Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема От безизходица...нови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.06.08 11:07



...смятам да започна тази диета:
фаза 1:
цял ден в активната част: плодове(ябълки,портокали,грйпфрути,мандарини), зеленчуци(краставици)
вода около2 литра
кафе - само чисто черно
чай(зелен,черен,шипка) неподсладен

фаза2: вечеря!
салата(по избор зеленчуци) полята със зехтин и лимонов сок(прясно изцеден)
протеиново - мазнинен източник(месо,яйца,риба,дроб и дреболии)
може да се добави малко кисело мляко 1/2 кофичка.
добавка гарнитура - грах или боб или готвени зеленчуци
рибено масло около 4- 5 грама
орехи


Някой знае ли нещо повече за нея и някакви препоръки да ми даде? Като например - може ли череши, ягоди, диня, круши? А домати като зеленчук?


Благодаря!

Редактирано от yниKaлнa на 02.06.08 11:09.



Тема Re: От безизходица...нови [re: yниKaлнa]  
АвторKate (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 11:36



Това е оригиналния вариант на диетата. http://www.warriordiet.com/

Работи безотказно, но за да има траен ефект, трябва да стане начин на живот. Аз прилагам такъв начин на хранене за последните 25г и теглото ми не е мръднало повече от рамките на 52-54кг/ 164см. Оразява се чудесно на кожата и без да преувеличавам може при продължително прилагане да върне младежкия вид.

Успех!



Тема Re: От безизходица... [re: Kate]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.06.08 11:48



Благодаря, но не ми отговаряш дали може да ям ВСЯКАКВИ плодове, без банани например, или може само упоменатите? И друг въпрос имам, щом си я правила - в самото начало дава ли бързи резултати, или се чака дълго, докато сработи?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: От безизходица...нови [re: yниKaлнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 11:51



Аз на твое място бих се възползвала от "протеиново-мазнинния източник" по обяд/ следобяд вместо на вечеря. Също бих си позволила по-засищаща закуска: яйце, филийка ръжен хляб, мюсли, мляко, овесени ядки. И по-малко плодове в съотношение със зеленчуците, вкл. домат.

Тази диета откъм избор на продукти е страхотна, само избягвай пръжките, най-много веднъж седмично. Аз се хранех по подобен начин в продължение на година, отслабнах и заковах на 49 кг при ръст 1.60.



Тема Re: От безизходица...нови [re: Aдa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.06.08 11:52



Мерси. Ще опитам. Но ми трябва нещо с БЪРЗИ резултати...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: От безизходица...нови [re: yниKaлнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 12:06



Бързите резултати обикновено са нетрайни и нездравословни. Помъчи се около 10-на дни с под 1000 калории на ден, но си подбирай добре продуктите (влакнести, нискомаслени), да са според сезона (заради нитратите), изключи всичко със съдържание на захар, сол, алкохол и всякакви консерванти. С риск да се повторя - недей се сили на вечеря, някоя салатка с кисело мляко би била достатъчна, особено ако няколко часа по-рано си се подкрепила с печена риба и зеленчуци.



Тема Re: Пропуснахнови [re: yниKaлнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 12:22



Добре ще ти се отрази ако се храниш 4 - 5 пъти на ден, но с по-малки порции. За водата си знаеш, макар че 2 л. май са множко, но няма и да ти навреди. Упражнения някакви си избери през ден - много информация из мрежата има. А още по-добре йога! Също така масаж/лимфен дренаж - 2 - 3 пъти в седмицата: със суха четка от естествен косъм, започва се от пръстите на краката, стига се до шията: масажира се в посока към сърцето. Ако ти се намира вана - вземаш си вана след сухия масаж с около 200 гр морска сол разтворена; редуваш топъл и студен душ за по-добра циркулация. След ваната е добре да повториш масажа само че с ароматно масло (примерно от грейпфрут, санталово дърво, т.н.). Ако редовно се поддържаш по този начин, ще забравиш за целулита, а и не само - отразява се страхотно на кожата, тонуса, мигрена ако случайно ти се намира.. Успех!



Тема Re: От безизходица...нови [re: Aдa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.06.08 12:23



Според мен трайността на резултатите най-много зависи от това КАК се храниш, след като решиш, че вече си отслабнал колкото ти трябва. Ако след това започнеш да се тъпчеш - НИКОЙ резултат няма да остане траен - бил той постигнат бързо или бавно... Знам го от опит.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Пропуснахнови [re: Aдa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.06.08 12:26



Ох, това, което пишеш просто са някакви супер екстри за мен. Трябват ми само килограми - никакъв целулит не ме безпокои, нито състояние на кожата, нито мигрени... Упражнения мразя, за автомасажи и бани нямам нито време, нито сили и нерви. Единствено диета ми трябва - бърза и ефикасна! На всичкото отгоре имам някакви проблеми с краката, заради които ми забраниха да тичам, клякам и скачам и съвсем я закъсах.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: От безизходица...нови [re: Kate]  
АвторKate (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 12:31



За бързи резултати не мога да коментирам, както казах така се храня от 25г. Теглото ме не е мръднало и само по себе си това мисля че е резултат! За бананите, не бих препоръчала. Всичко с високо съдържание на въглехидрати би трябвало да се избягва. В основта на диетата е факта, че се дава почивка на организма и през деня не се приема храна с изкючение на малко плодове (кисели за предпочитане).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.