Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: TuTuHKa]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано10.07.08 20:54



Висока е тази масленост за извара.

А месото къде е?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: mecopuh]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 05:35



Здравейте отново момичета!
Аз бих искала да попитам и ако може да дискутираме темата за...запека..:(( Ужасно ми е трудно с това преживяане..Нито зеления чай помага, нито триците...Мислех по едно време да си взема Английска сол.., но се въздържах..Сметнах, че ще трябва да изпия много вода и по този начин ще я задържа в иначе..пухкавото си тяло...:(((
Имате ли някаква друга идея за това? /аз съм все още в 1-ва Фаза/

Другият ми въпрос е относно спортуването..Дали всички сте "спортистки"?

Т.е, полагате ли усилия с някакви упражненив или разчитате единствено на хранителния режим...Аз съм наясно с изискванивта на диетата, но ми е любопитно дали тези от вас, които са свалили доста Кг са спортували повечко...?

Решила съм обаче, да не прегрешавам и се държа...по Женски...на инат :))
Горещо се надявам кантара да се смили над мен и покаже поне 2 или 3 кг...по-малко.



Ще чакам с нетърпение отговорите ви и ще ви стискам палци...
Успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Ивa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 09:44



Здравей Ивче,
Минавам набързо през форума, но не мога да не ти отговоря. Не става въпрос за обикновен зелен чай, а за "Китайски зелен чай за отслабване", вече го споменавах. Вземи си от по-силния вариант /има и слаб/. Просто не е възможно да не ти подейства. В началото е така, после стомаха ще ти се регулира. На първо време вземи течен парафин и после започни всяка вечер по едно чайче от гореспоменатото, докато ти се регулира стомаха, например 4-5 дни, после го взимай само при нужда. Аз не тръгвам никаде без него.
Не правя физически упражнения, не спортувам. Внимавай дали правилно изпълняваш режима, може нещо да бъркаш. Постно месо, приготвено без мазнина, малко кисело и пресно млъко, яйца варени /може и на омлет с лук и пуешка шунка-без мазнина/ в П и добавяш салатки в ПЗ. Не може да нямаш резултат.
Пожелавам ти да влезеш в ритъм и да започнеш да сваляш. Началото е по-трудно. Дерзай и се качи на кантара след една седмица, следвай ритъм
5П/5ПЗ.
Искрено ти пожелавам успех!!!


Дюканка в края на втора с -12 кг. /три месеца и четири дни/
от 82 на 69-70, ръст 164 см., талия от 95 на 83, 54 год.
Отлични здравословни показатели



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Ивa]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано11.07.08 10:00



Здравей, Ивче!
Веднага отговарям на въпроса ти, защото и аз имах този проблем. Отначало се спасявах с чай "Сание", но тук, в клуба, ме поизплашиха, че не е чак толкова безвреден, и веднага го спрях. А сега си купувам от аптеките шоколадче "Комфорт". Малката вкуснотийка е със слабително действие и е диетична. Като хапна едно, то ми оправя ходенето до тоалетна за два-три дена - напълно редовна съм..., след това пак "мушна" едно и така се справям идеално с деликатното положение.

Колкото до спортуването, миличка, д-р Дюкан НЕ го препоръчва през първите две фази, по-нататък - МОЖЕ!

Пожелавам ти успех в режима и бъди сигурна, че ще го постигнеш

, само бъди търпелива и последователна!

Хубав и приятен петък на всички, и още по-слънчев и усмихнат weekend !!!

ОБИЧАМ ВИ!

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Teя]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 20:07



Здравейте и от мен!!


Аз също прибягвам при тежки случаи към шоколадче "Комфорт"- това е диетично слабително шоколадче. Невероятно удоволствие е да си го хапнеш
Обаче само в тежки случаи в началото. Сега се спасявам с един билков чай- казва се "Цяр- слабителен" и съм страшно доволна от него. Има много меко действие, но действа безотказно. Само трябва човек да е постоянен в пиенето му- всеки ден по едно и също време.
И малко за успокоение на тези, които сега започват- стомаха сам се пригажда към този режим и ходенето до тоалетна става все по-редовно с течение на времето.
Успех на всички във сваляето на килограми и в качването на самочувствие



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: edna_juli]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.07.08 09:26



Драги ми дюканки, моля някоя от вас, която употребява редовно прясно и кисело мляко и това не пречи на отслабването й, да ми напише ТОЧНО КОИ марки употребява, каква масленост и какво количество.
Благодаря!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: yниKaлнa]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 10:17



Здравей, yниKaлнa
На мен основната ми храна през деня е кисело мляко- сутрин и обяд. Мога да ти кажа от моя опит, че обикновено като вземам мляко гледам каква му е маслеността и гледам да се огранича-от 0.5 до 2%. Не се вманиячвам, защото опита ми показа, че за мен- за моя метаболизъм няма кой знае какво значение маслеността в тези рамки. Вземам си най-често Култура, или Фибела и не се тръшкам ако няма от тях. Просто каквото има в рамките до 2%. Количетсвото гледам да го огранича до кофичка и половина на ден- т.е. до към 500-600 гр. Прясно мляко много рядко пия, но не заради друго, а защото не обичам

Иначе знам, че не трябва да надвишава 200 гр. на ден. Но това е за мен! Всеки от нас си намира с времето най-доброто за себе си. Наблюдавай реакциите на организма си и сама ще регулираш нещата. Само не забравяй да се храниш! Аз специално нямам апетит, но не спирам да се храня, защото знам, че трябва. И много често колежките ми напомнят да обядвам .
Успех!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: edna_juli]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.07.08 10:21



Благодаря за бързата реакция! А отслабваш ли при тази "млечна" диета както всички други, които не наблягат на млякото?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: yниKaлнa]  
Авторnataly (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 14:17



Здравейте!
Да се похваля и аз от този режим, дори и не точно спазван. Отслабнах 6 кг. за 1 месец /от 65.3 кг. сега съм 59кг./
Започнах с 5 дни удърен режим на 12.06.08. Смесеният режим издържах само 20 дни - 4/3. От една седмица съм на трета фаза, но по моему: понеделник и четвъртък - чисти протеини, през другите дни - протеини и зеленчуци, но и ПЛОДОВЕ/НЕМОГА ДА ИЗДЪРЖА НА ИЗКУШЕНИЕТО - много ги обичам/. Хапвам и по малко кашкавал, сирене, свинско филе и други, но само опитвам. Пиивам и бяло винце с лед по една чаша вечер

.
Искам да попитам дали ще мога да отслабна още 4 кг. по този начин или да променя нещо- засега не мърдам. Пречи ли това, че не съм включила гала вечерите и хляба?
Но като цяло - свалените килограми са малко, но се чуствам мнооооооооого добре и влизам в старите си любими дрехи.

На всички пожелавам успех и много минусови килограми!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: nataly]  
Автор Kukita ()
Публикувано12.07.08 14:36



Здравейте дами и от мен днес! Първо искам да пожелая на всички приятен уикенд. И после - веднага да се похваля - още един килограм е преборен!!!
А по въпроса за киселото мляко - аз купувам предимно верея 0,1%, която ползвам предимно за желиране със степче и за приготвяне на дюканско кексче, и верея 0,1% с калций (тя е 300 мл.), в която си бъркам трици. И двете най-много ми напомнят за едновремешното кисело мляко - без привкус на нишесте или маслени добавки. А прясно мляко - предпочитам Фибела 0,1%. Преди пиех My Day Fitnes, но имам чувството, че е налято с вода.
Nataly, това, което цитираш напомня предлагания от Дюкан режим 2-0. т.е 2 дни в седмицата протеини, останалите - нормално хранене, което препоръчва, когато трябва да се свалят малко килограми. Само, че при него двата протеинови дни трябва да са последователни и да нямат винце вечер :).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.