Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Пълният глад на д-р Емилованови  
Автор firrst (BIG)
Публикувано09.05.08 01:51








Тема Re: Пълният глад на д-р Емилованови [re: firrst]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано09.05.08 09:29



Няма такова нещо като "пълен глад" на д-р Емилова. Докато бях на плодове, въобще не усещах глад.



Тема Re: Пълният глад на д-р Емилованови [re: insightflow]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано09.05.08 09:47



В отговор на:

Няма такова нещо като "пълен глад" на д-р Емилова. Докато бях на плодове, въобще не усещах глад.




Само на плодове и чай -тва си е чист глад!Ти изобщо не си прочела




Тема Re: Пълният глад на д-р Емилованови [re: firrst]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано09.05.08 09:51



Е аз пък ти казвам, че съм се чувствала сита. Сега на японската диета изпитвам глад - до момента, в който не хапна плод.



Тема Re: Пълният глад на д-р Емилованови [re: firrst]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 10:40



Това за загубата на мускулна тъкан съм го чела и в други статии, дори и това, че например се губи тъкан от черния дроб, един вид се самоизяжда. Може би би било добре да се премерят мазнините преди и след плодолечение, но няма как да стане според мен да се губят по 500 гр мазнини на ден. Поне от спортистите (билдъри) знам, че преди състезание когато гонят релеф не чистят мазнините с плодове.



Тема Липсата на мазнининови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 11:24



Друг факт при плодолечение и Дюкан, който ме смущава е липсата на мазнини, (а при Емилова и на протеини) доколкото зная има витамини, които без мазнини просто не се усвояват. Ако има някой по вещ, може би Изумен да вземе отношение.



Тема Re: Липсата на мазнининови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано09.05.08 11:32



Не че съм веща, но според мен просто няма как да не се усвояват - иначе откъде бодростта и енергията, за която докладва всеки на плодолечение.



Тема Re: Липсата на мазнини [re: insightflow]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 11:57



От лесно усвоими въглехидрати, които вдигат бързо инсулина, а и знаеш как влияят въглехидратите на мозъка, то и затова се пристрастяваме към сладкото и като го спрем изпадаме в "абстиненция".


Не съм сигурна но говоря не за всички витамини например "С" не е мастно разтворим, но А, В, Д, Е, К?



Тема Re: Пълният глад на д-р Емилова [re: insightflow]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано09.05.08 12:19



Аз пък например от плод веднага огладнявам. Особено ябълките - просто ми остъргват стомаха все едно... Хапна ли плод, след малко трябва и нещо друго, щото лошо иначе...



Тема Re: Липсата на мазнини [re: insightflow]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 12:34



Разбира се, че се докладват бодрост и енергия. Като се вземе предвид парите, които дават за ден престой на глад, чай и плодчета, няма начин да не са бодри и енергични!!! Смеят ли да кажат, че са гладни като змейове!!!

При 550 лв. за 10 дни на 11-ия не ще са бодри, ами и сън няма да ги хваща!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.