Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Три дни яли,пили и се веселилинови [re: жaнa7O]  
Автор korem4e (минаващ наблизо)
Публикувано30.04.08 14:55



Честито и Успех .
Аз см 15 дни преди теб . Ще се отчитаме заедно :) Не знам за теб но аз съм се нагърбила с тежката задача да сваля мноооогоооо не от болни амбиции а от необходимост . БЕше ми трудно и още ми е трудно защото не обичам месо а и много други неща са ми почти забранени поради ред причини но се боря няма как.
Иначе си мисля че май маслините и гъбите не са рзрешени за първия етап . Надявам се по компетентните и напреднали да се произнесат за съвет .



Тема Re: Три дни яли,пили и се веселилинови [re: жaнa7O]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано30.04.08 16:22



Маслини- в трета
Гъби - във втора



Тема Re: Три дни яли,пили и се веселилинови [re: pticasprujina]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано30.04.08 16:41



Да допълня птицата - маслините в трета на гала. Гъбите да, в смесените дни на втора.



Тема vupros4eнови [re: Dorchester]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 20:07



Az su6to po4vam dietata ot dnes :)Imam vupros moje li da se qde ka6kavali sirene v udarniq period?



Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: petiof4eto]  
Автор mecopuh (непознат )
Публикувано30.04.08 20:41



Не! В ударната фаза без кашкавал и сирене. В минимални количества обезмаслено /нискомаслено/ сирене може от време на време през втората фаза. Кашкавала и обикновеното сирене са доста мазнички.





Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: mecopuh]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 21:03



Mnogo blagodarq

Stra6ni ste macki.Imam i drug vupros:kolkoto i da e obezmasleno edno mlqko ima dostatu4no vuglehidrati-3,4,a v marulkata i krastavi4kata sus sigurnost ima po-malko.Togava za6to ne moje da se hapva zelenko.Mnogo 6te sum blagodarna,ako nqkoi mi otgovori.Za protokola dnes mi e purvi den po4vam ot startovo teglo 66kg pri viso4ina 1,64.6te se premerq sled 3 den i 6te dokladvam kak vurvi.Macki uspeh na vsi4ki!Vqrvam,4e zaedno 6te se spravim po-lesno i 4e 6te dostignem zavetnata cel



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (непознат )
Публикувано30.04.08 21:04



Предлагам на всички съмишленички нова рецепта "Кюфтета от риба".
Станаха много вкусни! Аз ги правих с мерлуза, но сигурно ще станат и с друга риба!
3 риби /1.2 кг/; бялата част на 2 стръка пресен лук; 1/2 стрък пресен чесън; 1 яйце+1 белтък; 1 к.л. дивисил; 1 с.л. магданоз; черен пипер на вкус; малко сол /по желание/; 1 с.л. овесени трици.
Рибите ги обезкостих и махнах колкото можах поне част от кожата. Сложих всичко, без триците в блендера и го смлях на кайма. Добавих триците, разбърках добре и с лъжица си оформях кюфтенца в тефлоновия тиган, намазан с 1/2 ч.л. зехтин. Запичат се от двете страни и се сервират поръсени с малко лимонче. Много са вкусни и студени. Моите мъже /имам трима у дома/ много ги харесаха!

Дано харесат и на вас!
Весели почивни дни на всички.

Редактирано от mecopuh на 30.04.08 21:07.



Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: petiof4eto]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано30.04.08 21:26



Първо - много моля, пиши на кирилица, никой не е длъжен да гадае какво си написала.

Второ, върни се на първия пост и виж точно фазите - през ударния период не се ядат зеленчуци, а най-вече протеини. И не се яде зеленко, не заради въглехидратите, а защото няма белтъчини.

Има си дни и за едното и за другото.

П.П. Най-добре си вземи книгата и я прочети, два пъти ще е най-добре. Така, няма да задаваш глупави въпроси.
Извинявам се ако съм била груба, но когато човек е решил да се захваща сериозно с нещо, първо много добре се информира.



Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: pticasprujina]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 22:06



Така вече пиша на кирилица.надявам се,че ме разбирате вече.Ако според теб,мила,това са глупави въпроси,просто не си губи времето да ми отговаряш.Щом това не ми е ясно,за това питам.Да прочета книгата нямам време,плюс това мисля,че по-добре да питам хора,които имат опит и знаят какво се прави отколкото да чета цялата книга.И да наистина не беше много мила.



Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: petiof4eto]  
Автордзak (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 22:46



теб какъв ти е проблема....ти не си са тук...това не е някакъв форум за видиотени....ако искаш да се включиш в режима,малко от малко се поинересувай....и без глупави въпроси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.