Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано20.07.08 20:52



Поздрави и от мен!Днес режима ми има рождан ден-1 месец.

Не че имам кой знае какви резултати само минус 4 килограма, но се радвам, че не се отказах в трудните моменти.Мотивирана съм от отличните резултати на другите и тяхното самочувствие.Моите постижения на този етап бих казала че са борба и победа с лошите навици и психологическата бариера"това не е за мен,няма да се получи"Само когато съм в режима на ПЗ съм като невидяла зеленчуци особенно- домати!!!Зная че това ще забави нещата, но организма ми има такава нужда от зеленчуци.Като свърша режима/когато благополучно отслабна/навярно няма да погледна пилешко месо.Може би бъркам като си купувам готовите опаковки с разни там шунки.Кокита кажи ти ядеш ли от тях?Другата ми победа над себе си е че от три дена престанах да се храня след 19 часа.Просто нищо не слагам в уста.Умирам от глад-не заспивам до 2 часа, но удържам фронта.Само кексчето ми на Кокита много не става в МФ.Нещо не мога да улуча програмата,но каквато и блъвоч да става, аз си го изяждам на закуска.И понеже не обичам сладки неща сутрин,вместо подсладител слагам диетична сол,чубрица и парченца пуешка шунка.Става много вкусно!Това от мен.Успех на всички в свалянето



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: deru]  
Автор Kukita ()
Публикувано20.07.08 21:26



Хахахаха, Деру, май наистина е така! Обаче съм в отпускаааааа! Ей, това е голям кеф!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор Kukita ()
Публикувано20.07.08 21:28



Опитай с 5 мин. на максимална мощност на микровълновата. Трябва да стане! А от време на време купувам пушено пуешко филе, но само на Соларис, защото ми се вижда най-безсолно.

Редактирано от Kukita на 20.07.08 21:31.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 22:44



Мили момичета,не съжалявам за хапнатите 1-2 маслинки,халва,житце и питка с мед...Това сега беше наистина по повод...Изгубих свекърва си в четвъртък...Много ми е мъчно и тъжно-тя ме посрещна преди 26г като свое дете,гордееше се с мен-усещах го...Пусто ми е...Знам,че времето лекува и това е природен закон,но все пак...Моля се горещо да ми прости и "непростимите неща"...Идвам тази вечер пак при вас,защото ви чувствам като приятелки,на които мога да споделя и ТОВА...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано20.07.08 23:28



Благодаря ти Kukita!Както винаги си точна и услужлива.Но аз реших повече да не си купувам тези готови опаковки шунки/поне докато съм във втората фаза/.По добре да си задушавам позволените месца, а иначе тези деликатеси са много вкуснии аз си ги хапвах с блаженство!!

Щом ми са вкусни значи са вредни!!!Нали всяко удоволствие е вредно!Сега съм адски гладна-дойде ми времето за среднощното ми плюскане, но аз съм с вас и няма да предам каузата и ще си налея водица...




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Paдa]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано21.07.08 00:15



Мила Рада, имаш моите и на всички приятелки дюканки нашите съболезнования за твоята свекърва.Разбираеми са твоите чувства и твоята тъга, но какво да се прави в живота ни какво ли няма...но това са най-лошите моменти...Но живота продължава...Хайде, съвземай се и на - "тръстиката"с нас за сваляне на килограми.

И повече никакво ядене на съдържанието на подавките!Шегувам се, за да те върна при нас!Успех мила!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 05:15



Привет на всички и разбира се на ..Корсичка! :))
Тук съм мила и така съм се унела в ПЗ, че не виждам края..:)) Килограмите са на същото дередже..:)) /-2/
Решила съм да подходя твочески, т.е., ще чакам Музата..:)) Искам много да ми се прииска Протеин и тогава ще му се отдам отново:))

Настроена съм отпускарски и чакам края на седмицата за да се отдам на /надявам се/, приятни преживявания...:)) Викам се, така или иначе, поради факта, че ви открих късно, не успях да подготвя осанка за мечтания размер бански костюм ..:)), сметнах, че няма да е голяма загуба ако се "позабавя" по пътя :)) Старите бански са ми под ръка..:))
Така че, ще се въздържам от прегрешения /обещавам :))/, но вероятно ще продължа с ПЗ до края на отпуската ми..:)) Ще се опитам от време на време да премина на Протеини, но вероятно ще е рядко..
Целата ми е поне психически да си почина от мисли за килца, пък едва ли ще имам възможност да си следя внимателно и запека..:))

Искам да споделя с вас една статия, на която попаднах преди 2-3 дена и в която беше уповестен резултата от 2 г иследване на група хора, подложени на 3 вида диета: Ниска масленост, Средиземноморска и Аткинс...Оказа се, че най-много /но не съществено/ тегло са свалили групата работила по Аткинс /средно 10.3 кг/, Средиземноморската - 10 кг и най-малко Ниско маслената - 6 кг..Изненадата идваше от стойностите на Холестерола, които бяха по-високи при Ниско маслената и Аткинс, за разлика от Средиземноморската...
Имаше подробности около факта къде са били хранени тези хора и с какво..
Лично за мен изненадата беше в Кг-рамите които ми се строриха доста малко за 2 г период...Но, такива бяха цифрите..
Та, това е в общи линии..

Корсичка, радвам се, че си решила да удържиш фронта..:)) Знам, че последните Кг са най-упорити, но вярвам, че вече си на последната права..:))
Завиждам ти на бялото винце и предполагам, че и аз ще прегреша в следващите дни..:)) Не смятам, че всяка цел оправдава средствата..:))

Аз също имам опит с кила с които се бях разделила преди години и изглеждах великолепно, но живота внесе доста промени при мен по отношение на ритъм и... не само..Кг се върнаха..:(( Тогава обаче съчетавах спорт и диета, но сега положението е друго:))

Радвам се за всички ви и ви подкрепям по пътя :)))

Рада, приеми моите най-искрени съболезнования! Вероятно ти е трудно и празно, но ...Такъв е живота..:(( И все пак, Той продължава..:)))

Останете със здраве момичета! Успех!









Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Ивa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано21.07.08 10:49



Ехооооо, цун!!!

Привет от мен. Изчезнах поради независещи от мен причини, но ето ме пак!



Благодаря на колежката Wildberry, която се грижи за форума и темата заедно с мен.

При мен нищо ново, много съм си добре.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Dorchester]  
Автор Tan4ety (Усмивка)
Публикувано21.07.08 12:28



Много ми е драго да те видя Дори/// липсваше на всички ни... и повече да не зачезваш така ей... :)





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 18:01



Здравейте-бъдещи и настоящи Дюкански фиданки!
Искам да попитам- ограничавате ли вечерята? И изобщо-добре ли е в този режим тя да се пропусне... може би ще е по-ефектно, или пък ще се овълча Съветче?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.