Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 25.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема до тортичка, моля  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 13:27



Скъпа тортелиня, мил другар ми е почистил пощата и вътре няма ни един адрес останал, затова ще си позволя да занимая скъпите съклубници с частна тема и да те помоля да намериш начин веднагически да ме уведомиш, че си в кондиция.Ако сториш това, аз освен изпълнена с надежда ще бъда и щастлива да разбера, че си в добро състояние на дух, тяло и материя.

Поздрави сърдечен, твой приятел вечен





Тема Re: до тортичка, молянови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано31.05.08 21:55



Здравей Надеждичка,
не бях в къщи за две седмици и нямах компютър през това време. Така, че едва сега прочетох поста ти. Много ми липсваше подкрепата ти... От 9 май захванах режима на Дюкан и така до днес... с малки прегрешения. Тръгнах от 90 килограма и до днес ги докарах до 84кг. Продължавам напред, но сега се надявам по често да те чета и в клуба и на имейла - tortichka65@abv.bg
Целувчици и прегръдчици за Надеждичка!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.