:52



Аз се опитах да обясня, че на пазара няма "ментета" добавки внесени от този или онзи, предполагам, че всички Li Da са си внесени от различни фирми или лица са си произведени от китайския завод. Под фалшив лекарствен продукт в българското законодателство се разбира, че в дадена добавка се съдържат вещества (опасни или не), които не са обявени на опаковката или в листовката със съдържанието. Така че, Lida Daidaihua е фалшив лекарствен продукт, защото съдържа Сибутрамин, който не е упоменат в съдържанието от производителя.
Според мен е твърде рисково за здравето да се приема продукт, в който дори не е упоменато, че съдържа въпросното вещество, а камо ли какво е количеството и до какви последици може да доведе.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор deru (шеф)
Публикувано18.07.08 19:34



Стига сте писали глупости за тези ефикасни капсули!!!



Вечно на диета)каква ли не?!)

Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: deru]  
АвторЛИДA (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 08:41



Лида от прогнозис-10 мг сибутрамин/редуктил/



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: ЛИДA]  
АвторNelly (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 12:13



А това много или нормално е като съдържание на сибутрамин??Имам предвид тази ЛИДА на Прогнозис



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: ЛИДA]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 14:31



Интересно ми е от къде знаеш при положение че още няма лабораторни резултати но ако имаш сигурно инфо моля те запознай и нас



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа - 3 [re: мoни]  
АвторЛИДA (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 15:54



Всеки може да си направи анализ срещу заплащане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.