Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Авторkopeм4e (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 10:56



Здравейте на всички момичета . Да си призная и аз съм за порицание ... но ве пак и беше Великден . Пожелавам на всички да са живи и здрави и успех с диетата .
Момичета дайте съвет и подкрепа . Аз започнах в средата на април диетата .за Ударния период който направих в рамките на 7 дни/понеже имам да свялям мнооооогггггоооооо/ свалих близо 4 кг . После започнах с протеини и зеленчуци 5 на 5 но съм надолу само с 1 кг тоест общо 5 кг от 15 април до сега . Момичета кажете това малко ли е . Все си казвам давай напред не се отчайвай ама като стъпя на кантара и ми се плаче . Вярно че в събота ми дойде и бях чела че през периода на протеини и зеленчуци или като си в цикъл се заържа теглото .......ама аз ги събрах и двете ..... Дайте ми малко надежда . Ох че съм мрънкалник. Извинявайте .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: kopeм4e]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.04.08 10:58



Коремче, как ще е малко, бе.


За твое сведение аз за целия първи месец свалих по-малко. Не бързай за никъде. Не е хубаво много бързо да се сваля, знаеш.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 11:57



корем4е аз също като теб през първа фаза свалих 4кг и после 1седмица -1кг.малко се бях отчаяла, не исках да погледна кантара.вчера след прегрешения с малко агнешко на великден се качих на кантара и много се зарадвах 2кг надолу.няма да губим надежда продължаваме напред.



Тема Три дни яли,пили и се веселилинови [re: вaня]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 13:18



Христос воскресе!
Бъдете живи, здрави, усмихнати и щастливи,мили момичета!

Хм, Dorchester е абсолютно права- "НЯКОЙ" се нуждае от порицание, е ..познайте кой е този "някой"

.
Като чета за дребните ви прегрешения- 2-3 сладки, малко козунак, чашка-две винце...ехеее, аз съм си за сериозно порицание май.Като се почна от петък, та до понеделник- от всичко хапвахме, даже без да се ограничим в количествата.Не знам как се е отразило на кантара, добре че новите, скоро купени дрехи ми стават.И сега- обратно в стройните Дюкански редици!Няма отказване. Угодих си порядъчно с всичко вкусно и забранено, но въпросът е, че искам пак да вляза в "правия път". Сутринта бързах за работа и не успях да се претегля, но сигурно ще съм кило-две нагоре, има си хас, след такава лакомия....Утре сутринта обаче ,смятам смело да се кача на кантара и да докладвам, а дотогава...чакам порицания от всички "въздържали се" по празниците!



Тема Re: Три дни яли,пили и се веселилинови [re: bobi]  
Автор ivanka_2311 (непознат)
Публикувано29.04.08 14:01



и аз започвам диетата на Дюкан, но на 01.05 и се надявам да е ефикасна. Видях резултатите при едни приятелки, купих си книгата, изчетох я ии ще започна от 1-ви.



Тема Re: Три дни яли,пили и се веселилинови [re: ivanka_2311]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.04.08 18:08



Здравей, добре дошла. Напълни хладилника с режимни работи и действай. Успех!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: kopeм4e]  
АвторKukita (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 19:28



Коремче, хич даже не е малко. Аз спазвам режима от 23.03 и досега съм -6 кг.

. Ама ясно, че съм в период на задържане, нали ? Така, че смело напред на теб, и на мен, и на всички останали; след като съъъъъвсеееем малкоооо прегрешихме по Великден продължаваме смело напред и скоро кантарчето пак ще мръдне!



Тема Отчетнови [re: Dorchester]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 07:57



Мили дами,
Както обещах вчера, отчитам се след Великденското пиршество.За мое щастие пораженията не са особено големи, от 67.3 преди Великден, днес сутринта кантарът показа 67.8, т.е. 0,5 кг нагоре след тридневно "угояване".Сега съм си пак във втора фаза и най-вероятно ще продължа така до края на май.
Желая ви слънчев и усмихнат ден!



Тема Re: Отчетнови [re: bobi]  
Автор korem4e (минаващ наблизо)
Публикувано30.04.08 10:34



Привет момичета ,
айде да се стегнем че идват още празници ......и момичета не ме мразете но искам да ви кажа нещо само като съвет . То безвредна диета няма всъщност ..... за друго не мога да дам съвет но ако имате проблеми с жлъчката следете си показателите защото тази диета може да засили оплакванията - не наблягайте на жълтък и черен дроб както и на тлъсти риби въпреки че са разрешени . Просто малко по внимателно с продуктите . Не го казвам с лоши чувтва а защото от незнание си изпатих и се наложи да спра всичко . Но като се внимава мисля че няма да имаме проблем ........нали ? Все пак излишните килограми са по вредни и трябва да се махнат .... то риск има винаги . Благодаря за разбирането . Надявам се след празниците да се отчета с килце надолу :)



Тема Re: Три дни яли,пили и се веселилинови [re: ivanka_2311]  
Авторжaнa7O (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 14:40



аз я започнах от днес

..и имам следния въпрос - може ли да си позволя маслини и гъби в малко количество през ударния период ? Доколкото знам нямят въглехидрати ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.