Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Търся малко помощнови  
Автор malakangel (непознат )
Публикувано23.04.08 13:10



Svalih 25 kilograma i ne moga da svalia poslednite 5. Ve4e totalno iztre6tiah. Iad me e kato se gledam i vijdam izli6nite slaninki - malko pove4e karem, malko pove4e liubovni drajki, so4ni but4eta. Hora daite ideia kak da se spravia s problema, 4e ve4e kakvo li ne opitah a ne mi se polu4avat ne6tata.

Редактирано от Dorchester на 23.04.08 13:34.



Тема Re: !!! tarsia malko pomo6t!!!нови [re: malakangel]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано23.04.08 13:33



Дали ще ти се получи да ползваш кредора?

Напиши на колко години си, ръст, тегло, физическа активност, досегашни диети.



Тема Re: !!! tarsia malko pomo6t!!! [re: Dorchester]  
Автор malakangel (непознат )
Публикувано23.04.08 16:04



Ako triabva da bada otkrovenna ne mi e mnogo iasno kakvo to4no predstavliava kredora.
Az sam na 19 godini, teja 72 kilograma, visoka sam 184, naposledak niamam vreme za mnogo sport i ne vodia koi znae kolko aktiven jivot, a dietite mi do sega sa si bili jivoto ma4enie - voda, plodove i eventualno salata, no bez da e ovkusena.

Редактирано от malakangel на 23.04.08 16:05.



Тема Re: !!! tarsia malko pomo6t!!!нови [re: malakangel]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано23.04.08 16:56



Когато публикуваш мнение, горе вдясно над карето "Мнение" има надпис KREDOR и до него цветно квадратче. Синьото е за латиница, има опция и за две български като цъкнеш. Пробвай.

Иначе, на тоя ръст сигурно това са ти оптималните кила, затова организмът ти се бори да си ги запази. А и на 19 още растеш (не се обиждай). Трябва ти здравословно хранене и движение (спорт).



Тема Re: Търся малко помощнови [re: malakangel]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано25.04.08 07:13



Ами ударно спорт, и промяна на хранителния режим.
Ако досега си била на НВД, мини на РБД. Ако досега просто си режела от количествата, мини на НВД.


Make money, not war!


Тема Re: Търся малко помощнови [re: malakangel]  
Авторdeci (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 19:54



probvai noviyat Sacisbelt. az s nego za 2 sedmitzi i polovina, tri svalih 5 kg. obshto imam svaleni 37 kg y naistina poslednite mi biaha mnogo trudni.
www.activemed.medicinebg.com
predi tova sam pila pak ot tehnite - beta3 sbelt



Тема Re: Търся малко помощнови [re: deci]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 21:12



Имам въпросче -колко парички струва това и от къде може да се набави?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.