Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 25.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Полезно четиво  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано08.06.08 12:32



http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=5476

Може да е полезна за някои, аз лично започвам да се замислям много сериозно





Тема Re: Полезно четивонови [re: semi_gloss]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 13:26



Кое намирате за полезно?



Тема Re: Полезно четивонови [re: semi_gloss]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано08.06.08 15:19



Ами пробвай... Всякакви психари ги има. Едните отричат месото, другите отричат храната на месото...

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Полезно четивонови [re: Baл]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано08.06.08 15:26



общо взето всичко





Тема Re: Полезно четивонови [re: Изyмeн]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 16:26



Всеки може да си говори каквото иска, хората сме податливи на манипулации.
Всичко написано звучи тенденциозно и преднамерено.
Но....все пак е добър повод за размисли. В различни посоки......



Тема Re: Полезно четивонови [re: Baл]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано08.06.08 18:09



Точно това имам в предвид.
Само да споделя нещо , за което днес се замислих.Сетих се за киселото мляко.Не съм на кой знае колко години, но помня онова в бурканчетата, на което никой, никъде не бе отбелязал хранителните стойности (в случая говоря за мазнините), просто връщахме празни и взимахме пълни такива от магазините.А кога навлезе млякото с 2% масленост, мисля не много отдавна и тогава беше голям бум.А сега същото такова не се смята много много за обезмаслено.Модата сега е на 0,1%

.
Другото е че наскоро си говорихме със свекърва ми и тя сподели, че не са пълнеели така преди , както младите хора днес, въпреки че са ядяли много по-мазни храни, колили са прасета, ядяли са кашкавали и сирена на корем дет' се вика, кисело мляко (в повечето случаи домашно) и сезонни зеленчуци.Плодовете основно през лятото по малко, главно за десерт.А шоколади, торти и тем подобни вкусотии по празници с много записвания и ограничени количества по магазините.
Та си мисля че статията е много близка до това което свеки сподели.Да не забравяме, че днешните болести съвсем не са били така разпространени (да не казвам че някои ги е нямало)
Всичко това го пиша с най-добри чувства без да искам да налагам мнение или нещо такова.Лично аз за момента съм при дюканките, но започвам да се замислям.Това , което прочетох при спйдърите относно Дюкан, че без въглехидрати+без мазнини = болест.Но все още съм на 2 акъла.



Тема Re: Полезно четивонови [re: Baл]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано08.06.08 21:52



Не, не сме. Не обобщавай.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Полезно четивонови [re: semi_gloss]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано08.06.08 21:54



Що по-добре не питаш в bb-team какво мислят? На мен лично никой за нищо не ми плаща, моето мнение е безпристрастно.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Полезно четивонови [re: Изyмeн]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано08.06.08 23:54



Нима някъде се казва, че някой плаща за нещо



Посетих и bb-team, във форумите се зачетох малко за Пиер Дюкан(понеже все още и аз съм там)ама ха де....и там повечето не я препоръчват.А като отворих НВХ за отслабване и излезе горе долу същото като при spidersport.Месо, сурови ядки, ПЪЛНОмаслени мечни и т.н.



Тема Re: Полезно четивонови [re: semi_gloss]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 11:04



Ето още един линк, макар да мисля, че сме обсъждали Световната конспирация срещу здравето на д-р Атанас Гълъбов:






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.