Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся си другарченови  
Авторsilvi (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:04



Здравейте, търся си другарче, дебело като мене, което ще рече много дебело, да си гладуваме заедно и да си споделяме, и да си помагаме в трудни моменти. Аз съм почнала от два дни на плодове и зеленчуци, ама ми е много трудно. Дано да намеря тук сродна душа,че да имам повече сили. Пишете.





Тема Re: Търся си другарченови [re: silvi]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 02:09



С плодове няма да отслабнеш трайно и качествено. Трябват ти много животински белтъчини и минимално въглехидрати. Яж пиле, риба, извара, зелени салати, краставици, яйца. Забрави плодовете, защото с диетата, която описваш ще си ходиш все гладна и дебела. Не се подвеждай по това, че плодовете са с малко калории. Важни са въглехидратите и гликемичният индекс на храните. Успех :)!



Тема Re: Търся си другарченови [re: cъвeт]  
Авторsilvi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 08:05



Може и да има вярно в това, което ме съватваш. Истината е обаче,че само с този вид режим успявам да сваля и то много килограми. Преди 3 години успях да сваля 30 кг с него,но ми се случиха доста неща,най-вече се отпуснах много.Реших,че толкова лесно щом мога да сваля няма проблеми да се тъпча като прасе. Да ама не. Истината е,че опитвах много други режими, включително и Дюкан-страхотен режим,много добър,ефект има,но има друга причина да го спра и него.Докторите забраняват това,забраняват онова,е то кво остана да ям аз от тоя режим? Та сега това ми остана като вариант,изпитаното, дано успея като миналия път,но ми се искаше да намеря сродна душа да си хоротуваме по въпроса. Това е.



Тема Re: Търся си другарченови [re: silvi]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 08:51



Силви,и аз имам желание да обменяме опит,да се съревноваваме,да сме другарчета...gen4eva_i@abw.bg



Тема Re: Търся си другарченови [re: silvi]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:55



Здр! Аз съм пети ден само на плодове по метода на Лидия Ковачева и д-р Емилова. Когато се обезсърча или ми се дояде нещо друго, си пускам някое интервю или лекция на д-р Емилова (от You Tube) и се амбицирам наново, тази жена ми дава страхотен стимул.
Ти ли беше онази с диабета? Пуснах ти един линк в другата тема.



Тема Re: Търся си другарченови [re: Emo]  
Авторsilvi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:36



Да аз съм,след последните изследвания ми обясниха,че все още не става въпрос за диабет,а за нарушаване на глюкозния баланс (май такова нещо ми обясняваха) та се налага спешно да се взема в ръце и да спра да ям като луда. Аз не съм само на плодове, хапвам и краставички като прегладнея и нямам друго под ръка.Пия чай,но със стевия,че меда нещо не мога да го ям,а и не ме съветва лекарката,каза мед,само с хляб,а това не го ща в момента. Та за сега това си правя.Ще видим до кога ще издържа. А за д-р Емилова и аз така мисля да сторя,някъде гледах клипчета,ще си ги пусна да погледам. Едно време благодарение на режима си възстанових цикъла,колкото и да се струва невъзможно на някого. От тогава до сега,да чукна на дърво, нямам проблеми. Помага ли,не помага ли, на мене ми действа добре.





Тема Re: Търся си другарченови [re: silvi]  
Автор insightflow (член)
Публикувано29.05.08 02:09



Абе честно казано, моята пътеводна светлина е самата Лидия Ковачева.:) Книгите й са най-добрият стимул и извор на спокойствие. (Днес си взех пълното - трето издание на "Гладът - приятел и лекарство".)
Успех, момичета - радвам се да видя съмишленици.


И не забравяйте спорта!!

Редактирано от insightflow на 29.05.08 02:10.



Тема Re: Търся си другарченови [re: insightflow]  
Авторsilvi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 15:36



Вече трети ден съм на диета и вече почна да ми се огъва коловоза и като няма с кого да си поговоря направо умирам. Няма ли някой на който му е трудно и му се иска да си поговори с мене,временно, щото ме е страх че ще се огъна. Много съм дебела и трябва да направя необходимото да стана пак човек.



Тема Re: Търся си другарче [re: silvi]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 15:48



не огъвай коловоза - аз си повтарям нещо казано от Обнадеждена " щом ми стърже , значи топя" .


п.п. в момента имам много работа , ще ти пиша по - късно



Тема Re: Търся си другарченови [re: gugi73]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 21:02



Гарантирам ти, че с режима, който ти описах по-горе не само ще свалиш трайно кила ( макар и по-бавно ), но и няма да си гладна и да сънуваш храна! Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.