Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: tarantulka]  
Автор deru (шеф)
Публикувано21.07.08 18:15



Няма ограничения в количествата на разрешените храни в Ударната и Смесената фаза. Тук е мястото да се спомене едно важно правило „За да се отслабва, трябва да се яде”. Не се пропуска ядене. Задължителни са закуска, обяд, вечеря, а ако се организирате да ядете през 4 часа, още по – добре.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Ивa]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 19:18



Ива, не мисля, че е правилно това, което правиш. Ако правилно съм те разбрала ти караш само на протеини+зеленчуци? Или греша? Защото ако е така... има доста да чакаш резултати. По мои наблюдения се отслабва най-вече в дните на протеини, а в смесените дни се задържа леко...
Иначе аз съм си супер. Продължавам да се смалявам, макар и вече с по-бавни темпове, но.... процеса е постоянен. Моля се за всички вас да се видите в какъвто вид искате

Аз продължавам!
Един въпрос- наистина ли не е подходящо физичско натоварване във втора фаза? Защото аз мисля след 2 месеца да започна с народни танци да се стягам, че все пак има отпускане....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Автор mecopuh ()
Публикувано21.07.08 21:42



Здравейте сладурки!
Да се разпиша за днес и аз!


Рада, моите най-искрени съболезнования, но такъв е живота - непрестанен кръговрат!
Дори, липсваше ми!Добре дошла отново. Такъв стимул си ми, като видя "...доживотна четвърта!" Аз вече съм при двуцифрените /97,4/. Вече го карам по-бавничко, но и за никъде не бързам!!!
Та това е от мен за днес!

Целувки!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: mecopuh]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 09:10



Благодаря ви ,момичета за подкрепата...Въпреки"прегрешенията" съм задържала кг,не съм качила,но занапред ще упорствам пак,нали преди ви проглуших ушите,че не съм изяла дори 1 нережимна слива...
Стимулът го имам...ВИЕ МИ ПОМАГАТЕ!
Сега в черните си дрехи се набивам повече в очи и колежките още повече "ме ожалват"-да не дава Господ!
От 29 юни до днес общо 8 свалени,от ударната 7 дни-5,5кг Във втора фаза съм 5/5
Остават"някакви си" 7-8кг,а защо не и 10,та на моите годинки да съм кат"фиданка"?!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Paдa]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 10:06



Хайде дойде и моя ред да се хваля днес кантара показа точно 15 кг по-малко и от 95 вече съм 80, леле че съм доволна.

. Усещам как скоро ще почна да казвам седемдесет и няколко си, пък макар да е 79.9 . Много се радвам и за останалите минусчета, за които чета. Браво момичета давайте смело напред и ще успеем заедно. Дори, определено се усети липсата ти. Да не ни изоставяш повече ей. От мен толкоз засега и ще се постарая по-честичко да пиша. Целувам Ви всички. .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: dani]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.07.08 11:07



Ех, милички, не съм изоставила никого, просто бях в отпуска две седмици - нямах достъп до служебния интернет. А пък БТК ми клъцнаха домашния...

щото не съм го платила...

Хайде един поздрав от мен:



Тая, дето бяга, не съм аз.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 22.07.08 11:17.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано22.07.08 14:18



И при мен вече има добри минусчета-по малко, но полека -лека...Само дето ми е опротивяло вече това месо, а днес когато съм само на П нямам никакъв апетит.Може ли да ям по-малко месо и колко по принцип трябва да е поетото месо?А иначе бях такава месарка!...

и толкова лакома, особенно за месо.Какво да правя-не ми се яде нищо, да се насилвам ли?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.07.08 15:04



Хапвай малки порции и начесто. Ако трябва, малко се насилвай, но не да се тъпчеш. Защото ако не хапваш достатъчно, организмът почва да "спестява" и прецакваш работата. Разнообразявай, прави си таратор и супи.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Автор 4erveno_nebe (заблуден метеор)
Публикувано22.07.08 15:11



След почти два месеца вече съм с 10 кг. надолу

Дори бюста ми се запази доста повече в сравнение с предишни диети.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: 4erveno_nebe]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 19:06



И аз забелязвам с моя бюст да се получава същото. Почти се е запазил непокътнат. Когато съм била на други диети.... отслабването започваше оттам, а сега е друго. И аз много си се кефя






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.