Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ????нови  
Автор irkata_1984 (непознат )
Публикувано06.07.08 22:57



Здравейте!Казвам се Ирена и съм почти на 24 години.Имам сериозен проблем с килограмите.Месеци наред се боря усилено ,за да отслабна,но резултат няма.Храня се разделно-само със позволените ми неща,в точно определените часове,тренирам усилено....Давам всичко от себе си,но.... Отчаяна съм и незнам към кого да се обърна.Мисля,че може да имам някакъв хормонален проблем,но незнам какви изследвания трябва да си направя.Преди време ми изследваха щитовидната жлеза-стойностите ми бяха малко занижени,но ендокриноложката ми каза,че със 3-месечен глад ще си реша проблема и ми предписа деанксит....Незнам какво да направя.Дайте ми съвет!Една лекарка ми препоръча да постъпя в Метаболитната клиника в ИСУЛ.Аз нямам никаква информация за тази болница.Кажете защо според вас немога да отслабна при положение,че имам десетки килограми да сваляне...Ако някой знае нещо повече и за клиниката,ще съм му благодарна ,ако сподели с мен!Чакам с нетърпение отговорите ви!!!



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ????нови [re: irkata_1984]  
АвторИpeтo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 12:06



По-вероятният проблем е, че нещо не е наред в диетата ти или пък точно този режим на хранене не е за теб. Експериментирай, пробвай друга диета, докато откриеш подходящата за теб.
Иначе за хормоналните проблеми - беж на ендокринолог отново. Провери си кръвната захар и нивата на щитовидните хормони. Чак пък за метаболотна клиника няма нужда на първо време.



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ????нови [re: irkata_1984]  
Автор irkata_1984 (непознат )
Публикувано07.07.08 13:28



Ами там е работа,че съм опитвала безброй диети и пак не става.Днес се свързах със въпросната клиника,говорих с д-р Виткина.Тъй като в момента няма свободни легла,ще постъпя на 21-ви.Пожелайте ми успех!





Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: irkata_1984]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.07.08 13:34



Я по-добре си признай, че правиш реклама.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: Изyмeн]  
Автор irkata_1984 (непознат )
Публикувано07.07.08 15:22



реклама на какво?



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: irkata_1984]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 16:32



Мила, а защо ти е изписан денксит? Това е лекарствено средство, което може да се купи безрецепта,но е за състояния на страхи повишена тревожност. Някак , не виждам връзката с наднорменото тегло....



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: irkata_1984]  
Авторплoндиpчe (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 17:10



като начало няма да е лошо да се консултираш с ендокринолог и гинеколог. аз познавам две много свестни ендокриноложки, които работят и проблеми на наднорменото тегло и ако искаш мога да ти пратя координати. напиши ми мейл и ще ти постна адресите им.



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: Бoбeлинa]  
Автор irkata_1984 (непознат )
Публикувано07.07.08 17:22



ами знам ,че деанксита е антидепресант и аз казах на въпросната ендокриноложка,че смятам,че той не ми е необходим,но според нея съм дебела,защото съм депресирана и така....Не,че деанксита в крайна сметка ми помогна-както за килограмите,така и за депресията,но коя съм аз,че да споря с лекарите....





Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: irkata_1984]  
Автор mecopuh ()
Публикувано07.07.08 17:24



Прати е-адрес за връзка. Аз съм доста по-възрастна от теб, но се боря с теглото си от 20 годишна. До м. март т.г. нямаше никакъв ефект от борбата ми с килограмите и от ходене по доктори бях станала като хипопотам. Четири месеца по-късно съм с 23 кг. по-слаба и много по-здрава.



Тема Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ???? [re: mecopuh]  
Автор irkata_1984 (непознат )
Публикувано07.07.08 17:31



имейла ми е irka1974@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.