Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: edna_juli]  
Автор deru ()
Публикувано22.07.08 19:43



Кефете се момичета докато сте млади и след като отслабнете, гледайте да запазите тези кг, защото на моите години сега е много трудно да отслабна (но въпреки всичко аз се боря). Пък дано да успея. Впрочем намалила съм вече 5 кг от теглото,за 3 месеца! И това е успех, нали!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: deru]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 20:14



Deru, ти на колко години си? Аз съм на 43. И моите не са малко, обаче... диетата е супер и дава страхотен резултат



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: edna_juli]  
Автор deru ()
Публикувано22.07.08 20:26



Аз съм на 55 г.Зная , че диетата е супр, но при мен отслабването става бавно и затова рещих да използвам и добавки.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Автор Kukita ()
Публикувано22.07.08 21:13



Здравейте и от мен!
Първо искам със закъснение да изкажа съболезнованията си на Рада. Ще ми се болката, която изпитваш сега, бързо да се превърне в поредица от зареждащи те спомени за прекрасната жена!
Впоследствие ми се иска да се върна на темата. Първо, добре завърнала се на Дорчестър, чудесно е, че си отдъхнала, и че се завръщаш с нова енергия при нас! И после - благодаря на Wildberry за съвета относно сладоледената ми купа! Deru, аз не спирам да се въртя из кухнята и да мисля какво да приготвя! Ама ми е простено - нережимният ми син унищожава всичко, което приготвя за отрицателно време! И сладолед се получи, след като купата престоя повече от денонощие във фризера. Друг е въпросът, че сместта ми изобщо не струваше и го изхвърлих

! Ама на това се казва, че грешката е в моя телевизор.
И най-важното: Днес докладвам за още един изхвърлен килограм. Ураааа! Вече съм 73! То не останаха бе, само 13 за сваляне!
Всъщност друго няма каво да пиша за тази вечер. Чао и приятни сънища!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: deru]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано22.07.08 23:04



Аз също съм на години и повече от твоите, но няма как- ще дерзаем с младите

няма да ги излагаме!!! При мен свалянето на килограмите е бавно, но засега сигурно и имам нужното търпение защото тези млади дюканки ми помагат страшно много!!!Моля те можеш ли да ми кажеш какви хранителни добавки за отслабване приемаш!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Автордюka (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 08:31



ей, здраветйте и от мен:)) всички компове наоколо се развалиха и засега само рядко успявам да надзърна тук
обаче ето днес има комп и веднага ви се нахвърлих


утре започвам втория месец с вас и с Дюкан, 10 кила по-лека
не бях съвсем режимна през цялото време, но знаете, че понякога се налага дори
т въпреки някои прегрешения смело крача към по-нататъшното олекване
и на мен никак не ми се яде нито месо, нито риба, нито извара... само сиренето досега все така ми е любимо, и зеленчуците, разбира се
а какви количества кромид изяждам, направо лошо ще ви стане!!:)) някой ми спомена, че когато съм само на протеини, кромидът е позволен - и това беше достатъчно да подхвана лученото количество в магазините наоколо

та така, от мен толкова, щото сега ще ме разкъшкат от компа
но пак ще дойда, да знаете




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: deru]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 10:19



Здравейте всички младички и не толкова,
Ивче, пожелавам ти много приятно изкарване на отпуската, добре дошла на Дорчестър, липсваше ни. На Рада моите съболезнования, на мен се случи същото миналата година по това време. Dery, аз също съм от вашата възрастова група на 54 г., но успях да сваля близо 14 кг. на режима съм от 8 април. Да се похваля и на другите, килцата започнаха да се размърдват. Вече съм 68.400 /от 82/ урааааа, а талията ми вече е 81 см. /от 95/.
Бях ви писала, че дъщеря ми /32г./не беше заинтересована особено от моя режим, но като вижда резултатите снощи се престраши да ме разпита по-подробно и прояви интерес. Много се радвам, защото и тя има да сваля 10-15 кг. Милички не се предавайте, бъдете постоянни.
Аз съм малко резервирана към тези степчета, когато ми се дояде сладко си ям шоколад за диабетици, има и конфитюр, бонбони "Слимбо" на които даже пише, че са за отслабване. Единствената добавка, която взимам през цялото време на режима това е Ленено масло 100%. Можеби и то е допринесло за добрете резултати. Аз го взимам за кожата, ноктите и косата, а то има много добро влияние върху целия организъм.

това е за сега сладурки, Успех





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: дюka]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 10:27



Привет на всички !:-) Не съм писала, много отдавна...всъщност съм леко притеснена и объркана...От 17 април съм в 4-та фаза, влязох в нея 62,5 кг....в момента съм 66 кг...Исках да обменя мисли, с хора които като мен са в четвърта фаза, обаче...във форума на БГ Мама, никой не ми отговори, а там има доста участнички преминали през всички етапи на диетата. Притеснителен е факта, че всички са в еуфория в етапа на активно сваляне на килограми, а никой не се вглежда в по-далечното бъдеще...Режимът не е препоръчително да се повтаря, казва го самия Дюкан. Очевидно аз не мога да контролирам нещата с 1 протеинов ден седмично...За отбелязване навярно е факта, че съм на 44 г и при мен процесите са обременени и от настъпващи хормонални изменения. Глада ми за сладко се върна, контролирам го естествено, старая се да се храня рационално , но все пак е по-свободно хранене. Все още не съм се паникьосала, защото според калкулатора на Дюкан за мен идеалното тегло е 66 кг, тоест засега няма място за притеснение.:-) Дано не сте изтълкували поста ми като хленч или да ви демотивира, не бива ! Просто ми се иска да поговоря с хора, които са в моето положение, нали за това са форумите:-) Моля, Дори, модераторката ако сметнете занеобходимо инициирайте създаване на нова тема - Година след Дюкан или нещо подобно, за да видим резултатите на хора правили диетата в по-ранен период. Макар леко да се притеснявам, че повечето не биха писали, ако имат като мен завишения...типична чета - да си крием главите в пясъка:-)
Успех на всички и се надявам да сте ме разбрали правилно!:-)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Bobelina]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 10:48



Бобелинке, в интерес на истината мен също малко ме е страх от трета, да не говорим за четвърта. Затова продължавам втора толкова време. Моята първоначална цел беше 73, по калкулатора на Дюки трябва да съм 71, но аз реших да карам до 65-66 за да имам мегдан по време на трета и четвърта фаза да вдигна 2-3 килца, което не ми се иска. Но съм абсолютно сигурна, че сладко няма да ям, защото ми е противопоказно за диабета. Може би ще изпитвам страх да добавям разрешените храни, знам ли? Сигурна съм обаче, че корено ще си променя начина си на хранене завинаги.

Ще поживеем, ще видим

Чао



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Bobelina]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано23.07.08 11:47



Ех, мила... и тук и при мамите писах, че моето тегло все клони към 63 килограма... преди половин година бях 59. Изводът е, че калкулаторът хич не е шега работа. Само след по-оскъдно хранене и някой як концерт успявам да сваля към 60-те, а после пак нагоре. Тъй е то. Два месеца съм в четвърта, но съм така още от третата.

Какво да отваряме нова тема, няма тук толкова стажували дюканки...

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.