Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ще има ли спасение и за мен?  
Авторбeз_yтexa :( (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 05:04



Моля ви, дайте ми малко кураж, защото вече съм ужасно отчаяна. Не искам да си пиша килограмите и такива подробности, но вече не зная какво да правя. какво ли не съм опитвала и опитвам и едва ли има някой който така внимателно да си избира храната но не се получава. Храня се само със здравословни храни и гледам да избягвам разните въглехидрати но нищо не става. Наистина ми е много тежко че някои не полагат и наполовина усилия а имат резултат, а аз не. Имам и доста физическо натоварване но не знам защо стоя на едно място с килограмите. Толкова съм отчаяна че място не си намирам.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Автор irkata1984 (непознат )
Публикувано08.07.08 07:50



здравей,миличка!Разбирам те напълно ,защото аз съм точно като теб.Ще се радвам ако ми пишеш,за да ти разкажа какво съм правила до момента и какво ми предстои.Имейла ми е irka1974@abv.bg





Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Авторбeз_yтexa :( (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 08:33



Благодаря ти за милите думи, Ирка! сигурно ще ти пиша но не точно сега. Толкова мразя метаболизма си!!! Толкова го мразя! Разни хора по 3 пъти на ден ядат пици и баници и са като клечки а аз треперя при всяка хапка и ако имам малко успех, то е съвсем за кратко. Вече дори не ми се мисли къде греша и кое колко калории е. Мразя храната а осъзнавам че без нея не може. Уморих се какво ли не да изпробвам на себе си и да се радвам на 1 изгубен килограм който после наваксвам. На въздух ли да карам за да отслабна и аз?



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.08 09:41



Ще помоля и двете да си напишете поне възрастта.

И се чудя как може да искате съвет, без да напишете едно примерно дневно меню.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Dorchester]  
Автор irkata1984 (непознат )
Публикувано08.07.08 11:18



Разбира се,че ще ти кажа.Почти на 24 г съм.Бях на прословутия вега тест и от тогава менюто ми е следното:
-8часа-сухар и кафе
-10 часа-200гр плод-обикновени 1 ябълка
-13часа-1/2 краставица+200гр кисело мляко
-16 часа-200гр плод
-19.30-200гр пилешко месо + 1 домат+малко краставица

Относно тренировките-тренирам през една вечер:клекове,напади,мъртва тяга,гребане с щанга(импровизирана) и с дъмбели,изтласкване от лег и стоеж на щанга и дъмбели,сгъване с щанга,флайс,коремни преси и завършвам с поне 30 мин колело.Това общо взето представлява моята тренировка.Ще се радвам да прочета мнението ти -греша ли някъде и ако да-къде са ми грешките.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: irkata1984]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.08 11:53



Избрала си начин, който за мен е чужд, няма да съм ти много полезна.
Като цяло, с толкова малко храна за деня + спорта, граничи с глад и изтощение. Според някои теории (разумни) организмът влиза в режим на "защита" и складира, вместо да харчи.
Аз съм привърженик на честото и обилно хапване.


Нека се изкажат и други, щото аз съм пристрастна към Дюкан.

Въпросът ми за възрастта е свързан с това, че подрастващият организъм не бива да се лишава от пълноценна храна. Та така.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Dorchester]  
Автор irkata1984 (непознат )
Публикувано08.07.08 13:31



Мила,аз също съм опитвала с Дюкан.Свалих малко,но трябваше да спра,защото имам проблем с бъбреците,а този режим удря точно там.





Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: irkata1984]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 14:28



Добре, но все пак пиши колко кг си и на каква възраст. Не се обиждай, но имаше постове от рода :
"Как да отслабна! Моля помогнете, трябва да съм 49 кг, а съм ужасните 52 !"
Та ако действително си с индекс на телесното тегло над 25, при това оскъдно хранене може би наистина имаш метаболитен проблем. Другия вариант е скритото похапване , например ядки, ако не отчитаме похапването оттук оттам може да се изненадаме от приетите калории.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.08 16:05



Ирката е на 24, но "Без-утешната :(" не е казала още...

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 16:59



Извинявам се, сега прочетох в другата тема и щом ще я приемат в метаболитна клиника, явно момичето има проблем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.