Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Редуктилнови  
Авторbatira81 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 15:24



някои може ли да ми каже дали е пил тези хапчета и дали са му подействали.



Тема Re: Редуктилнови [re: batira81]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано20.04.08 20:38






Редактирано от firrst на 20.04.08 20:39.



Тема Re: Редуктилнови [re: firrst]  
Авторbatira81 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 20:53



?



Тема Re: Редуктилнови [re: firrst]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 21:41



Много закъсня този път



Тема Re: Редуктилнови [re: batira81]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 21:46



Пусни в нета - има много информация.
А най-добре е да се консултираш с лекар. Редуктила е за хора със сериозни проблеми с теглото - с ИТМ над 30.



Тема Re:tinaнови [re: Tina]  
Авторbatira81 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 22:23



това го знам Тина и сам се консултирала с лекар но все пак исках да 4уя и чуждо мнение.....има какво да се прочете но е старо



Тема Re:tina [re: batira81]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 10:14



Здравей,
Вземам Редуктил 15 мг. от 04.02. и до сега съм -10 кг. Много ми помага, и най-важното понася ми доста добре. До сега не съм усетила странично действие. Храня се предимно с плодове и зеленчуци. Хапвам и хляб, сладки и шоколад когато ми се прииска. Но не мога да приемам големи количества храна дори и да искам.



Тема Действа, да. [re: batira81]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано21.04.08 11:24



Струва 70 лева по аптеките и противно, на което се очаква се дава без рецепта.

Минимума, който ще свалиш за 28 таблетки ~ месец са 2 килограма.

Страничните ефекти са приемливи, но ако караш САМО на диета ще постигнеш същото. Просто няма да ти е подтиснат глада. Според мен таблетките са удачни за хора с доказано медицинско нарушение. Или пък за хора без свободно време за спорт или без никаква воля.

Като се замисля, когато ги пих ме беше яд, че ги дадох тези пари, но после в кратка равносметка установих, че са ми помогнали да спестя 100-тина лева пари за храна. Субективен съм и съм обективен в същото време.

Прецени си сама. Хапчето е помощно средство. Правилният начин е умерена диета и спорт. Моята тайфа много често броди по планините и караме колело през уикенда. Трябва ти съвсем малко. Едно колело или едни кубинки. Ако съвсем нямаш време или не можеш да устоиш на храната - пробвай. Наистина работи и наистина има странични ефекти. Аз съм на мнение, че не трябва да се тровиш с SSRI, SDRI, SERI, MAOI и други антидепресанти, за да свалиш 2 килограма. НЕ, че няма да сработи и само със таблетки от 70 до 300 лева. Просто не е добре за теб.

Като се замислиш - то някога и хероина е лекувал грип, кокаина главоболие, дамите са гълтали сегмент от говежда тения вместо да спазват диета и са носели корсет, който ги е правил да изглеждат ... хъм ... модерни и красиви...



Тема Re: Действа, да. [re: martyr]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 14:32



Много вярно. Аз съм от тези без воля. За съжаление.
Много пъти съм била на диета и все нещо не ми достигаше.



Тема Re: Редуктил [re: batira81]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано21.04.08 15:18



Една моя позната ги взе, но не отслабна и с килограм...

Май не действат във всички случаи...

Елате си узнете лордот!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.