Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 05.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13/ До нечо-мечо [re: mecopuh]  
Авторнeчo мeчo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 23:00



Мечо Пух,извинявай,не те разбрах



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13/ До нечо-мечо [re: mecopuh]  
Авторнeчo мeчo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 23:07



благодаря.трудно се справям с компа,извини ме ,за пръв път ми е.дано издържа,но ми се струва ,че няма да успея.Като се погледна все съм си огромна



Тема Отслабвам с Дюкан 13 [re: mecopuh]  
Автор нeчo мeчo (непознат )
Публикувано18.07.08 23:24



Благодаря, но докато ти отговоря се съмна.


Извинявай, сега се уча. Ще опитам да продължа.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: нeчo мeчo]  
АвторKateluna (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 00:25



Нечо мечо недей така!Няма да се даваме така лесно!Аз имам почти същите проблими с килограмите-много са, а и аз съм една мама дюканка на повече години!!Но искам най-после да ги изхвърля тези излишъци и да изглеждам добре.Да се чувствам добре!Искам да преодолея етапите на хорското съжаление, после идва "насмешката",за да дойде след месец или дай боже два или три, или колкото се получи -"удивление",а после "възхищение",а защо не и "завист"!Какво ще кажеш?Жалко че не съм знаела по-рано за този хранителен режим,защото то си е режим, а не диета !Нали сме яшни-сега ни се дава възможност да ядем и да отслабваме.В дюканските рецепти има такива хубави примери и аз когато съм на ПЗ готвя интересни ястия като спазвам точно указанията за продуктите.Стават страхотии и синът ми иска само така да готвя/хобито ми е да приготвям разни вкусотии/Сега макар че е късно/аз си лягам късно/съм си приготвила едно кексче/на Кокита/но то е за утре за закуската!

Влязах в много форуми,прегледах и старите теми и прочетох толкова истории и примери за отслабване.Има много жени отслабнали по 20,30кг.даже 40!!!Защо да не можем и ние да опитаме!Тук във форума сме едно общество което се поддържа и добре че са момичетата особенно по-старите във форума които ни успокояват и мотивират!Благодаря ви милички!Успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 22:44



Здравейте момичета. Аз се боря с 2 кг вече 20 дни. Ама ще чакам. 7те от първия месец +сегашните два и разлика си има. Доволна съм ,за никъде не бързам. Аз всеки ден си хапвам нещо сладко(по Дюкан разбира се)
нечо мечо моят съвет е да си направиш кремче със степ. Има вкусове на всякакви плодове. Не се предавай толкова лесно. Залъжи го този глад. Как иначе ще свалиш толкова много. Ако нямаш рецепти,попитай. Има такова разнообразие. Успех на всички .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: caни]  
Автор Kukita ()
Публикувано20.07.08 12:30



Привет от мен!
Добре дошли на нововключилите се! Желая успех и леко и приятно спазване на режима ни!
Нечо-мечо, Сани е абсолютно права! Има толкова много степчета с всякакви плодови вкусове, не си струва да се провалиш заради пустия му апетит! Задоволи го с имитация! Лично аз до миналото лято умирах за кайсии и праскови; и сега си ги обичам, и затова съм заредила поне 20 пакетчета Peach and Aprocot (напитки Step и Bolero). Като видя плодовете на пазара, бягам вкъщи и си бъркам 4 кисели млека с 1 пакетче и два желатина - после 2-3 дни нямам проблем (ако не ми го изядат домашните де

).
А сега бързам да разкажа за поредният ми кулинарен експеримент (абе малко нещо като провал, де, няма да се смеете много)! Тъй-като съм си всепризната лакомия, липсата на сладолед в режима си ме тормозеше здраво! А от друга страна съм и голям инат - щом съм казала, че ще съм режимна, няма мърдане! Значи ТРЯБВАШЕ да си направя сладолед!!! И онзи ден се озовах в ТСМ и си напазарувах машина за сладолед. Представлява нещо като термосна купа с двойно дъно и някаква течност вътре, и бъркалка с моторче. Купата се слага във фризер, за да замръзне, после се вади, сместта се изсипва вътре и трябва (на теория де) за 15-30 мин. да се бърка, за да стане сладолед.
Естествено, още същата вечер аз запретнах ръкави, и започнах. Сместта ми се получи едно вълшебство от извара, прясно мляко, подсладител и аромати - ванилия, ромова есенция, дори и какао (мъъъничко, нали не е съвсем режимно). Гледах да е като гъста течност - все едно разтопен сладолед. Извадих купата от фризера, включих моторчето и зачаках. След 15 мин. си беше съвсем течно. След 30 минути, го гледах с гладен поглед, но продължаваше да няма никакви признаци на сгъстяване. Сещате се какви лиги ми течаха тогава!!! Реших, че така няма да стане, и го бутнах във фризера, с идеята да го вадя през половин час и да го бъркам. Чаках 2 часа с редовно бъркане!!! И пак нищо! Накрая ми писна, оставих го във фризера и си легнах. И на сутринта си имах сладък леден камък в купа, но не и сладолед. Стъргах, близах, но.... явно не ставаше! Та го оставих да се поразтопи - с блъскане с нож получих няколко ледени камъка . След това ги блъснах в кухненския робот, успях да ги разбия, и стана бърканица от сладки ледени кристалчета. ..... УФ! накрая ги насипах в пластмасови чашки, пак ги бутнах във фризера с идеята да ги вадя 1 час преди ядене и да си ям вкусен лед (но все пак не е сладолед). С други думи: КАК СЕ РАБОТИ С ТАЗИ ЧУДЕСИЯ МАШИНАТА ЗА СЛАДОЛЕД! Моля, който има опит, да каже и да сподели рецепти. Аз явно не успях да се справя!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано20.07.08 15:21



Купата трябва да преседи във фризера поне едно денонощие.
Самата смес трябва да е по-гъста - спазвай конкретна рецепта.
Сладоледът се получава по време на разбъркването - ако не се е получил, и да го слагаш във фризер - няма да стане.
Но мисля, че при теб не се е получило защото не е била добре замръзнала купата.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Wildberry]  
Автор michkat (непознат )
Публикувано20.07.08 15:27



Здравейте!Искам ако може някой от вас който спазва диетата на Дюкан да ми каже някакво примерно меню за един ден защото толкова неща прочетох че вече давам на заето ще съм ви много благодарна



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: michkat]  
Автор Kukita ()
Публикувано20.07.08 16:18



Отново привет от мен!
Благодаря за информацията, Wildberry, вече сложих купата да стои и утре ще пробвам отново! Стискайте палци!
А на теб, michkat, добре дошла и успех! Мога да ти изброя какво ядох вчера и днес до сега, като се има предвид, че съм в дни на протеини:
Вчера: Станах около 8, направих си мноооого кафе и в него си сложих около 50 мл. прясно обезмаслено мляко (приблизително, де, сипвам на око). С него закусих с една кофичка Верея с калций (0,1%), наръсена с малко степче и разбъркана с лъжица и половина овесени трици. След това се захванах с прословутия ми сладък лед, и не знам колко, ама доста нещо облизвах и хапвах от него

. После, около 11,30 си хапнах дюканското кексче в микровълнова (приготвено с една и половина лъжици трици, 1 яйце, 1 лъжица кисело мляко Верея 0,1% с малко сода и голяма лъжица извара. А и подсладено с Хуксол на око - мъничко + канела на око). После си приготвих пилешки пържолки от бут, без кожа и мазнини, на тефлонов тиган, заляти с лимонов сок. Ядох ги около 14 часа с десерт от парче желирана торта от извара и кисело мляко. После, около 16 часа си довърших тортата и се борих с едно ледче от фризера, ама го надвих . В 19 вечерях с останалата пилешка пържолка. После, срам, не срам, към 21 пак огладнях, и си хапнах няколко ролца от раци. Май това е за вчера. Днес: До обяд същото, без ледените истории, но пък си намазах кексчето с Екскуиза 0,2%. И обяда ми беше същият, но за десерт - лед от фризера. Сега май ще си вадя друг, че нещо ми се хапва пак. За вечеря си имам пържолка. Надявам се след 19 часа да не ям нищо, ама ако ми се пристърже - ще хапна нещичко. О, забравих, вчера по някое време си отворих една консерва риба тон в собствен сос, ама само хапнах, и сега стои. Сигурно по-късно ще си я доизям.
В дните със зеленчуци положението е горе-долу същото, но обяда и вечерята са придружени от салата, или пък представляват някакво месо с тиквички, или гъбки, или каквото ми дойде на ум.
Леле, сега, като прочетох, чак ме хвана срам! Само аз ли изяждам толкова огромни количества храна?!?!?!

Редактирано от Kukita на 20.07.08 17:50.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
Автор deru (шеф)
Публикувано20.07.08 20:39



Твоят ден Kukita се е превърнал в мисли какво да ядеш и как да си угодиш! Ти не ходиш ли на работа, където да се разсейваш и да не мислиш за ядене .....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.