Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблемни зонинови  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано09.07.08 09:48



Здравейте!


Не зная дали е коментирана тази тема, но ще се радвам да споделите информация.
Забелязвам, че когато кача някой килограм - обикновено това става от кръста нагоре - дупето и краката не страдат толкова, а обикновено това са обичайните проблемни зони.
Там е работата, че за талия има различни упражнения, с които човек може да коригира спокойно това, което го притеснява, но за гръбче, ръце - като че са по - малко.
Ясно е, че когато се отслабва смъкваме постепенно отвсякъде (отгоре - надолу мисля, макар, че е индивидуално), но все пак може би има нещо по - ефективно специално за тези горни части.
Спортувала съм активно, но там си остава по - проблемно положението.

Мерси предварително и приятен ден!

Време е за...трапчинки

Тема Re: Проблемни зонинови [re: impulce]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 10:00







Тема Re: Проблемни зонинови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано09.07.08 10:16



Благодаря, ще прочета.


Сериите, които са показани са полезни.
Дали има нещо подобно и за горната част на гърба, ръцете и т.н.?
Моята структура е малко...мъжка - широки рамене, тесен ханш, няма проблеми с напълняване на крака, бричове, прасци или т.н.
Но когато напълнея - качвам много на ръце и гръб, а когато той сам по себе си е широк, това ме притеснява.
Спортът е комбинирана гимнастика, 3 пъти в седмицата - включително гирички, степ и т.н.
Обаче..тц..ефектът там горе е минимален.


Време е за...трапчинки

Тема Re: Проблемни зонинови [re: impulce]  
АвторCveteto (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 11:32



А нещо ефикасно за мазане?



Тема Re: Проблемни зонинови [re: Cveteto]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано09.07.08 11:56



Чудя се, честно казано, дали въобще има смисъл от мазила, това по принцип.
По - добро средство от физическо натоварване + хранителен режим..май няма, но в случая нещо не ми вършат достатъчна работа.

По- скоро съм си мислила за масаж, но не зная дали ще помогне..



Ти какви мазила имаш предвид?

Време е за...трапчинки

Тема Re: Проблемни зонинови [re: impulce]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано09.07.08 11:58



И аз съм с такава структура.
Няма оправия, не можеш да промениш скелета си.

Хранителен режим, не допускаш да напълняваш и така.
Аз поне, когато съм на нормални кг нямам проблеми с визията, не приличам на канара в гръб.
Фитнес - не тренираш за гръб и гърди, ама от пък не може без хич...
Бе няма оправия ти казвам





Тема Re: Проблемни зонинови [re: impulce]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано09.07.08 11:59



Не бих искала да те разочаровам, но няма много голям шанс да накарш тялото ти да забрави генетиката и да сваля оттам, където на теб ти се иска. Аз лично не вярвам в зоновото отслабване.

По-скоро мисля, че трябва да следиш общото състояние, да не качваш излишни килограми и да се примириш с конструкцията си. Успех!



...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Проблемни зонинови [re: Wildberry]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано09.07.08 12:05



О, Бери - Бери, драго ми е.


Полагам стандартните усилия, разбира се - писах по - горе, но не фитнес - скучно ми е там, с музика по - така джиджи - биджи
Като за мен!

Но ми е много тегаво, когато трябва да купя костюми...баси..долу един размер..горе..2 отгоре..много е досадно. А и не навсякъде се навиват да направиш комбинация..

Мне, не може да няма оправия - мисля си, че с упражненията дето ги правим за талия..по някакъв начин напрягаме и гърба и го тренираме - да не трупа в страни..ама пък за ръцете..няма..гири - мири...ама не мърдат бе..

Време е за...трапчинки

Тема Re: Проблемни зонинови [re: Coнaтa]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано09.07.08 12:11



Предполагам, че е така, настина.



Но се получава много дразнеща - за мен - диспропорция - просто..какво ли не..колкото повече надолу се смалява - а там съм забелязала, че когато съм си поставяла за цел - е много лесно да коригирам обиколки, толко пък отгоре изпъква. И си стои.


Приличам на бебе от Африка..нали знаеш..какви са им малки дупарите, пък едни големи гръдни кошове..



Време е за...трапчинки

Редактирано от impulce на 09.07.08 12:12.



Тема Re: Проблемни зони [re: impulce]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано09.07.08 12:14



Ех, Трапчинкова -))
Има оправия - да си издялкаме с длетото талийки.
А защо мислиш, като отслабнеш проблемът се решава наполовина?
Щото ти спихват циците и аре - сакото от костюма таман.
Ръкавите - ми без ръкави, лято е. Аз оня ден отрязах едни, че не влизаше бицепса, о йее.. пфф-)))

И мен ме психира фитнеса. Тегаво ми е.
И аз обичам музика да ме разкършва, ама то какво - аеробика и тем подобни подскачаници - натоварваш всичко.
Масажи - добра идея.
Що не пробваш, после ще разкажеш.
И масажистът... Нали.. Няма смисъл да ти казвам да го подбереш, да е опитен и да знае как да... масажира, по дяволите!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.