Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гладна съъъм!!!!  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано13.06.08 19:10



Ужасно съм гладна!!! Направо не издържам вече!!! Сънувам мусака и суфле с три кила течен шоколад отгоре!!!

Просто не знам какво да правя вече, дано не се предам, майка ми готви сега баница, защо????



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Ayame]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 19:44



На каква диета си?
Аз също искам шоколад и кола и сладолед и еклери и..и...
Незнам дали ще издържа дълго така



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: aз]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано13.06.08 19:56



На нещо като НВД... Сутрин фреш от грейпфрут, след половин час плод (но не вс. ден), и после - зеленчуци и малко постно месо. И тфа е. Два дни в седмицата - само зеленчуков ден. На всичкото отгоре вчера наистина откачих и изядох 1 кисело мляко и един банан. Не се чувствам виновна, защото ми беше много зле целия ден и... ами по-добре ми стана. Странното е, че по принцип не обичам много сладко, а сега простоооооо само за баклави и вафли $Боровец$ мисля





Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Ayame]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано13.06.08 22:51



В отговор на:

На нещо като НВД... Сутрин фреш от грейпфрут, след половин час плод (но не вс. ден), и после - зеленчуци и малко постно месо. И тфа е. Два дни в седмицата - само зеленчуков ден.



Това не е НВД. В плодовете и зеленчуците си има въглехидрати. При ме намаляване на апетита има когато увелича месото и то не постно, а намаля зеленчуците. Ти просто се храниш ниско калорично и затова си гладна. Хапвай повечко месце, риба, а зеленчуците като гарнитура, а не голяма салата и малко постно месце. Опитай поне на мен ми действа. вече озаптих моя вълче апетит (засега).
Днес си хапнах на закуска варено яйце с малко извара и краставица. На обяд пилешки дробчета задушени с малко лук и гарнитура зелена салата (но наистина като гарнитура). За вечеря малко печено месце с гарнитура броколи. Чуствам се ОК.



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано14.06.08 00:23



Ох, божее, твоето меню ми звучи като някакво пиршество :)))) А отслабва ли се така?
По дяволите, ето че пак изпуших кутията цигари за деня... Само аз ли увеличих цигарите, откакто съм на диета?



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Ayame]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано14.06.08 09:05



Да отслабва се. Преди няколко години бях достигнала 96 килограма, като междувременно бях опитала де що има диети. После започнах с Аткинс, но малко модифициран без пържено и без вредни мазнини. Като попрочетох из нета разбрах, че това е НВД и не съм открила топлата вода. Но всеки организъм е индивидуален, някои не обичат мръвките и предпочитат плодове, докато аз съм си месоядно и ми е добре. От доста време поддържам 65 кг., като съм забелязала, че прекаля ли с въглехидратите - пробвала съм примерно разтоварващ ден с плодове, или пък като му отпусна малко края опустоша няколко торти, пици и разна др. се настървявам и нямам задръжки относно храненето.
Това не е панацея, важното е човек да се чувства добре с даден режим, аз мисля че съм намерила моя, риба, месо, яйца, пълномаслени млечни огранчено, зеленчуци с нисък гликемичен индекс, чат пат плодове, боровинки, къпини, ягоди но по - една шепа с малко биволско мляко например сутрин (но не всеки ден разбира се) и мазнини - най вече студено пресован зехтин за салатите. Смятам, че е балансиран и на мен поне ми действа добре. естествено че ме изкушават пустите сладкиши и тестени, но се стремя да ги игнорирам. Като съм във вълчия си период се стремя да намаля драстично въглехидратите за сметка на мазнини и протеини и това намалява апетита ми за сладко.



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторпoздpaвлeния (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 21:31



Поздравления за готиния режим :)! Аз също се храня така и се чувствам Окей :)! Само, че аз не ограничавам краставиците, например. Колкото пъти и колкото количество ми се ядат - не им прощавам :)! И това много ми помага, защото никога не съм озверяла от глад. Хем стомахът ми е пълен, хем разните калории и въглех. са толкова малко, че направо не им обръщам внимание.



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано14.06.08 22:10



Права си, всеки е индивидуален. Аз също качих ужасно много през последните 8 месеца - заради депресия и естествено ядене за 'комфорт'

. Казват, че скоро каченото най-лесно се сваля и затова почнах такава ударна диета, но лошото е, че днес става точно един месец, откакто съм я почнала, а съм свалила много, много малко (не знам точно колко, защото съм решила да не се качвам на кантар, докато не престана да се плаша от огледалото). Та съм си гладна и не отслабвам и просто се чудя вече как да не се откажа... Между другото, задържането почна точно като въведох и месото, в началото не ядях месо. И аз не знам какво да правя.



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: Ayame]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано15.06.08 09:00



Махни всички млечни, намали зеленчуците и не яж плодове, а месото, яйцата и рибата ги остави. Няма начин това да не помогне. Месото трябва да ти е основна храна. Салата - по-ограничено.



Тема Re: Гладна съъъм!!!!нови [re: xxx]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано15.06.08 10:57



А това защо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.