Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 01.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ще има ли спасение и за мен?  
Авторбeз_yтexa :( (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 05:04



Моля ви, дайте ми малко кураж, защото вече съм ужасно отчаяна. Не искам да си пиша килограмите и такива подробности, но вече не зная какво да правя. какво ли не съм опитвала и опитвам и едва ли има някой който така внимателно да си избира храната но не се получава. Храня се само със здравословни храни и гледам да избягвам разните въглехидрати но нищо не става. Наистина ми е много тежко че някои не полагат и наполовина усилия а имат резултат, а аз не. Имам и доста физическо натоварване но не знам защо стоя на едно място с килограмите. Толкова съм отчаяна че място не си намирам.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Автор irkata1984 (непознат )
Публикувано08.07.08 07:50



здравей,миличка!Разбирам те напълно ,защото аз съм точно като теб.Ще се радвам ако ми пишеш,за да ти разкажа какво съм правила до момента и какво ми предстои.Имейла ми е irka1974@abv.bg





Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Авторбeз_yтexa :( (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 08:33



Благодаря ти за милите думи, Ирка! сигурно ще ти пиша но не точно сега. Толкова мразя метаболизма си!!! Толкова го мразя! Разни хора по 3 пъти на ден ядат пици и баници и са като клечки а аз треперя при всяка хапка и ако имам малко успех, то е съвсем за кратко. Вече дори не ми се мисли къде греша и кое колко калории е. Мразя храната а осъзнавам че без нея не може. Уморих се какво ли не да изпробвам на себе си и да се радвам на 1 изгубен килограм който после наваксвам. На въздух ли да карам за да отслабна и аз?



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.08 09:41



Ще помоля и двете да си напишете поне възрастта.

И се чудя как може да искате съвет, без да напишете едно примерно дневно меню.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Dorchester]  
Автор irkata1984 (непознат )
Публикувано08.07.08 11:18



Разбира се,че ще ти кажа.Почти на 24 г съм.Бях на прословутия вега тест и от тогава менюто ми е следното:
-8часа-сухар и кафе
-10 часа-200гр плод-обикновени 1 ябълка
-13часа-1/2 краставица+200гр кисело мляко
-16 часа-200гр плод
-19.30-200гр пилешко месо + 1 домат+малко краставица

Относно тренировките-тренирам през една вечер:клекове,напади,мъртва тяга,гребане с щанга(импровизирана) и с дъмбели,изтласкване от лег и стоеж на щанга и дъмбели,сгъване с щанга,флайс,коремни преси и завършвам с поне 30 мин колело.Това общо взето представлява моята тренировка.Ще се радвам да прочета мнението ти -греша ли някъде и ако да-къде са ми грешките.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: irkata1984]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.08 11:53



Избрала си начин, който за мен е чужд, няма да съм ти много полезна.
Като цяло, с толкова малко храна за деня + спорта, граничи с глад и изтощение. Според някои теории (разумни) организмът влиза в режим на "защита" и складира, вместо да харчи.
Аз съм привърженик на честото и обилно хапване.


Нека се изкажат и други, щото аз съм пристрастна към Дюкан.

Въпросът ми за възрастта е свързан с това, че подрастващият организъм не бива да се лишава от пълноценна храна. Та така.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Dorchester]  
Автор irkata1984 (непознат )
Публикувано08.07.08 13:31



Мила,аз също съм опитвала с Дюкан.Свалих малко,но трябваше да спра,защото имам проблем с бъбреците,а този режим удря точно там.





Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: irkata1984]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 14:28



Добре, но все пак пиши колко кг си и на каква възраст. Не се обиждай, но имаше постове от рода :
"Как да отслабна! Моля помогнете, трябва да съм 49 кг, а съм ужасните 52 !"
Та ако действително си с индекс на телесното тегло над 25, при това оскъдно хранене може би наистина имаш метаболитен проблем. Другия вариант е скритото похапване , например ядки, ако не отчитаме похапването оттук оттам може да се изненадаме от приетите калории.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.08 16:05



Ирката е на 24, но "Без-утешната :(" не е казала още...

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 16:59



Извинявам се, сега прочетох в другата тема и щом ще я приемат в метаболитна клиника, явно момичето има проблем.



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: irkata1984]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано09.07.08 11:56



Грешиш в това, че ядеш твърде МАЛКО.
По-точно казано - че изобщо НЕ ядеш.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 23:42



пробвай с безвъглехидратната диета.много ефикасна е.аз свалих вече 20 кг.общо.казвам общо,защото като я спрях продължих да отслабвам.правих я 2 пъти по 24 дни стриктно.има я в каталога с диети.успех!



Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: irkata1984]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано15.07.08 01:32



Досега винаги съм мислела, че ако искаш да отслабнеш трябва да наблегнеш на кардио-тренировките. Анаеробните са за стягане и оформяне на мускулатурата.
Иначе хранителният ти режим наистина е убийствен, повече няма какво да намаляш според мен.
Стискам ти палци да ги пребориш проклетите килограми!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: ще има ли спасение и за мен?нови [re: бeз_yтexa :(]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано16.07.08 16:53



може би не си разпределяш правилно храната през деня. пиеш ли достатъчно вода? пробвай да добавиш и някоя от термогенните добавки, които активират метаболизма. повечето от форума на бг мама знаят, че свалих 34 кг за година и съм си помагала и с добавка и се приучих да се храня по пет пъти на ден като малките деца. също така не бива да претренирваш. спортувай средно около три пъти седмично без особено големи натоварвания. ако искаш, ще ти споделя какво съм пила.

[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/10639.gif[/img][/url]



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.