Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: edna_juli]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 20:04



Анна, мога ли да те помоля да ми кажеш как се прави този тест на млякото за нишесте?! Благодаря ти предварително!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: edna_juli]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 21:01



Да,това го прочетох във форума на майките.
Вземаш една лъжица кисело мляко и върху него слагаш капка йод.Ако йодът стане лилав ,значи в млякото има нишесте.Незнам обаче ,дали по-наситеното лилаво означава повече нишесте .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: Aннa]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 21:04



Виж и тук
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=doctor&Number=1947440218



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: Aннa]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 23:28



Анна, много ти благодаря. Веднага изтърчах до кухнята да пробвам млякото. Имах Фибела- 2% в хладилника/ това много ми харесва/ и се оказа, че няма нишесте





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано30.07.08 06:30



Здравейте, скъпи момичета и момчета! На Дори честитя една година упоритост и победа над килограмите!


По-рядко пиша и ви чета ,вече свикнах с режима и не се налага ежечасна подкрепа, както това беше в първите месеци!!!Много се радвам за успехите ви и ви поздравявам за всеки смъкнат грам. Аз днес навършвам 5 месеца Дюкан и се чувствам великолепно в трета фаза.Целувам всички и желая режимни мисли и лекота в махането на излишния товар!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано30.07.08 09:33



Здравейте мили момичета,
страшно Ви се радвам като Ви чета, дерзайте и успех!
Имам следното питане към Вас, на 37 г. съм, бих искала да намаля теглото си с 6-8 кг., но не мога да готвя, има ли смисъл да започна хранителния режим на Дюкан при това положение??
Благодаря предварително.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: escada]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано30.07.08 09:53



Страхотен въпрос! Честно казано, достатъчна ти е една МВ печка, почти всичко става в нея. Да знаеш, че е бърза работа и няма нужда от майсторски умения. Чети всички рецепти за микровълнова и ще си харесаш много неща - а повечето се изпълняват за 5 минути със затворени очи.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 13нови [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано30.07.08 09:57





Ето я новата тема, момичета.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.