Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мила , Обнадиждена,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 13:17



много се радвам, че, пак се появи . Моля те, дай ми малко стимул, че нещо ентусиазмът ми се изпари. Ти си ми като пътеводна светлина в моето диетуване.



Тема Re: Мила , ОбнадEждена,нови [re: gugi73]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 13:19



Извинявай, ОбнадЕждена



Тема Re: До Изумен, изумено питамнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано11.05.08 20:03



И аз смятам, че не бива да се ядат, просто се налагаше. Всъщност малко разнообразие никога не вреди, пък дори и кренвирши да са. Накратко - бях поканен на пикник, където основно се ядяха кренвирши (не български, ама пак от тоя сорт). Днес пак бях - този път на скарата си беше чисто месо, ама без зеленчуци... Странни традиции имат тук. След по-малко от седмица се прибирам в България, там вече ще мога да си ям каквото се полага. Та не мисли, че кренвиршите са част от диетата, просто изключение. А и бързи резултати не гоня :)

Най-важното е невидимо за очите.



Тема надИжда имам, а да видим кой плаченови [re: gugi73]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 22:04



Сега ще ти пиша за ентусиазмът на Обнадеждена, за да разбереш, че когато тя бе 115 кг., а сега е 65 и е една прекрасна и много изкусителна жена, знае че всяко нещо има своите точни моменти.Искам точно това да разбереш, всяко нещо има своят точен миг и когато се опитваш да го изпревариш този миг, се получава изнасилване на волята, което жестоко се заплаща.
Разбира се, това не значи да се отпуснеш във времето и безконечно да чакаш своите мигове зе отслабване, а просто когатот и стане сложно и трудно да продължиш, да не се насилваш, а да спреш.Спираш и не се връщаш назад, а правиш крачица встрани и пропускаш остналати забързани калинки, разбираш ли:) А така, мило момиче такова и после пак продължаваш като уловиш своят си миг.
Няма нищо страшно в това, че си поизгубила ентусиазма и на мен постоянно ми се случва, понякога качвам пет нагоре, после свалям седем и така, докато стигнах една красота, която не ми реши живота, но ми даде стимул ясно да заява на останалите хора, че заслужавам добър живот също като тях.
Не искам да мъчиш прекрасното си тяло и нежна душа, диетите са бич, те просто изсмукват цялата ни сила, с това несметно броене на калории, тичане по часове и какво ли още не, аз ли не знам...и понякога ми иде да легна насред моравата сред калинките и детелинките, да гледам синьото небе и да оставя всичките глухарчета да се разлетят покрай мен, докато аз оплача всемирната тъга на живота си, където ми се е случило да имам тяло, на което се лепи всичко, което хапвам.Но после се сещам, че обичам това тяло, което може да бъде извор на невероятни усещания, което може да стои много красиво и решавам, че си струва...ако не днес, ако не утре, то вдугиден...и че утре, започва от тази нощ, мило момиче


Затова, направи своята крачка встрани и когато се почувстваш готова, пак продължаваме, няма нищо страшно в това, че ще забавиш отслабването си с няколко дни, седмици или месец, просто не бива да забавяме живота си повече, докато се лъжем, че когато отслабнем, нещата ще изглеждат различни.Те не изглеждат различни, само ние.

Сега нослето горе, брадичката също и ако не знаете, по поляните вече излезнаха четирилистните детелини



Тема Re: надИжда имам, а да видим кой плаченови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 11:02



Благодаря ти , Обнадеждена за милите думи. Имах , всъщност продължавам да имам нужда да си "поговоря" с някой за това ми моментно надявам се състояние, защото на моменти са чувствам , като някакво безгръбначно същество / чак ме хвана срах да си призная/ , което не проявява и капчица воля и посяга към разни вкусутийки все едно е умопомрачено. Пиша в трето лице , защото ми се ще то да не е част от мен . А аз всъщност по думите на хората излеждам " страхотно, супер, излъчваща и ...................т.н. само че защо ли ,Боже мой, аз не се чувствам по този начин. Гледам край мен всички отслабват , придобиват ново самочувствие, а аз стоя от страни някак безучастна и ядяща. Още веднъж ти благодаря , Обнадеждена, за огтовора.



Тема Re: До Изуменнови [re: Изyмeн]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:40




И да се отчиташ! Чакаме снимки преди и след!



Тема Re: надИжда имам, а да видим кой плаченови [re: gugi73]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:43



Може би просто нямаш нужда от отслабване? Може би се нуждаеш от приятелско рамо в труден момент и търсиш утеха в храната. Колко кг си?



Тема Re: надИжда имам, а да видим кой плаче [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 15:57



В момента 73-74 кг. , като по принцип ( ако изобщо има принцип ) се харесвам между 65-67 кг., което значи 7 кг. по-малко от сега. Зимата бях стигнала неусетно до 80кг., направо щях да се гръмна ( в кръга на шегата, разбира се) . Това случайно попаднах на Обнадеждена и страшно много се впечатлих от нейните резултати плод на много усилия. В интерес на истината килограмите се позамазват от височината ми - 170 см- въпреки това се появи и си личи гадничка осмянка около талиятя и над нея. Слава Богу мъжа ми ме гледа с обожанието от преди 9 год., но това не ме успокоява.
Така, че мили момечета имам нужда от вас !



Тема Re: надИжда имам, а да видим кой плаче [re: gugi73]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 19:14



Я не се отчайвай, положението не е толкова зле, а си има и плюсове - лицето е поизпънато, бюста наедрял, а дупето закръглено

.

гадничка осмянка около талиятя и над нея

Ох и на мен талията ми е проблем!



Тема Re: то , че е зле - зле е [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 10:30



а ми дайте да измислим как да го оправим, защото старата истина , че апетита идва с яденето при мен важи с пълна сила. Ако искате се смейте , но като видя нещо вкусничко ставам кто хипнотизирана. През деня някакси успявам да се въздържам , но вечер става страшно ( е не всяка вечер , но какво от това ) , като се прибера от работа и забия глава в хладилника е най- големият ми проблем.
МОЛЯ ВИ , ДАЙТЕ СЪВЕТ !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.