Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Cъни]  
Авторyбeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 00:56



Карай на много протеини и по-малко малко мазнини, забрави въглехидратите и шъ съ опраиш :)!



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Cъни]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 10:00



Привет Съни !:-) Позволявам си да дам мнение, защото октомври 2007, бях 165см- 76 кг, години - 43. Правих режима на Дюкан, в момента съм 63 кг, което ме удовлетворява напълно. Задържам килограмите от януари, което за мен е реално доказателство за успех. Между 2004, когато бях 91 !!! и октомври 2007, пробвах почти всяка нашумяла диета и билков препарат, свалях, но после йо-йо то ме разсипваше. Сега се надява, че борбата е спечелена !:-)))
Успех и на теб !



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: insightflow]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 08:46



Притеснява ме да не би да се получат нежелани козметични ефекти - увисване на кожата...Някой знае ли нещо по въпроса?
Иначе все повече се замислям за Емилова. Едно откъсване и посвещаване на себе си за определено време не е лошо като идея.
Иначе въпреки че се ограничавам кантарът упорито сочи 74, 4 .



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: вeceлyшka]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 08:47



Веселушке, ако си права...ах, как ми се иска да си права



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Bobelina]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 08:59



Имам и книгата на Дюкан, първата.
Между Емилова, Дюкан и най-съблазнителното предложеното от веселушка - вечеря само салата и без сладко и газирано

Моята прабаба живя до 98 и бе слаба, стройна, работеше в градината, напълно с акъла си, нищо не беше в състояние да я уплаши, бе жизнена, строга и проклета до края, Бог да я прости, много я обичах:)Тя се хранеше предимно постно, като спазваше всички пости, включително трите постни дни в седмицата - понеделник, сряда, петък. Най-сладкото което ядеше бе грозде и то само септември - тоест тя се хранеше сезонно. Гозбите и бяха семпли и просто приготвени - картофена супа, картофи с ориз, печени чушки, боб, леща. Много малко и рядко млечни продукти като сирене и яйца.Не беше опитвала алкохол.
Мисля си дали не се храним просто прекалено много - с много протеини, с много млечни продукти, с много концентрирано сладко, с извънсезонни плодове, шоколади, вафли и прочее.



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Cъни]  
Автор insightflow (член)
Публикувано21.05.08 10:20



Все едно чета Лидия Ковачева!! :)
Ами ето, ти си открила отговора.



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Cъни]  
Автор insightflow (член)
Публикувано21.05.08 10:31



Според мен увисване на кожата би се получило, ако имаш доста повече излишни килограми.
Както споменах, и аз съм се посветила на покой и откъсване за възстановяване на вътрешния баланс - много ми е добре с книжките на Лидия Ковачева. Не искам да звуча фанатично, но мисля, че това е верният път: а, струва ми се, и ти стигаш до този извод. Може да погледнеш и някоя книжка на Малахов. Олекването не е само физическо, но най-вече душевно - струва си. Мисля, че няма друг път към изкореняване на лошите навици, освен едно гладуване.
Чисто откъм килограми, аз съм свалила досега 13 за 50 дни.



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Cъни]  
АвторOlli (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 11:24



Това, което казваш за твоята баба е почти същото, което ти предложи и Алби55. За мен това е правилният начин на хранене, макар и смъкването да е по-бавно. Разбира се ти сама ще прецениш и ще намериш своя режим. Аз се включвам по темата за да ти кажа своето мнение за плодовия режим на Емилова. И друг път съм го писала във форума - има ефект при здравословвни проблеми, но не е сполучлив, ако се прави с цел отслабване. Казвам го от личен опит. И още нещо, понеже като прочетох поста ти ми звучеше все едно аз съм го писала, при мен без движение не се получава. Човек трудно свиква с тази мисъл, но наистина от тук нататък става ввсе по-трудно

Успех



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Olli]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 12:19



Моята прабаба живя до 98 и бе слаба, стройна, работеше в градината.

В отговор на:

при мен без движение не се получава




И аз си мисля, че движението ни липсва най-много. Ако вместо 12 часа висим пред компютъра, копаме на нивата едва ли щяхме да сме членове на този клуб



Тема Re: На 43 съм, тежа 75 при 168 ръстнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор insightflow (член)
Публикувано21.05.08 12:31



Леля ми живее на село, тежи 45 килограма, яде в промишлени количества каквото си произведе и доста се подсмихва на моите диети...

А повечето специалисти по гладолечение споменават ходене пеша по 12-16 километра на ден.

Редактирано от insightflow на 21.05.08 12:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.