Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: deru]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 22:51



kateluna, искам да ти споделя от опит, че когато отслабваш толкова много килограми....следва здраво отпускане на кожата. Не се оплаквай, ами се радвай на задръжките, защото се стягаш през това време. Нали не искаш да приличаш на суров дроб?

Това, че отслабването става много постепенно е много хубаво и полезно за организма и за кожата.
Искам да споделя и какво правя като ми се дояде много сладко..... Ами като ми се дояде- НЕ ям първоначално, обаче ако след известно време все още много ми се яде и не съм забравила... си бъркам кисело мляко със СТЕП-че, само че слагам повече СТЕП, за да ми стане гадно . Много рядко досега съм си позволявала да се поглезя с диетичен шоколад. Вземам си един и като положението е неспасяемо... си вземам по едно блокче.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: edna_juli]  
Автор deru ()
Публикувано17.07.08 23:30



Браво на теб ,но при мен не е така аз изяждам по цял натурален шоколад и не ми стига!!!А това със степчетата съм го правил и наистина е гадно!

(heidy)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: deru]  
Автор Tan4ety (Усмивка)
Публикувано18.07.08 10:25



Ми deru правим си различни кремчета и сладкиши с трици и подсладители... провери в предишните теми... някъде бях пускала рецепта за торта със снимки ако не виж в wordpress-а там има най различни рецепти... :)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Tan4ety]  
Автор Tan4ety (Усмивка)
Публикувано18.07.08 10:32



Deru ето ти линкче към старата тема където бях писала няколко направени от мен неща еднопто е за Д'канска торта и повярвай ми става уникална.... но разбира се не прекалвайте... Какото по принцип е рзарешено чак в трета фаза .... или изплозвайте по малко или заместете с ванилия или някаккви есенции... :) или стпче за вкус и цвят... Също не трябва да се прекалява и заради триците... изяждайте толкова колкото позволява дневният прием... :) Приятен апетит... и другите две рецептички станаха мноооого мнооого вкусни... :)



Редактирано от Tan4ety на 18.07.08 10:36.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Tan4ety]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 13:47



Да се включа и аз,отдавна не съм писала,но редовно ви чета.Супер сте момичета,много ме мотивирате.
Моя колежка с която започнахме заедно диетата използва хранителни добавки за отслабване и японски чай,този в жълтата кутия.Отслабва по 0,500 кг. на ден.Аз едва по 1,5 кг на седмица.
Да попитам и друго,може ли да се използва канела.Установих ,че с нея млякото с триците е по-приятно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Aннa]  
Автор Kukita ()
Публикувано18.07.08 14:44



Здравейте днес и от мен!
Видях, че коментирате сладкото по време на режима, и някой беше казал, че само в краен случай хапва кисело мляко със степче. Е, аз пък толкова сладки неща, колкото си приготвям и ям сега, отдавна не съм си позволявала. Може би защото съм неудържим любител на сладкото. Естествено, обаче, всичко е напълно режимно. Очарована съм от рецептите в

, и всеки ден имам някакъв десерт в хладилника. Най-често желирано кисело мляко с различни аромати на степ (разливам си ги в пластмасови чашки от по 200 мл., и честно казано ям по 2-3 на ден). Прекрасен става дюканският крем-карамел, само, че напоследък избягвам да правя, защото не ми се включва фурна, а в микровълновата не можах да го докарам. Нямам думи каква вкуснотия е морковената имитация на тиква на Дорчестер (но за дни със зеленчуци). В момента в хладилника има торта с изварен блат, слой желирано кисело мляко, и отгоре тънък слой чист желиран степ. А тортата на Танчету е просто великолепна. Обаче с нея си имах проблем - за мен останаха точно 2 парчета, всичко друго бе мигновено унищожено от син ми и мъж ми. То не, че от другите неща успявам да докопам много повече де. С други думи - и през ум не ми минава да се разтрепервам за сладко - просто си приготвям и ям на момента, в който ми се прииска. А това е обикновено 2-3 пъти на ден.
О, и аз всеки ден си слагам канела в кексчето в микровълнова и го подслаждам леко с Хуксол. Става вълшебно!
И накрая пак ми се иска да коментирам скоростта на отслабване. Знам, че всички бързаме, да се видим с нови елегантни фигури. Аз обаче съм се напатила от йо-йо ефекта на бързо изхвърлени килограми (и след плодогладуване, и след редуктил, и след ксеникал, и след всевъзможни диети от рода на: "5 кг за 7 дни и подобни"....). За пръв път попадам на нещо, което работи. И предпочитам да си слабея бавно, да се храня на корем, но да вярвам, че спазвам режима така, както е помогнал на хиляди хора в продължение на 30 години, отколкото да внасям някакви модификации, които може и да са успешни, но може и да не са... . Изкарах почти 4 месеца с диетата, нито за миг не съм била гладна и вече започвам да се харесвам. Значи спокойно мога да изкарам още колкото месеца трябва - 4, 5, 6,...., докато достигна това, което искам. На мен наистина режимът не ми тежи, създадох си ритъм на спазването му, който е лек за мен и смятам да продължа така. А с вашата компания, на моменти си казввам, че той дори разнообразява социалният ми живот, помага ми да създам нови контакти, да науча нови неща от интересни хора. Закъде да бързам , нали така?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 16:20



Аз също смятам ,че за никъде не трябва да бързаме.Аз когато ми се дояде сладко също ям кисело мляко със степ.Наистина има много рецепти ,ама сега е много топло и нищо не ми се прави.Успех на всички през уикенда!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор mecopuh ()
Публикувано18.07.08 22:42



Здрасти и от мен!
Снощи писах, писах и тъкмо да кликна на Продължи и спря тока. Чак сега се докопах до компа и веднага да ви преслушам!
Кателуна, питаш - отговарям!


Както по-преди писах, нямакак да се отървем от сланинките си за една нощ! Пробвах - не се получи! Събудих се!!!
По-малко от 10 дни не се брои за задържане.
С какво се храня? Само с режимни неща! Не вярвам на т.нар. хранителни добавки за отслабване, защото няма нещо, което да не съм пробвала и пак съм при Дюкан! Затова и не пия нищо. Хапвам си само режимни неща и си слабея. Не тренирам, защото нямам много време, а и нямам кой знае какво желание да се потя в някоя задушна фитнес зала. Но много ходя пеша - поне 1-2 часа на ден, а понякога и повече. Почти не ползвам автобуси, освен ако не ми се налага. Не ползвам /вече/ готови бульончета от кубче, но ползвам много свежи подправки. Соев сос ползвам рядко и по малко и то само от този, в който няма допълнително захар /на етикета пише/. В соса Уорчестър, Унисоса на Маги и повечето марки соев сос има захар и затова са сладникави. Този, който ползвам леко нагарча. Не му помня марката, но си е китайски. Почти не купувам готови храни, защото не съм сигурна как и от какво са направени. Готвя си. Вярно, че е малко по-трудоемко да сготвиш две манджи - една за себе си и втората за домашните любимци, но си струва: 1. Абсолютно сигурна съм в това, което ям; 2. Имам готова храна поне за два дни; 3. Излиза ми доста по-евтино! Е има си и недостатъци - наример домашните са изяли кремчето и ти само измиваш купичките, за да си направиш ново! Но втората доза я пазиш като орлица гнездото си!
В началото на режима и аз имах периоди на разколебаване, но ми мина и продължих! Сега не съжалявам!
Не си позволявам прегрешения. До сега съм прегрешила само веднъж и си платих скъпо за дяволъка - повече от 20 дни кантара не мръдна надолу. Слава Богу, че и нагоре не мръдна! От тогава съм желязна - само режимни храни!
Е, това е!
Ще ви пиша пак. Някой, ако иска, може да ми пише и на личния мейл.

Редактирано от mecopuh на 18.07.08 22:47.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Aннa]  
Авторнeчo-мeчo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 22:47



Здравейте,момичета.страшно ви се възхищавам.никога не съм писала,защото дъщерята е окупирала компа,а и не само това,срамувам се от себе си.Но сега съм в страшна криза и имам нужда от помощ. От 70 дена съм дюканка,от 124 съм 109,ужас,как звучи...Не мога да ям повече разрешената храна,повдига ми се.не преувеличавам.умирам за един плод. Някой хапвал ли е? фатално ли е? нищо друго не искам.Моля ви отговорете ми.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13/ До нечо-мечо [re: нeчo-мeчo]  
Автор mecopuh ()
Публикувано18.07.08 22:51



Не си струва. Доста далече си стигнала, за да вършиш глупости. Не си заслужава заради малко плодове да се връщаш толкова назад!!!
И аз обожавам плодове, но като ми се дояде плод си казвам, че и догодина ще има плодове, но дотогава аз вече ще съм слаба!!!

А няма как да ти омръзне режимната храна, ако я разнообразяваш. Хрупай повече сурови зеленчуци в дните П+З.

Редактирано от mecopuh на 18.07.08 22:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.