Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 05.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: за Бобелинанови [re: xм]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано25.07.08 18:46



Благодаря!
Аз лично съм много доволна от Дюкан и ......от себе си


Изненадана бях от наистина бързото сваляне на кг и сега ще се постарая да ги запазя. Никога преди не съм правила диети, поддържах си теглото без усилия до преди няколко години. Първо качих няколко кг като спрях цигарите, после промяна в живота и бях решила,че ето вече от годините, хормоните и т.н.........
Ама сега ми е супер - особено като виждам възхищението в очите на мъжа ми и леката завист у някои от приятелките ми
Ами казват, че с Дюкан проблема с увисването на кожата го няма или поне не е толкова голям......
Успех, важното е да се чувстваш добре и сама да се харесваш



Тема Re: за Бобелинанови [re: xм]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 21:27



хм, и аз имах такива страхове като започнах, защото преди години и аз отслабнах с доста килограми с плодове/ предимно и разделно хранене/, ама и аз виснах

. Обаче с Дюкан не е така. Е, не мога да кажа, че няма абсолютно никакво отпускане, но то е.... минимално и почти нищо. Факт е, че след повече от 20 свалени килограми шията ми е опъната, а съм на 43... Имам само леко отпускане в областта на орема и вътрешната част на краката, но септември започвам народни танци и мисля, че и това ще се оправи



Тема Re: за Бобелинанови [re: edna_juli]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано26.07.08 16:38



Не зная, като че ли започнах да гледам скептично....при мен толкова бавно стават нещата...По време на режима 5 ПЗ задължам килограмите или отслабвам с 1 килограм, а когато очаквам от 5П да отслабвам повече, се получава едва минус 2 килограма и резултата за един месец е минус 7 килограма.Е, зная че и това е добре, но като виждам другите с какви минуси се хвалят направо се намразвам!

Спазвам стриктно режима , но мисля, че посещението на тоалетната най-малко два пъти е задължително, но кагато съм на П, триците явно не са ми достатъчни!Кажете нещо по този въпрос!?



Тема Re: за Бобелинанови [re: kateluna]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 17:26



а според теб с коя диета би свалила повече ? Дори с гладуване на плодове се сваля със същото темпо, само дето сваляш повече мускулии кожата изглежда по зле. Според мен това е супер резултат. Даже ми се вижда малко над здравословното, което го дават 2-6 кг на месец. Успехи и не се отказвай. или утре или в понеделник почвам и аз, и ще си правим компания





Тема Re: за Бобелинанови [re: hm]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 20:31



kareluna, лично аз пия всеки ден чай- по едно и също време на деня си правя един билков чай- казва се "ЦЯР" и съм страшно доволна от него. Аз и преди диетата си имах проблеми , а сега съвсем се усилиха. Но този чай е страхотен и сега всеки ден ходя, което за мен си е супер....



Тема Re: за Бобелинанови [re: edna_juli]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано26.07.08 23:55



Благодаря ти мила Бобелина за съвета.Въпреки че не обичам много чай ще приема твоета препоръка!

Вече взех мерки и разбрах какво трябва да правя с моя стомах.
Аз мрънкам защото понякога ми писва с тези малки минуси , но при мен килограмите са много, старо напълняване и ще трябва търпение...но тия дни увисвам нос.!!!
Къде са другите дюканки?На морето ли?...Ей, пишете какво става с вас,как са вашите минусчетаКога и аз ще се похваля с двуцифрено число?Успехи милички!!!



Тема Re: за Бобелинанови [re: kateluna]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано27.07.08 09:36



Kateluna резултатите ти са чудесни, особено щом е старо натрупване.
За запека - аз също многа страдах от него - от една билкарка на пазара си купих зърнастец, синя жлъчка и мента - смесват се в равни части - по 1 л. варят се 10 мин. - кисне няколко часа /докато изстине/ и се пие по 1 чаша преди хранене. Подобрява храносмилането. Ако направиш само зърнастец /между другото има го и като пликчета по супермаркетите/ има меко слабително действие - пия го вечер преди лягане.
Но гледай да не разчиташ ежедневно на слабителни, защото червата стават "лениви" и проблема се задълбочава. По добре използвай чай от мента /джоджен/ които подобряват храносмилането.



Тема мацке,нови [re: Wildberry]  
Авторxacaнчo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 18:43



нищо не казваш за пиенето-кога и КОЛКО може!!!


Иво съм)



Тема Re: мацке,нови [re: xacaнчo]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 20:02



това пък какво беше? Какво пиене?



Тема Re: за Бобелинанови [re: Baлeнтиция]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано27.07.08 20:09



Благодаря, Валентиция!!!

Много ме зарадва с новината че минусите ми са добри!!!Бях се набутала вече в ъгъла!!!Ще се възползвам от съветите за чая!Благодаря ви момичета за подкрепата!Продължавам напред!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.