Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: към insightflowнови [re: insightflow]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано22.04.08 13:05



Аз не бих била толкова сигурна.


И престани вече да поучаваш, достатъчно големи сме, интересували сме се и сме наясно какво консумираме. И за твое сведение от години ядем генно-модифицирани храни, особено плодовете и зеленчуците и никъде това не е обявено, а вредното им въздействие, тепърва се уточнява.



Тема Re: Моля за извинение,нови [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано22.04.08 13:23



Може би най добре да не обръщаме повече внимание на нейните писания и да не се дразним , просто няма смисал. Аз много се подразних още на изказванията и преди около седмица може би , но нямах възможност да пиша . Забелязах ,че от тогава ни "объръща внимание" явно засегната от твойте думи и въпреки твоите извинения продължава да прави коментари който на момента са прекалено остри. И наистина няма лошо от това някой да си изкаже мнението ,но не мисля че това е начина Аз лично съм супер против гладуването което прави тъй като преди години също го приложих и ефекта беше катастрофален . Много свалени килограми но за сметка на това , че в края на диетата храната започна да ме отвращава и почти не можех да се храня. И след това гладуване достигнах рекордните за мен 83 кг. Но не съм отишла в тяхната тема да ги обеждавам колко е вредно това или онова и как такава диета се прави под лекарски контрол и че в зеленчуците и плодовете има толкова нитрати . Всеки сам си е избрал своя начин за отслабване ,прочистване или там с каквото се е захванал !



Тема Re: Моля за извинение,нови [re: martinav]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано22.04.08 15:10



еха, колко хубаво, всички се включиха, и Дори, и Мартина, и Птицата


Вижте, че има и нещо хубаво в цялата работа



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 17:20



мога ли да си направя тиквички пълнени с извара и яйца пекани на фурна и патладжани с чушки-пекани и малко чесън нещо като кьопоолу



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: вaня]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.04.08 17:22



Можеш. В кьопоолуто слагам и малко кисело мляко.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано22.04.08 21:52



а някаква рецепта с пилешки дробчета...някои беше дал за пастет ама не се сещам...идеи????......



Тема Едно усмихнато здрастинови [re: martinav]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано22.04.08 23:37



Здравейте,момичета


Много ви се радвам,че ви заварвам все така твърдо и усилено отслабващи и усмихнати.Аз отсъствах поради независещи от мен причини-просто нямах комп.Беше повреден.Но вече съм с вас и имам намерение да присъствам активно.За всички новодошли-привет и успехи.Радвам ви се на всички и ви пожелавам успех.Аз продължавам с третата си фаза и успешно задържам килограмите.Чувствам се добре,усмихвам се още повече,ако въобще е възможно и се радвам на живота с пълна сила.Бях дебеланка с комплекси.Сега съм елегантна жена със самочувствие.Успях да убедя още двама души да започнат режима на Дюкан и резултатите им за незабавни и забележими видимо..Това е моя режим на хранене и който не е съгласен с мен има право за себе си.Само едно ще ви кажа-днес продадох книгата на клиентка,която сподели,че всяка година отслабва при д-р Емилова и после отново възстановява всичко.Беше уплашена за себе си и аз я уверих,че нашия дюкански режим ще й помогне.А относно вредното действие на аспатрама-може и така да е.Но аз бях с наднормено тегло години наред и бях много по застрашена от куп други заболявания,освен това,кой от нас може да гарантира какво има във въздуха около нас и в уж"натуралната" храна,която ни се предлага навсякъде?
Направих вече 50 дни в трета фаза и ми остават още 100.Стискайте палци да се справя,въпреки че аз си зная ,че ще успея.Засега лека нощ и до нови срещи!

това,в което вярваме е това,което ни се случва

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: bobi786]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано23.04.08 08:00



пробвах пастета, но не ми хареса толкова много. Преди време, когато не бях режимна правих следното : сварих 1 пакте пил. дробчета/1кг/ , прехвърлих ги в йена глас и добавих 1 бирена бутилка домашно приготвен доматен сок, много лук, канела на вкус чубрица и сол. Тогава имаше и мазнинка, но предполагам може да се избегне. Стана невероятно. Подходящо е за дни със зеленчуци. Скоро съм решила да го пробвам пак и този път във варианта без мазнина. Надявам се че ще се получи добър резултат





Тема Re: Едно усмихнато здрастинови [re: зacмянa]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано23.04.08 08:02



добре дошла на един слъчнев човек! Ти сигурно ще имаш много да споделяш , щом си стигнала толкова далече и те е нямало известно време.



Тема Re: до bobi786нови [re: bobi786]  
Автор mecopuh (непознат )
Публикувано23.04.08 08:22



Рецепта за пилешки дробчета:
1. За протеиновия период:
500 г. дробчета, 1 к.л. черен пипер, 1 к.л. босилек, 1-2 с.л. соев сос, 2-3 капки соево олио /за вкус, но може и без него/, малко сол или 1 кубче зеленчуков /гъбен/ бульон, 1 к.ч. прясно мляко /може и да не е обезмаслено/
Почистените дробчета се мариноват за 1-1.5 часа с черния пипер, босилека /ако не го харесвате, заменете го с малко розмарин или с магданоз/, соевия сос, соевото олио, и кубчето бульон или сол. След това се слагат в йена с капак /ако е в тавичка, трябва да се следи да не изсъхнат много/, заливат се с прясното мляко и се пекат на фурна около 45-50 минути.
Студени също са много вкусни!
2. За смесения период:
Същото като горе, само че вместо мляко слагам 1 глава лук, нарязана на полумесеци и 150 г гъби.
При Иван Звездев видях и една рецепта, която м/у другото се оказа много вкусно нещо - "Зелена салата с пилешки дробчета". Аз си я правя ето така:
Няколко листа зелена салата се накъсват /не се реже/ по-наситно, слагат се 1-2 стръка пресен лук, 1 стрък пресен чесън и малко магданоз. Всичко това се подправя с малко сол и ябълков оцет, обърква се хубаво и отгоре се слагат още топлите дробчета от първата рецепта. Поразбърква се и да Ви е сладко.
Може да се сложи и краставица, но по желание.
Е това е!


Бон апети!!!

Редактирано от mecopuh на 23.04.08 08:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.