Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: пиcи]  
Автор Kukita ([namigam])
Публикувано23.04.08 22:25



Писи, това е вариантът, който аз прилагам и мисля, че е доста сполучлив (обикновено от цялото количество, което си забъркам, аз едва успявам да се докопам до 1-2 чашки, всичко останало бива изядено от домашните):

2 кисели млека - ползвам верея 0,1% масленост, се разбиват хубаво с тел или вилица (с миксера много се запениха и не бяха много сполучливи), поръсва се със СТЕП-че по избор (аз най-харесвам праскова, но и с ягода е хубаво. Пробвах и портокалово, изядохме го есетествено, но нещо сякаш не пасваше). Подслаждам сместта с 2 чаени лъжички Хуксол (отначало слагах повече, ама май нагарча. Най-добре близвай, за да усетиш дали е достатъчно) и добавям 1 желатин, подготвен по следния начин: изсипвам го в канче с малко студена вода (около 1 кафяна чашка), после много внимателно го загрявам с непрекъснато бъркане, докато се разтвори напълно. Добавям го към кисело-млечната смес с непрекъснато бъране, след това я разсипвам в чаши - аз позвам пластмасови за сок (200 мл.) и ги прибирам в хладилника поне за 4 часа. Най-добре е да го правиш вечер, на сутринта е разкошна закуска, а и все още не я изядено от семейните

.



Тема Хайде на отчетнови [re: Kukita]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 08:17



Добро утро,момичета!
От известно време не съм писала, но редовно чета темичките.
Скоро не съм давала отчет, та реших да се похваля с постигнатото:
Днес се качих на кантара и бях много щастлива, когато той отчете 67.3 кг.
Да ви припомня:
ръст 166, стартово тегло 72 кг, начало на режима - 01.04.2008
последно се отчетох при вас на 16ти април, тогава теглото ми беше 69 кг
От началото на режима досега са минали 23 дни, а свалените килограми станаха общо 4,7! Не е зле, нали

? И така, продължавам напред,защото се чувствам страхотно!
Между другото, бях споменала че съпругът ми също започна режима един ден след мен.При стартово тегло 83 кг, снощи се претегли и се оказа,че е свалил цели 6 кг! Ех,мъже...за тях определено е по-лесно да свалят излишните килограми. Та той вече мина в III фаза и е доста доволен от постигнатото. На мен ми предстои още дълъг път, но мисля че ще се справя успешно с някакви си 5-6 килца.
Разкажете как е напредъка при вас?
Желая усмихнат ден на всички вас!



Тема Re: Хайде на отчетнови [re: bobi]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.04.08 09:54



Дзак!


Минаха пет месеца от третата ми фаза, остава един.



Тема Re: Хайде на отчетнови [re: bobi]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано24.04.08 09:59



здравейте , олекнали и упорити!! На мъжете им е много по-лесно, явно на нас хормоните повече ни влияят на обмяната, по-точно по по-различен начин. Аз като задюканствах, навих и една приятелка от съседния отдел, та покрай нея и съпругът й. при видоизменен/ опорочен и изкълчен, ако ме питате/ режим - без ударна фаза, направо протеини и зеленчуци, че и чат-пат бира и вино по 1 чаша дневно момчето от 110 кг за една седмица стана 104 кг.ама всеки със съдбата си.това не е повод да се отчайваме.ще ги настигнем!!!!


Сега да се похваля - имам още 1 кг надолу, или като цяло
58 дни режим = 9кг 200гр надолу!
Желая на всички усмихнат ден и хубави емоции с кантарчетата



Тема Re: Хайде на отчетнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано24.04.08 10:00



Дори, честито!!!





Тема Re: Хайде на отчетнови [re: Dorchester]  
Авторdzak (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 14:12



Дори,супер,можем само да се възхищаваме на упоритостта ти!....но който си промени мисленето той ще успее...начин на живот-дюкански!успех на всички



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Авторkorem4e (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 16:00



Здравейте , ама много злонамерени и заядливи хора по тези форуми ...... направо се чудя понякога няма ли с какво да си пълнят времето ами дрънкат неща които никой не интересуват .Само човек който не е бил дебел не знае колко тежиииии. Еми аз започнах с Дюкан след като цал живот ту отслабвам ту качвам и ме беше срам да си кажа килцата ...... Е то и сега е за срам но след като видях до какво води наднорменото тегло се режих сериозно .Много ми е трудно защото не обичам месо но си струва . Хора до 80 кг, които за накои са огромна сума аз имам да свалям 32 вече ..... а бяха 37 . Който иска да ми се смее да се заяжда .... не ми дреме . Има хора които живеят заради други ,които като тях са позитивно настроени .Така че айде заядливци оставете ни нас недоволните от килограмите но доволни от живота и усмихнати да се подкрепяме и радваме на всички готини неща докато си сваляме килограмите с усмивка .Става ли ? Ще се ряадвам на подкрепа




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: korem4e]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.04.08 16:04



Коремче, здравей и добре дошла! Хич не им се вързвай на тез хора. Ние сме си усмихнати и доволни. Успех.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано24.04.08 18:05



Хей korem4e здравей

, добре дошла сред нас ! Dorchester е права не им се връзвай и давай смело напред в борбата с килограмите. Ако имаш нужда от съвет и подкрепа винаги може да ги получиш тук тъй като всички момичета тук са много отзивчиви и добрички . И аз искам да ти пожелая успех наистина има голям ефект от този режим стига да го спазваш стриктно . А и да не забравя да честитя на Dorchester , браво на теб .



Тема Re: Хайде на отчетнови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (непознат )
Публикувано24.04.08 21:40



Здравейте на всички Дюканки и Дюкановци!
Току що се прибирам от работа и реших да видя какво ново има тук. Та по този повод и аз да се отчета - от 08.03. до днес минус 13.2 кг. Не знам много или малко е, но за мен е невероятен стимул.
Като се има в предвид, че и на мен като на Коремче, килцата ми за сваляне на старта бяха 35, смятам, че напредвам

.
Някой пробва ли рецептите, които ви написах? Искам да знам дали на някой друг са му харесали моите манджички.
Е за сега е това!
Успех на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.