Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Каква е идеалната форма към която се стремите?нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.06.08 22:37



Когато говорим за жени, аз лично предпочитам атлетичния тип, дори леко закръглени пред тези, които могат да си мият краката в епруветки, но всеки си има вкусове... Кажете или дайте снимка за идеалът ви за добра фигура... Що се отнася до моят идеал - ами ето я :



Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите?нови [re: mizrahi]  
Автор lorna_dun (непознат)
Публикувано28.06.08 22:50



идеалната форма ли? хм, мисля, че съм на 3-4 килограма от нея. но нали настана сладоледено време, май ще си остане само мечта.



виж сега, ако устискам без лакомства една седмица, мога и да я постигна тази проклета идеална форма. въпросът е струва ли си всичкият този зор, след като пак ще си ги лепна килцата за няколко дена.

като фигурка ме бива. само дето си имам едно такова коремче... да имаш идея как да го махна? но да действа ефективно и без да си давам много зор. ако може де...



Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите?нови [re: lorna_dun]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.06.08 23:19



Хех, то си зависи от човека, от метаболизма. Коремчето се маха най трудно, ама ако е само това, да не ти пука, малко коречме не вреди, даже стои секси :)

А ако толкова настояваш за махане - ами 5 км тичане през ден + Л карнитин и си ок за около месец :)



Тема Етонови [re: mizrahi]  
Автор SeveNinety (a robot head)
Публикувано28.06.08 23:40



моят идеал!

О, Зев прекрасна..







Тема Re: Етонови [re: SeveNinety]  
Авторnahstgbbbdtsy (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 04:29



V-образна форма на тялото! Това ми е идеалът!!!



Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите?нови [re: mizrahi]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.08 15:37



Та като говорим за жени... Всеки си има собствен вкус.

Аз например не обичам негърки. Ама никак.

Най ми харесват скандинавките или славянките - предпочитам да са руси с права коса, да не са космати и да са със светли очи.

Също така е добре да са високи над 170 см, стройни и мускулести, със здрави кости.

Имах една позната, дето всяка сутрин бягаше един час по плажа, беше над 180 висока и имаше 6 плочки по корема, на всичкото отгоре беше руса, със сини очи - от Чехия. Жалко, че в България много рядко се срещат такива.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите?нови [re: Изyмeн]  
Автор lorna_dun (непозната )
Публикувано29.06.08 16:51



е, ти не обичаш негърки, други пък руси.

аз например обратното на теб русо да не видя. имат една такава тънка розова кожа, една свинска физиономия...друго сме си брюнетките...



що да са над 170 см? нас тапушинестите кво ще ни правиш?
това за костите не го разбрах. вярно че за върлинестите е препоръчителен здравият кокал, но нали не мислиш другите за рахитични?

дано си намериш квото те кефи!!!




Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите?нови [re: lorna_dun]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.08 19:44



Аз и брюнетки харесвам, стига да са хубави :) И по-ниски да са - не е проблем. Все пак 170 см ми се струва напълно нормален ръст, при положение, че аз съм 176. За костите - имам предвид да са добре оформени, понеже при добре развити кости не е проблем да се развият и добри мускули.



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите?нови [re: mizrahi]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано30.06.08 13:37



Мине някое време, и ти пуснеш тема за това, колко хубаво тяло има Серена Уилямс (или това е каката?).
Аз също предпочитам тела от "атлетичния" тип, ама не чак па толкова яки и пищни. По-фини.





Тема Re: Каква е идеалната форма към която се стремите? [re: mizrahi]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано04.07.08 10:19



Тая негърка е отвратителна, не знам до кое е по-близка до маймуните или до хората, в нея няма нищо женствено.


Make money, not war!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.