Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 05.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор martinav ()
Публикувано16.07.08 22:26



Здравейте момичета , редовно ви чета въпреки, че рядко пиша вече и искренно се радвам на постигнатите от вас успехи

. Привет и на новите попълнения и желая същия успех на тях . На тези които са се отчаяли горе главата с търпение и упорство всичко се постига. Днес се случи нещо което искам да споделя с вас . Преди време бях в края на втора фаза доста поотслабнала ходих на гости на моя приятелка тя напоследък беше качила доста килограми. Каза че с увеличаването на килограмите не се чувства добре и я е налегнала някаква депресия, няма желание за нищо напоследък. И много ми се зарадва как изглеждам каза, че промяната в мен е голяма и то положителна . Помоли ме да и дам книгата и тя да се пробва да свали излишните килограми които я подтискат, разбира се и я предостъпих дадох и няколко съвета от моя опит и и пожелах успех. Няколко месеца само се чувахме хвалеше се че действа чувства се много добре . Днес дойде да ме види и да се похвали с постигнатия усех. Момичета нямам думи изглеждаше повече от добре усмихната , щастлива много променена . Нищо не беше останало от онази подтисната дересирана жена от преди няколко месеца. Здравословно също не е имала проблеми . Незнам как да го опиша но бях очарована затова реших и с вас да споделя за кураж на всички които сега започват или временно задържат. Аз и друг път съм казвала всеки сам избира своята диета, режим, начин на хранене който да следва и ако се чувств зле да спре нали най- важно е да сме здрави. Аз не съм имала здравословни проблеми до сега с режима Дюкан и се чувствам повече от прекрасно. Относно солта по принцип винаги съм хапвала по безсолно, купих си сол от диетичен магазин но съм ползвала и обичновенна понякога. За WC мнго ми помогнаха триците и това ,че увеличих водата (преди пиех само след хранене по съвсем малко).Хайде от мен лека и спокойна успех на всички



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Дopa]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 08:33



Много бързате с ефекта.Азсъщо съм на 46 г ,но карам диетата от 21.04 и съм намалила с 10кг и вече смятам,че това трябва да ние начина на живот ,но трудно е все пак.Колко пъти съм се чудила дали да спра или да продъжа ,но тук във форума ми идва куража да отивам напред.След като съм се хванала на хорото ще карам до края.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: мeл]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 10:33



Здравейте милички,
Не съм писала отдавна. Ивчето ми беше писала, че оптимизма ми е пострадал. Не, аз съм непоправим оптимист, въпреки резултатите от задържането. На вилата имах прегрешения в лицето на агнешко /малко/ и бяло вино /повечко/.
Резултата е .... същото тегло, няма промяна, но зациклено на 70 кг. Само един път успях да видя на кантара цифра започваща с 6. В момента съм на П, но ПЗ-то от миналата седмица продължи повече от 5 дни поради различни обстоятелства. Нещо загубих ритъма. Иначе се чуствам прекрасно, не се чудя дали да продължа. ПРОДЪЛЖАВАМ!!! Скъпа Мел не се колебай,
аз също съм на мнение, че просто това трябва да ни бъде режима на хранене завинаги, за да сме здрави и щастливи.
Продължаваме да се подържаме във форума и да споделяме само хубави неща.
Ивче как си? Не си пасала отдавна.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kopcичka]  
Автор Tan4ety (Усмивка)
Публикувано17.07.08 12:06



Здравейте на всички, аз не съм писала доста доста отдавна, но днес като прочетох че Мартина се обажда и си виакм чакай и аз да драсна някой ред... Аз съм на режима от 18.02 от 75 в началото 5 в първа фаза и о6те 8 във втора с общо -13 кг и 62 кг налични успешно се метнах във трета фаза, не з-то не ми се иска да сваля още малко но бях започнала да се отчайвам и реших че по добре да вляза в трета откколкото да изпусна нещата от контрол... та така благополучно вече почти месец съм във трета фаза и искам да ви кажа че има ефект протеиновия четвъртък... Всичко си е по старо му.... поддържам си килограмите въпреки че от време на време се чувствам като напълняла... но нито килограмите са мръднали нито сантиметрите което ме кара да мисля че от време на време просто задържам вода което от своч страна води до неприятното усещане... за сега това от мен... до ново писане и успех на всички.... Целувам ви... :)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Tan4ety]  
Автор martinav ()
Публикувано17.07.08 12:59



Хей Tan4ety здравей много ми е драго да те видя пак тук и ти като мен рядко пишеш вече :). Поздравявам те за трета фаза

. Наистина решението ти да преминеш е по добро от това да изпуснеш нещата както казваш. И резултата ти до тук изобщо не е лош даже чудесен ! Има вече такива които от трета са се връщали във втора защо да не опиташ и ти след като се почувстваш готова за това. Аз съм доволна от постигнатия резултат и за моя радост постигнах желаното тегло и тогава влезнах в трета и за сега успешно задържам . Успех на всички и приятен ден ви желая .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: martinav]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано17.07.08 16:32



Xeй, вие старите кримки!Моля ви, обръщайте повече внимание на нас-новаците и давайте безрезервно вашите мъдри и изстрадани съвети!Моите въпроси са конкретни.Влязох в старите теми и се запознах с някои общи въпроси и вашите мнения за задържането на килиграмите и мъките и търпението...Но кажете ми използвате ли и хрнителни добавки за отслабване?Аз смятам да пробвам Lipo 53.Сдъвква се една таблетка на 5 дни.Казват че ефекта бил поразителен!Някой да е чувал за тази хр.добавка?И още нещо - като приготвям храната т.е.месото, за да е вкусно и на другите от семейството, вместо сол слагам зеленчуково или друго там някакво кубче на Маги или поръсвам месото с Унисос,соевия сос го избягвам.За посоляване на зеленчуците използвам диетичната сол за диабетици-"Солина"-йодирана,калиева.За подсладител -Течен подсладител за диабетици-Sweetly.Правелно ли действам?Очаквам ви!!!



Редактирано от kateluna на 17.07.08 16:36.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор Tan4ety (Усмивка)
Публикувано17.07.08 17:15



относно нещата които използваш в кухнята съм съгласна със всичко... аз използвах същите... но относно хранителните добавки не съм използвала а и честно казано не съм с и помисляла... за това сме на Дюкан за да разитаме на него.... резултатите не закъсняват... търпение наистина трябва да имаш , з-то по принцип колкото по бавно се случва толкова по добре... Замисли се колко години си трупала килограмите а сега искаш за един месец да ги няма... няма как да стане... МОят съвет е стриктно спазване на режима повече вода, повече риба (която помага за свалянето) търпение и всичко се случва... Но все пак сама си вземи решението за хранителните добавки... :) Успех...



Редактирано от Tan4ety на 17.07.08 17:19.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор Kukita ()
Публикувано17.07.08 18:49



Здрасти kateluna! Лично аз готвя с почти същите продукти (е, предпочитам подправките на Пикантина пред тези на Маги), но също използван унисос, сос Уорчестър и диетична сол (каквато ми попадне, често и обикновена). Обаче тези добавки? Нямам идея! Обаче толкова хапове за отслабване съм изпила, без никакъв ефект, или по-лошото, с йо-йо ефект, че и през ум не ми минава да пробвам нещо подобно. Слава богу, режимът на Дюкан работи, колкото и време да ми отнеме, вече знам, че ще отслабна, и това ми е достатъчно. А ти, ако държиш - опитай с тези добавки; после ще докладваш





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: Kukita]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано17.07.08 20:59



Много благодаря за мненията момичета!Все си мисля, че бъркам нещо с храненето заради задържането ,но днес отново тръгнах макар и малко надолу

Да вярно е че бързаме да станем елегантни, но нали това е заветната цел!Утре ще почна да вземам Липо и после ще докладвам.Днес отново започвам ПЗ и нямах търпение да си изям доматките ,въпреки че така съм вече претръпнала, че можех да продължа на П.Но се придържам на режима 5/5.Ох,Милички,толкова се радвам че ви има и си даваме кураж!Много сме!Силни сме!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13 [re: kateluna]  
Автор deru (непознат)
Публикувано17.07.08 22:41



Мили момичета,а като ви се дояде нещо сладичко какво правите?!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.