Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ново, а дали е ефикасно?  
Авторплoндиpчe (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 15:23



Събирам мнения и впечатления от новия продук Сасисбелт. Малко ми е скъп и затова искам предварително да проуча тук-таме. Бяха го споменали сред топ-продуктите за отслабване в една класация на EASY. Прочетох и какво пише в сайта им. Доста добре звучи, но ми се иска да разбера и лични впечатления.
Моля, напишете ми, защото скоро ще се омъжвам и ми се иска освен намаленото похапване, да включа и малко помощ.



Тема Sacisbeltнови [re: плoндиpчe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано04.05.08 07:16



е испански продукт на стойност 23.80 евро. В България се внася от АктивМед. Не съм питал за цената. Достатъчно беше да видя основните съставки:

Линолеева киселина,
Л-Карнитин,
Допълнителни глупости за баласт и вкус, като корейски кедър
...

Л-Карнитина в аптеката последно, като проверих беше 15-16 лева за 1000 мг, Линолеевата киселина я има в много продукти, включително и разни семенца и ядки. Ако я искаш синтезирана в голями количества си купуваш някой продукт с префикс CLA (Conjugated Linoleic Acid), като Кларинол CLA 1000 за максимум 30 лева.

Сумарно 45 лева. Спестяваш 2 лева НЕ ОТСЛАБВАШ и не пиеш съмнителни добавки.

Това е от онези "добавки", на които пише, че трябва умерена диета и спорт, за да действат.

Стига толкова реклама.

Редактирано от martyr на 04.05.08 07:17.



Тема Re: Sacisbeltнови [re: martyr]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано04.05.08 14:53



Кларинолът в Кларино кла 1000 е патентована формула на Липид Нутришън. патентована формула на същия лидер в диететиката е и Пинотинът в Сасисбелт. по тази логика и аз бих могла да напиша, че ти правиш реклама на кларинол. имай предвид, че Липид Нутришън са легенда в разработката на ингредиенти. Каква е твоята логика да отречеш единия (който между другото е с повече награди), отколкото другия? Аз също добре четох. Та пинотинът не е пълнеж, а основна съставка. Ако отвориш оригиналния сайт на Липид Нутришън, ще видиш, че потенцира отделянето на два много съществени хормона. Единият в дуоденума - холецистокинин, а другият в тънките черва - глюкагон 1 подобен хормон. И двата подтискат апетита на централно ниво. Та не разбрах кой от тези ефекти те накара да отчетеш пинотина и пиноленовата киселина като пълнеж?

Сумарно аптечната цена на Сасисбелт е 32 лв. Що хората да дават 45 по твоята схема, като могат да дадат 32?

[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/10639.gif[/img][/url]

Редактирано от DeciDida на 04.05.08 14:54.



Тема Ох, боже.нови [re: DeciDida]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано04.05.08 18:02



Ела си прибери вересиите!!!

Каква реклама, какви 100 лева? Кларинол БЛА-БЛА 1000 = пълен боклук. Л-Карнитин без спорт = абсолютно нищо (скъпа урина).

Така нареченият Пинотин ... е Пиноленова Киселина (Е ДА ДЕ, от кедър се добива, аз какво казвам) и Свързана линолеева киселина. Демек пак нищо. За него пише единствено, че спомага МАЛКО намаляването на апетита и е добавка в някои диетични добавки и О БОЖЕ ... ПЕСТИЦИДИ ЗА РАСТИТЕЛНА ЗАЩИТА. Ето линк за невярващите ->



Тоест това не е панацея, само по себе си (спорт и диета си трябват).

Ето официален дистрибутор/продавач: , като гледам цената си е толкова, колкото казвам. Ако се намира в родината за по-малко - значи е още по-съмнителна измама и лъжа. Ползва се бранда на въпросният Сакисбелт и се пълнят капсули със "шарена захар" за лековерни купувачи.

Това малко, като кафето, дето съдържаше Л-карнитин и Зелен Чай и било най-най-дупер-супер използваното от американските модели ... ама се оказа, че фирмата е българска и родна и предлага преоценен НЕС със много гаден вкус. Всички "отслабнаха" от него. Умствено и финансово.



Тема Re: Ох, боже.нови [re: martyr]  
Авторплoндиpчe (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 22:13



Боже, не боже, аз си купих. Истинско е. А ти защо си толкова зъл? Да не си дистрибутор на някоя фирма и всяко ново нещо да те дразни? И не са капсули с прахчета. В шишенца е. Има вкус на баунти. Ще ви кажа лични впечатления.
По отношение на цената - 31,68 лв ми взеха.



Тема Re: Бла, бланови [re: martyr]  
Автор Lady_Evil (just a woman)
Публикувано05.05.08 13:43



Бла, бла, бла.....martyr......евала.....





Тема Re: ново, а дали е ефикасно?нови [re: плoндиpчe]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано16.05.08 21:24



Определено няма да съжаляваш. Може би вече можеш да споделиш впечатления. Истинско, трайно намаляване на апетита започва да се усеща след десетия ден някъде. В началото усещаш ефекта след изпиването на флакончето, а после в продължение на времето все повече усещаш, че все по-малко ти се яде.

[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/10639.gif[/img][/url]


Тема Re: ново, а дали е ефикасно?нови [re: DeciDida]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано17.05.08 15:15



За отслабване съм признал л-карнетин, течен в големи количества, и кардио.
Ефедринът съм го признал, но не мога да го препоръчвам по интернет, много зависи от човека, да не пукне...
Анаварче, за общ тонус, само да не е ментак...
НО, най-важното е хранителния режим, и спорта... Е без химия, няма физика, НО не и тия измишльотини...


Make money, not war!


Тема Re: ново, а дали е ефикасно?нови [re: плoндиpчe]  
Авторплoндиpчe (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:29



до тук съм минус 5 кг, почти не изпитвам глад и се храня много по малко. старая се да хапвам по 4 пъти на ден, за да бъде разпределенон правилно и равномерно.



Тема Re: ново, а дали е ефикасно?нови [re: плoндиpчe]  
Авторбyxтичka (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 21:49



Плондирче,откъде си го закупи!Питах в аптека Витал на Лъвов мост и ме гледаха като извънземно!Става дума за сасисбелт




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.